-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Unban GabrieLLL*

    #1
    Membru - Silver Elite GAbY's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Posts
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unban GabrieLLL*

    NUME: GabrieLLL*
    IP: 188.27.207.22
    VARSTA: varsta reala, nu minciuni:17
    ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam: gaby_4_you
    DATA: data cand ai luat ban:31-12-2014 17 03
    HARTA: harta pe care ai luat ban:mirage
    ADMIN: adminul care ti-a dat ban (din consola serverului): grook
    MOTIV: motivul pentru care ai luat ban"bug wac
    MARTORI: alte persoane care au fost de fata in momentul respectiv (preferabil admini):brunette
    DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc
    MENTIUNI: pai sa incepem cu inceputu`. asta e a 2 a oara cand iau ban pe bug wac...treaba sta asa .eu nu mai am calculator si mai joc din cand in cand ba de la sala de net sau de la un prieten o ruda ceva,acum nu stiu cata incredere aveti voi in mine, unii poate au si stiu ca n as juca niciodata cu cod,nu pot sa bag tot felu de programe la un calculator care nu e al meu ,pur si simplu..astept deciizile daca raman cu ban sau daca primesc unban....sunt mai vechi ca majoritatea adminiilor din comuinitate , dar asta mai putin conteaza ...degeaba ai vechime de 9999 ani daca n ai facut in astia ce a facut altu in 5 luni...mie nici nu mi sa aacordat sansa asta ..in fine
    sarbatori fericite la toata lumea si ca sa stiti ..chiar daca raman cu ban sau fara N AS JUCA NICIODATA CU COD .. MAI ALES AICI!


    EDIT :
    Mi sa mai facut o scanare mai de mult si aceeasi problema , un cunoscator imi poate spune ce e asta?
    Unique ID: bf64fd7e7a5b4650afc62bba32c16f9e

    Nick: GabrieLLL*
    Type (Steam/NonSteam): Steam # STEAM_0:0:36665036
    Render: OpenGL
    IP: 188.27.207.22
    Report: Cheat Signature Detected: Found Suspicious CFG: userconfig.cfg (total lines: 137) - unknown status
    CS opened at: 31.12.2014 15:43:52
    wCD TimeStamp: 31.12.2014 17:01:24
    System TimeStamp: 31.12.2014 17:01:34

    Modules: Click
    Cstrike dlls: Click
    CFG: Click

    ADVICE: Always check the timestamp!
    Tin sa mentionez ca am PGL GUY
    Last edited by GAbY; 31-12-2014 at 05:18 PM.

  2. Unban GabrieLLL*

    #2
    Membru - Silver Elite Master Mr.Grook's Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Italy
    Posts
    338
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca esti atata de vechi in comunitate, si ai mai primit ban pentru problema asta dece tot continui sa nu respecti regulamentul? Daca stiai foarte bine ca nu ai wac dar ai jucat oricum asta mi se pare nesimtire fata de comunitate. FACI O GRESEALA... STI CA O FACI... DAR TOT CONTINUI SA O FACI.
    Ai mai avuto 2 banuri despre problema asta de la Xela si de la TheKiller.
    Nu e problema noastra daca la sala nu te lasa sa pui WAC, e problema ta si iti asumi riscul.
    CONTRA UNBAN !

    Bug-ul: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    PS. asta e o cerere de unban, posteaza doar cererea nu si alte probleme. Pentru problema care ai puso "EDIT" fa un topic in alta sectiune. Aici discutam doar despre unban!
    Last edited by Mr.Grook; 31-12-2014 at 05:33 PM.
    Like GAbY a dat Like acetui post

  3. Unban GabrieLLL*

    #3
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Treaba e simpla. Ti s-a cerut sa joci cu WAC, iar tu nu ai respecat asta. Bun, esti vechi si joci de las sala, si? Nu te putem lasa sa joci fara WAC pentru ca asta e regulamentul. Nu avem de unde sa stim ca joci fara WAC fiinda nu ai cum sa il bagi sau fiinda nu vrei. Si chiar de-am sti, tot n-am putea face ceva in privinta asta. Gandeste-te ca daca tie iti dau unban si te lasam sa joci fara WAC, asa o sa vina si Vasile sa ne ceara, pe principiul "ce are el si eu nu am?"
    CONTRA unban.
    Be you

  4. Unban GabrieLLL*

    #4
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Treaba e simpla. Ti s-a cerut sa joci cu WAC, iar tu nu ai respecat asta. Bun, esti vechi si joci de la sala, si? Nu te putem lasa sa joci fara WAC pentru ca asta e regulamentul. Nu avem de unde sa stim ca joci fara WAC fiindca nu ai cum sa il bagi sau fiindca nu vrei. Si chiar de-am sti, tot n-am putea face ceva in privinta asta. Gandeste-te ca daca tie iti dam unban si te lasam sa joci fara WAC, asa o sa vina si Vasile sa ne ceara, pe principiul "ce are el si eu nu am?"
    CONTRA unban.
    Last edited by Teddy; 31-12-2014 at 06:33 PM.
    Be you

  5. Unban GabrieLLL*

    #5
    Membru - Silver Elite GAbY's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Posts
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pai n am zis sa ma lasati sa joc fara wac, ai inteles gresit , am zis ca n am putut sa joc cu wac....in cateva zile imi vine laptopu de la reparat atunci am wac activ...

  6. Unban GabrieLLL*

    #6
    Membru - Silver Elite Master RedLine's Avatar
    Member since
    Nov 2012
    Location
    Sebes
    Posts
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    COntra Unban !
    Mess With The Best ... Die Like The Rest

  7. Unban GabrieLLL*

    #7
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu zic ca am inteles destul de bine.
    Ti s-a zis sa joci cu WAC si tu nu ai jucat. Daca vrei sa primesti unban te sfatuiesc sa platesti taxa de unban.
    Be you

  8. Unban GabrieLLL*

    #8
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ban`ul ramane! Nu e prima oara cand faci asa ceva.Daca stii ca nu ai voie fara wac nu mai intra decat sa primesti ban de fiecare data, dar varsta isi spune cuvantul.
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.
    Thanks Teddy a dat Thanks acetui post
    Like Mr.Grook, Teddy a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage