-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Reclamatie !

  1. Reclamatie !

    #1
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exclamation Reclamatie !

    Nick-ul tau: WickedSick`
    Varsta: 23
    Nick-ul admin-ului/player-ului: whocares / Mozz
    IP: -
    Ora si Data / harta: 29.11.2020 / 21:40
    Motiv: admini toxici care se leaga de toata lumea si nu respecta regulamentul si amenintari pe facebook.
    Dovezi:

    Primul toxic ar fi whocares , din ce se vede si-n print ti-se rupe unghia daca iei remove , deci ai zis singur ca nu ai nevoie de admin si nici asa de mult interes nu acorzi fiind te mai certi si cu restul pe server.


    Mozz , deci pana la urma pentru ce au luat acei 2 playeri ban ? "bafta in maldive" ?
    Cand te-am intrebat ce-s cu acele motive ai sarit de fund in sus , ai un caracter foarte arogant si te certi cu majoritatea , m-ai cautat pe facebook ca sa ce ? sa-mi arati ca esti un pusti de liceu care stie sa ameninte si atat? nu intimidezi pe nimeni iar asta se rezuma strict la joc nu la viata reala.

    Mentiuni: As ruga toti cei care au intrat in conflict ei sa scrie aici fiindca sunt sigur ca nu-s singurul .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks EcL|DA, dizdani a dat Thanks acetui post
    Like ~TraNda~, Raluca:*, Darac a dat Like acetui post

  2. Reclamatie !

    #2
    Membru - Silver II Darac's Avatar
    Member since
    Oct 2018
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si eu am intampinat probleme cu amandoi... cu whocares s a rezolvat... dar am vazut si eu ca a inceput sa fie iar cu nasul pe sus.... si imi pare rau ca i am dat pro la cerere...
    Last edited by Darac; 29-11-2020 at 11:18 PM.
    Like Raluca:* a dat Like acetui post

  3. Reclamatie !

    #3
    Membru - Silver II bricheta.cfg's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Posts
    38
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Total de acord. Asta fiind motivul pentru care am fost contra pentru whocares, si totodata motivul retragerii. MoZZ, 80% din jucatorii de pe server nu te suporta, faptul ca tu ai luat admin pe donatie si acum crezi ca faci ce vrei tu, nu inseamna absolut nimic. Regulamentul se aplica indiferent daca tu ai donat sau nu.
    Like EcL|DA, Raluca:* a dat Like acetui post

  4. Reclamatie !

    #4
    Membru - Silver III Raluca:*'s Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Sălaj
    Posts
    67
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Confirmed Friends 1 Days Registered 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu prea intru pe dr sa vad cum sunt ei de obicei, sau cum se comporta, dar am intrat în seara asta și am văzut cata aroganta și suferință de admin aveți.
    În primul rand, dați vot, se alege o mapă, stam 3 4 minute, nu se schimba și după întrebi ce mapă a ieșit la vot, ti se spune, dar nu o pui pe aia, alegi sa dai alt vot pentru ca tu ești incapabil sa vezi ce mapă s a ales din moment ce stai și instigi lumea la cearta și ameninți pe toată lumea, mozz. Te dai smecher, amenintiti lumea, ca apoi sa vedem ca ești un copilaș care nu are nicio treaba cu amenințările, ma rog, trecând peste asta, motivele tale pentru a da ban sunt "bafta în Maldive" asta ca să ne arăți noua ca tu ești arogant și ca tu faci totul după bunul plac și cum vrei, opa, dar nu exista regulament? Regulile nu sunt pentru toată lumea? Sau dacă faci donație se face și excepție, of
    Am înțeles ca ești atât de "sus" ca ai spate, ok, din cauza ăstora 2, ca dați kick la admini și faceți un abuz groaznic (sa se verifice log urile, pls) va pleca multă lume, cum deja a început sa o facă
    O sa se ducă naibii munca altora din cauza arogantelor și arfelor unora.
    Dislike Mozzz, evane a dat Dislike acetui post

  5. Reclamatie !

    #5
    Membru - Silver I whocares's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    22
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut , nu facem misto de oricine , facem misto de oamenii care impun respect fara sa dovedeasca ceva , eu nu te cunosc , nici nu ma intereseaza cine esti , am incercat sa am o discutie cu tine dupa ce eventual am aflat ca ai servere aici ( tot neinteresant ) si ai continuat sa fii arogant .
    -Ai intrat pe server tu cu o domnisoara si cu bricheta , pusi pe expose-uri ( dupa a zis bricheta ca el a intrat doar ca sa ti dea tie ungag in caz de ceva , el fiind admin la noi pe server , facand parte din colectiv )
    -Ati inceput cu arogante , ca doar nu va luam la misto asa degeaba , stiti si voi cum merg interactiunile intre oameni .
    -Mozz are partea asta a lui mai asa , speciala lui , dar dupa parerea mea baiatu si a facut treaba si a aplicat sanctiunile unde trebuiau aplicate , chit ca faceti voi curu mare ca sunteti cineva .
    -Am zis ce am zis ca sa vad daca chiar la poze si motive penibile se ajunge ,am mai administrat chestii si stiu ca atunci cand n ai ce zice si vrei sa zici ceva se ajunge si aici , si ca sa vezi poza e facuta de bricheta , foarte josnic .

    L am atentionat pe Rog in privinta staffului pe care il are , mi se pare josnic sa ajung sa fac parte dintr un staff care este asa divizat si pus sa si faca continuu rau unul altuia .
    Bricheta , esti doar putin manipulat si ti calci peste principii , esti o jucarie , basically ala de turna pe vreme comunismului gen : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Partea mea de vina aici ? Iarta ma ca nu am putut sa te respect nestiind cine esti si ce vrei de la noi de ne suferi , acum stiu ca sigur nu o sa te respect vreodata .
    Last edited by whocares; 29-11-2020 at 11:33 PM.
    Thanks Raluca:* a dat Thanks acetui post

  6. Reclamatie !

    #6
    Membru - Silver II Darac's Avatar
    Member since
    Oct 2018
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! chiar daca il cunosti chiar daca nu il cunosti... trebuie sa te comporti frumos cu playeri si sa nu ii iei la misto... ca nu esti tu mai presus ca altii si nici mai important... daca te crezi mai presus decat altii sau mai important este problema ta... si cat despre Mozz cu toata lumea a fost nesimtit... v am zis odata, de doua ori, de trei ori sa il lasati impace, ati zis ca pe voi nu va intereseaza.... daca se face dreptate doar pe prietenii si pile.... imi pare rau!!!

    .whocares chiar daca il cunosti chiar daca nu il cunosti... trebuie sa te comporti frumos cu playeri si sa nu ii iei la misto... ca nu esti tu mai presus ca altii si nici mai important... daca te crezi mai presus decat altii sau mai important este problema ta... si cat despre Mozz cu toata lumea a fost nesimtit... v am zis odata, de doua ori, de trei ori sa il lasati impace, ati zis ca pe voi nu va intereseaza.... daca se face dreptate doar pe prietenii si pile.... imi pare rau!!!
    Like EcL|DA, Raluca:* a dat Like acetui post

  7. Reclamatie !

    #7
    Membru - Silver II bricheta.cfg's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Posts
    38
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by whocares You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Salut , nu facem misto de oricine , facem misto de oamenii care impun respect fara sa dovedeasca ceva , eu nu te cunosc , nici nu ma intereseaza cine esti , am incercat sa am o discutie cu tine dupa ce eventual am aflat ca ai servere aici ( tot neinteresant ) si ai continuat sa fii arogant .
    -Ai intrat pe server tu cu o domnisoara si cu bricheta , pusi pe expose-uri ( dupa a zis bricheta ca el a intrat doar ca sa ti dea tie ungag in caz de ceva , el fiind admin la noi pe server , facand parte din colectiv )
    -Ati inceput cu arogante , ca doar nu va luam la misto asa degeaba , stiti si voi cum merg interactiunile intre oameni .
    -Mozz are partea asta a lui mai asa , speciala lui , dar dupa parerea mea baiatu si a facut treaba si a aplicat sanctiunile unde trebuiau aplicate , chit ca faceti voi curu mare ca sunteti cineva .
    -Am zis ce am zis ca sa vad daca chiar la poze si motive penibile se ajunge ,am mai administrat chestii si stiu ca atunci cand n ai ce zice si vrei sa zici ceva se ajunge si aici , si ca sa vezi poza e facuta de bricheta , foarte josnic .

    L am atentionat pe Rog in privinta staffului pe care il are , mi se pare josnic sa ajung sa fac parte dintr un staff care este asa divizat si pus sa si faca continuu rau unul altuia .
    Bricheta , esti doar putin manipulat si ti calci peste principii , esti o jucarie , basically ala de turna pe vreme comunismului gen : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Partea mea de vina aici ? Iarta ma ca nu am putut sa te respect nestiind cine esti si ce vrei de la noi de ne suferi , acum stiu ca sigur nu o sa te respect vreodata .
    De unde ai scos tu ca eu am facut acel screen? Si chiar daca l-as fii facut eu, ce relevanta ar fii avut? Ti-am spus ca nu stii cine e cel de care faci misto, si ai spus ca nu te intereseaza. Cu ce sunt eu manipulat? Mi-a spus doar sa intru pe forum sa dau un pro, pentru ca stia care e situatia. Personal am vrut sa fac o reclamatie de genul, dar am zis ca nu-mi bat capul cu voi, la fel si la cererea de retragere, am preferat sa nu incep discutia asta.
    Like EcL|DA, Raluca:* a dat Like acetui post
    Dislike Mozzz, evane a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie !

    #8
    Membru - Silver I whocares's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    22
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by bricheta.cfg You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Total de acord. Asta fiind motivul pentru care am fost contra pentru whocares, si totodata motivul retragerii. MoZZ, 80% din jucatorii de pe server nu te suporta, faptul ca tu ai luat admin pe donatie si acum crezi ca faci ce vrei tu, nu inseamna absolut nimic. Regulamentul se aplica indiferent daca tu ai donat sau nu.
    Salut , apropo , mozz dadea gag si ce comenzi mai dadea cand trebuia , dupa regulament , tu dadeai ungag dupa cum iti poruncea stapanul tau , deci idk about cine a respectat si cine nu .
    Ultimu reply.
    Like evane a dat Like acetui post
    Dislike Darac, Raluca:* a dat Dislike acetui post

  9. Reclamatie !

    #9
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by whocares You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Salut , nu facem misto de oricine , facem misto de oamenii care impun respect fara sa dovedeasca ceva , eu nu te cunosc , nici nu ma intereseaza cine esti , am incercat sa am o discutie cu tine dupa ce eventual am aflat ca ai servere aici ( tot neinteresant ) si ai continuat sa fii arogant .
    -Ai intrat pe server tu cu o domnisoara si cu bricheta , pusi pe expose-uri ( dupa a zis bricheta ca el a intrat doar ca sa ti dea tie ungag in caz de ceva , el fiind admin la noi pe server , facand parte din colectiv )
    -Ati inceput cu arogante , ca doar nu va luam la misto asa degeaba , stiti si voi cum merg interactiunile intre oameni .
    -Mozz are partea asta a lui mai asa , speciala lui , dar dupa parerea mea baiatu si a facut treaba si a aplicat sanctiunile unde trebuiau aplicate , chit ca faceti voi curu mare ca sunteti cineva .
    -Am zis ce am zis ca sa vad daca chiar la poze si motive penibile se ajunge ,am mai administrat chestii si stiu ca atunci cand n ai ce zice si vrei sa zici ceva se ajunge si aici , si ca sa vezi poza e facuta de bricheta , foarte josnic .

    L am atentionat pe Rog in privinta staffului pe care il are , mi se pare josnic sa ajung sa fac parte dintr un staff care este asa divizat si pus sa si faca continuu rau unul altuia .
    Bricheta , esti doar putin manipulat si ti calci peste principii , esti o jucarie , basically ala de turna pe vreme comunismului gen : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Partea mea de vina aici ? Iarta ma ca nu am putut sa te respect nestiind cine esti si ce vrei de la noi de ne suferi , acum stiu ca sigur nu o sa te respect vreodata .
    In continuare ai o atitudine arogantă , nu e nimeni jucăria nimănui stai linistit, controlează-ți vorbele , nu caută nimeni respectul vostru , cât despre aroganță nu stiu cine se bagă singur în seamă să caute atenție , din câte vezi nu sunt singurul care se plânge de voi , am facut reclamația pentru a trage un semnal de alarmă, și nu cred ca sunteti singurii în acestă situație, cu siguranță mai sunt ca și voi pe server , băgători de seamă si căutători de atenție, iar când nu vi-se răspunde începeți cu ironii si impresii .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like XapiX, Raluca:* a dat Like acetui post
    Dislike evane a dat Dislike acetui post

  10. Reclamatie !

    #10
    Membru - Silver I whocares's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    22
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -WickedSick- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    In continuare ai o atitudine arogantă , nu e nimeni jucăria nimănui stai linistit, controlează-ți vorbele , nu caută nimeni respectul vostru , cât despre aroganță nu stiu cine se bagă singur în seamă să caute atenție , din câte vezi nu sunt singurul care se plânge de voi , am facut reclamația pentru a trage un semnal de alarmă, și nu cred ca sunteti singurii în acestă situație, cu siguranță mai sunt ca și voi pe server , băgători de seamă si căutători de atenție, iar când nu vi-se răspunde începeți cu ironii si impresii .
    Esti atat de obisnuit sa te pupe lumea in dos incat cand nu o face cineva crezi ca e arogant ; evident ca o sa ti par arogant cand cineva nu te respecta ( intelegi problema acum? ) .
    Iar pentru Rog / Tiger , nu mi se pare ca par arogant , iar daca par iertati-ma , cred ca acest baiat doar nu a mai vazut de mult lume sa ii raspunda si sa se apere in fata lui .

    -Este mai mult decat o reclamatie nefondata si plina de generalizari irelevante , aparata de admini care nu pot sa fie obiectivi si sunt subiectivi doar ca esti TU implicat ; fondata doar de faptul ca nu ti am uns egoul si probabil m am bagat mai mult in seama cu iubita ta decat ti ar fi placut tie si acum esti frustrat pe mine .
    -Sper sa priviti aceasta reclamatie cu spatele drept si sa va dati seama ca este vorba doar de un schimb de mistouri si suferinte din partea ambelor tabere .

    Chiar ca ultimu reply , noapte buna dragul meu cuplu !
    si sa stii asa ca respectu se castiga , nu se impune .. abia ce am scapat de comunism
    Last edited by whocares; 30-11-2020 at 12:40 AM.
    Like Mizantropa, evane, Skidrowツ, default21 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage