-- Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29
  1. Reclamatie UFC !!

    #1
    Banned ALINA's Avatar
    Member since
    Nov 2010
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Reclamatie UFC !!

    Buna ,
    azi 11-12-2010 in jurul orelor 22:34-23:00 , am intrat pe server iar adminul UFC mi-a dat kick fara motiv , am mai intrat odata si acelasi lucru ... kick , am mai incercat de mai multe ori si la fel , numai in kick-uri ma tinea , fara motiv. El sustine ca l-am injurat. Daca l-am injurat sa dovedeasca, sa faca dovada publica . Cer sa se ia masuri. Multumesc :-*

  2. Reclamatie UFC !!

    #2
    Membru - Silver III -=Giulia=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu stiu de ce ti-a dat prima data kick, dar si-a dat seama cand ai intrat cu "gogu" si ai spus:"ufc tu kiar ai probleme grave cu capul..."... dupa aceea ai intrat cu "ufc cel mai terminat"... etc, e o prostie prea mare ca sa o descriu aici, cred ca stii foarte bine de ce...
    Tu nu mai injura si nu mai jignii, daca ai vreo problema cu un admin faci direct reclamatie, daca incepi sa faci scandal si sa jignesti nu se poate face mai nimic...
    UFC- 1. am observat ca tu Nu stii regulamentul!!!! Cum ii ameninti pe cei care sunt spec sa intre sa joace?!!! Au dreptul sa stea spec cat vor ei, daca e plin serverul o sa primeasca kick automat de la server, nu trebuie sa incepi tu cu filme de actiune!!!
    2. Zombie nu sunt obligati sa atace in cazul in care v-ati baricadat ca soarecii!!! Nu sunt obligati sa se sinucida!!! Daca esti in gaura de sarpe cu 16 lasere langa tine, iesi tu si trage in el, nu trebuie sa vina el sa faca yoga ca sa se strecoare printre laserele tale!! Cand te baricadezi, iti "rezervi" riscul de a nu face niciun frag, e numai si numai alegerea ta!!! sau a celui care se baricadeaza!
    3. Daca cineva iti cere sa bagi o harta anume, de exemplu cum ti-a cerut un player "nuke", nu ii raspunzi " nu bag nimic" ca nu e sclavul tau!!! Cand urmeaza sa dai la vot harti, tii cont si de parerea playerilor, adica daca tipul acela a cerut "nuke" dai si nuke la vot printre alte harti!!!!
    Sper sa iei in considerare ce ti-am spus, ca altfel o sa iau masuri!!!
    Bafta!

  3. Reclamatie UFC !!

    #3
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    He he asa-mi place, cu siguranta se vor lua masuri...
    si Alina... e mai mult decat rusinos ce ai facut, in conditiile care au fost e tupeu mare pe tine...
    Rashad, se rezolva problema si cu tine, sunt pline logurile de iesiri de-a tale, probabil esti si tu de parere ca regulamentul e facut pentru prosti, caz in care vei suporta consecintele

  4. Reclamatie UFC !!

    #4
    Banned ALINA's Avatar
    Member since
    Nov 2010
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    pai da normal ca am tupeu odata ce anumiti admini isi bate joc de mine...nu ti se pare normal sa ripostezi?! -=MAX=-

  5. Reclamatie UFC !!

    #5
    Membru - Silver II M@ryus's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Contra pt ALINA ! Max,eu cu Rashard sunt prieten bun,dar ALINA(baiatu),are un limbaj pe server deosebit de stresant si enervant,si intra cu alte nume cum ar fi(gogu) si injura foarte mult,iar inca ceva,am auzit ca spargea si lasere albastre,din cate mi-a spus Rashard ! Tks

  6. Reclamatie UFC !!

    #6
    Banned ALINA's Avatar
    Member since
    Nov 2010
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Wink Reclamatie !!! UFC

    UFC nu mai incerca sa minti ca , cu mn nu tine...dovedeste ca am spart eu vre-un laser albastru atata timp cat nu am fost infectata...si grija cum vb ca am mai spus de N ori ca sunt fata....Daca u nu crezi asta pe mn prea putin ma intereseaza...deci ufc nu meriti sa fi admin pe serv...cu siguranta iti spun asta...u si tovarasi tai numai sa intaratati playerii sa vb urat...asta faceti voi...si mai era un admin care tot asa ma jicnit...dar il vad eu si am sa dovedesc cu poza..

  7. Reclamatie UFC !!

    #7
    Membru - Silver III -=Giulia=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Alina, ai rezolvat ceva cu faptul ca ai injurat pe server si dupa aceea a facut reclamatie? Realizezi ca singurul lucru a fost sa te pui intr-o ipostaza jenanta... data viitoare fii mai "feminina" cel putin asta nu e un comportament specfic fetelor!

  8. Reclamatie UFC !!

    #8
    Membru - Silver III veronika.vera's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    R.moldova or.Hincesti
    Posts
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salutare, vreau sa-mi dau si eu cu parerea.Maryus chiar si daca e prietenul tau ar trebui sa tina cont de regulament.. si sunt masuri pt cei ce injura. Intr-un fel, daca Alina injura si nustiu ce mai face ar trebui sa uitam de regulament?Pentru toate situatiile sunt pedepse si in orice caz ar trebui sa ne conducem dupa regulament.
    PS:Nu am dorit sa jignesc pe nimeni, e doar parerea mea,succes!

  9. Reclamatie UFC !!

    #9
    Membru - Silver I radu99a's Avatar
    Member since
    Nov 2010
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 4 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu nu imi amintesc ca rashad sa de-a kick asa aiurea de capu' lui e un baiat de treaba si nu cred k nu a avut motiv sa iti de-a kick alina.
    mai bine iti vezi de treaba si joci.









    Stiti cum se spune.. daca nu esti cu noi esti contra noastra!

  10. Reclamatie UFC !!

    #10
    Membru - Silver III cotoi's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    auziti ma io intru cu mai multe nume pe sv daca vrea max sa vada logourile sau nu dar canda am intrat cunumele ( fata lu mama,fata,mamaie,si etc.) am luat kick ca nu le place numele am iesit si am intrat cu numele meu cotoi si nu mai comentau dar mai e un admin care la a 6 plase da restart ca asa are iel placere care cum arfi e petrica si etc asa ca voi admini nu calculati regulamentul si io as zice ca toti admini care nu il respecta sa i se ia comenzile . atat am avut de zis ms .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage