-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Re : papucball

  1. Re : papucball

    #1
    Banned DiRT's Avatar
    Member since
    Dec 2012
    Location
    Pitesti
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1

    Re : papucball

    Sunt un prost cum crede lumea.
    Te lamuresc eu in privinta cu luatul adminelor oamenilor.
    La inceput am fost 3 dintre care 2 s-au lasat desigur dupa ce au primit admin.Faza e ca cei 2 sunt vecini si au net de la RDS la fel ca si mine .
    Apoi unul dintre ei a pierdut adminul si a inceput treaba.Dupa mult timp in sfarsit si Tiger si-a dat seama cine e papucball,dar a nimerit prost. M-ai nimerit pe mine ,si justice. dar cu tottenham si skreen nu stiu ce ai mai ales cu skreen( . Iti spun eu care a fost treaba de te-ai derutat . Eu am stick RDS si Fibra optica . Deci 2 IP diferite . Cred ca mai departe iti dai singur seama de ce au fost 3 ip si 2 oameni.
    Last edited by DiRT; 10-02-2014 at 10:33 AM.

  2. Re : papucball

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,299
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Esti mai prost decat pari. Ai avut acces la adminele lor, la pc-ul lor. Acelasi agramat care a intrat atat cu nick-ul papucball, cat si cu skreen si Tottenham, a intrat de pe un singur pc de fiecare data (pc-ul lui tottenham, la care a avut acces si skreen).

    Banul ramane si pentru el, cat si pentru ceilalti. Tottenham stia despre situatie, mai multe decat vroia sa zica, dar a jucat prost.

    IP-ul e diferit ca si subclasa, tu ai 79.115.*.* , pe cand el are 79.118.2**.*** . Atacurile de pe clasa 79.118.*.* au fost date si de skreen si Justice.

    PS: NVIDIA E4 nu te va mai salva de data asta. Sunteti vulnerabili, cu prima ocazie care mai vad vreun atac/connect asupra oricarui server, v-ati prajit pc-ul de tot (la propriu).
    *****************

    Like Mihai07, bLacK.aNgeL<3, TeLOVEsc, OblivioN a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage