-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Cerere Helper

  1. Cerere Helper

    #1
    Membru - Gold Nova I Rappa^Boy's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Rm. Valcea
    Posts
    525
    Last username
    -VeNoM- VeNoM (adevarat) DaR[K]Nes§
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere Helper

    GRAD: Helper
    NICK: VeNoM
    VARSTA: 14 ani
    ID DE STEAM: Nu am steam
    STEAM ID: -
    ID DE MESSENGER: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    EXPERIENTA: 1 an
    TIMP JUCAT: 127 ore
    PERIOADA: Ziua, seara si in week-end
    MOTIV: In primul rand nu vreau sa mai fie jucatori care nu respecta regulile si care nu joaca asa cum trebuie CS, iar in al doilea rand, este un jcuator ,,qTp*:Cruxh*'' care intra pe numele meu si spune tot feluri de lucruri urate despre staff,ca sa nu iau eu un grad...
    CUNOSTINTE: Programre IT
    CE ZICE VULPEA?: CMA07082001127
    Last edited by Rappa^Boy; 23-05-2015 at 04:31 PM.

  2. Cerere Helper

    #2
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    De la mine ai PRO , joci corect si esti de treaba !
    Thanks Rappa^Boy a dat Thanks acetui post

  3. Cerere Helper

    #3
    Membru - Silver Elite Master Boutique's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    401
    Last username
    Anna
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pro !
    Thanks Rappa^Boy a dat Thanks acetui post

  4. Cerere Helper

    #4
    Banned renekton246's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Location
    Manchester
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    In sfarsit ! CONTRA ! De ce ? Pupi staff-ul in pla mereu , nu ai pic de cunostinte pe partea de IT , nu poti face reclama , esti un copil de 14 ani umpleti echipa de minori . Apoi faza cu numele e doar un pretext pe care il ai . Maxim slot dar nici acolo . Sa nu spunem de abuzul pe care il faci cand nu se afla lumea pe server
    Dislike Rappa^Boy, IoNuTzZ a dat Dislike acetui post

  5. Cerere Helper

    #5
    Membru - Gold Nova I Rappa^Boy's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Rm. Valcea
    Posts
    525
    Last username
    -VeNoM- VeNoM (adevarat) DaR[K]Nes§
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi pare rau,dar nu sunt eu cel vinovat aici,nu pup staff-ul,ei isi fac destul de bine treaba,daca nu erau ei,serverul era distrus de mult!

  6. Cerere Helper

    #6
    Membru - Silver III aditza11's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Contra!
    asta e venom cel fals,le-am luat ip-urile la amandoi acm 5 minute a fost pe server zicand ca a facut cerere helper si cand i-am zis ca le-am luat ip-ul ca sa-i deosebesc a inceput sa injure iar. celalalt a fost pe server acum 2 ore si cand am vb eu cu el vroia cerere helper. si asta vrea grad mare are alte scopuri a inecuput povestea cu eu sunt venom cel fals/adevarat. injurand pe mine pe senzor si tiger in poza de la reclamatii este vorba de mine si senzor deasemenea cand injura ii dadeam gag si putea vorbi dupa care a intrat dr0g22 si ia dat ban 333 de minute dupa care a iesit si a intrat iar, ia dat si permanent si a reintrat este prieten cu pac pac si cap/sac pac pac vorbesc mereu de skype si diferite coduri.nu ii acceptati cererea ca o sa inceapa sa elimine playeri de pe server parerea mea este sa mai asteptam lund decizii acm putem sa gresim mult. o alta chestie care ma incurca este faptul ca cand am vb cu venom care nu a facut cererea a zis ca nu are id de mess iar faceboock-ul lui care mi l-a dat a fost numele de la id de messinger din cerere iar putin mai jos spune: imi pare rau dar eu nu sunt cel vinovat aici.nu pup staff-ul ei isi fac destul de bine treaba,daca nu erau ei,serverul era distrus de mult! ultimele cuvinte cele in care zic serverul era distrus de mult! e clar ca stie el ceva altfel nu ar fi zis.
    o a doua parere a mea este urmatoarea cred ca este vorba de altcineva sac pac si pac/pac pac si cap cred ca ei fac pe falsul/adevaratul venom amandoi intra mereu inacelasi timp cu aceleasi coduri. dupa care incep sa-si schimbe numele in diferite semne ip-lor nu apar.si la astia dr0gg22 lea dat ban permanent si dupa 10 secunde a reintrat pe sever zican doar atata poti ma! si iar injurand. De la reclamatii qtp xcrush confirma ca el este renekton246 si ca nu o sa putem scapa de el niciodata cand i-am zis de ip a zis cv in legatura ca si-l schimba ca nu o sa-i mai deosebim.
    Last edited by aditza11; 23-05-2015 at 05:24 PM.

  7. Cerere Helper

    #7
    Membru - Gold Nova I Rappa^Boy's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Rm. Valcea
    Posts
    525
    Last username
    -VeNoM- VeNoM (adevarat) DaR[K]Nes§
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Aditza11,eu cand am fost on pe server nu am stat mai mult de 1 minut,am iesit sa rezolv cererea, si nu am injurat pe nimeni.
    Eu sunt cel adevarat, imi doresc helper ca sa scap de cei care nu joaca asa cum trebuie CS si ca qTp sa nu mai intre cu numele meu.Eu nu pot sa dau retry dupa gag,ban ceva,si nici nu as face-o, o dovada cat de clara ca nu eram eu... nu mai credeti tot... :/
    Oricum,iti multumesc de parere
    Last edited by Rappa^Boy; 23-05-2015 at 05:37 PM.

  8. Cerere Helper

    #8
    Membru - Silver III aditza11's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Posts
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    la ce zici ca ai stat 1 minut pe server cand ai jucat pe 3-4 mape cu mine si cu wickedsick.

  9. Cerere Helper

    #9
    Membru - Gold Nova I Rappa^Boy's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Rm. Valcea
    Posts
    525
    Last username
    -VeNoM- VeNoM (adevarat) DaR[K]Nes§
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ma refeream cand ai zis tu ca eram amandoi on( eu cu celalalt VeNoM(fals)), nu am stat cu el,am iesit dupa 1 minut, tu crezi ce vrei... :/
    Si dupa ce am iesit eu,el a inceput sa injure pe toti adminii...
    Dar daca o sa am helper,sa vedem daca o sa mai injure ,,VeNoM'' adminii...si va dati si voi seama de greseala pe care o faceti...crezand pe cineva care fura nume... Ce mi s-a intamplat mie,nu doresc la nimeni...Si cand am zis ca ''daca nu era staff-ul,serverul era distrus de mult'', ma refeream la toti aia care au intrat pana acum si au creat multe probleme,daca vrei exemplu: qTp*Crush*
    Last edited by Rappa^Boy; 23-05-2015 at 05:49 PM.

  10. Cerere Helper

    #10
    Banned renekton246's Avatar
    Member since
    Mar 2015
    Location
    Manchester
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Imi pare rau sa te dezamagesc ady dar teoria ta este 100% gresita ! Nu am pic nici o tangenta cu Pac Pac acesta a fost eliminat definitiv si acum il poti gasi alaturi de snok pe comunitatea gajik. IP-ul pe care mi l-ai luat mie este egal cu 0 . Ceea ce a spus Venom este o tentativa de a lui de a obtine admin prin lingusire! Sa fim seriosi acum pariez cu voi pe loc ca nu cunoaste amx-ul iar comenzile le va avea salvate intr-un NOTEPAD. Nici venom si nici un alt helper nu stie adevarata poveste a serverului. Eu insist pe acest server pentru a va arata cat de slab va puteti coordona si cum nu va organizati deloc. Ideea este ca nu exista 2 oameni care sa se sincronizeze si sa intre cu coduri pe server . Eu nu am intrat niciodata cu wall/aim/no recoil sau orice altceva. Al 2-lea lucru am fost intrebat de nenumarate ori de ce nu am WAC pentru ca asa as scapa de verificari : 1: WAC-ul pt linux e moarte curata am incercat acum cateva luni pe comunintatea clasica si am avut ceva de furca cu calculatorul vreo luna. 2: Nu ma deranjeaza sa fiu verificat 3:WAC-ul se poate fenta foarte usor cu orice script realizat manual nu luat de pe net. In concluezie pac pac nu are nici o treaba si nu exista un fals sau adevarat VeNoM. Eu sunt qTpxCrush* si va pot lasa si id-ul de messenger adevarat pe care am fost verificat de Luc3nz0. In continuare asteptati interventia unui membru mai mare preferabil de pe alt server pentru ca nici unul din adminii vostri nu are mai mult de 17 ani . Cati dintre voi se pricep intradevar la programare/design si dau dovada de competenta ? Asa pun pe oricine admin si ii spun cum se da ban si kick si aia e . Tot ce fac pe server este spre binele vostru pentru a va mobiliza putin echipa . Ati observat ca majoritatea comunitatilor cer o limita de varsta ? Nu poti pune 20 de helperi de 14-16 ani pe server sa pazeasca 3 playeri normali si apoi sa va vorbiti intre voi pe server care cum face primul cerere si sa va rugati pt un PRO
    Dislike Rappa^Boy, IoNuTzZ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage