-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. Reclamație <>*Mihai*<>

    #11
    Manager Server:
    Zombie.WarGods.ro
    lAsuStarl's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    0.0.0.0
    Posts
    588
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Skidrowツ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mulți întreabă "de ce". nu-i frumos să-i oferi o explicație?
    De acea exista regulament, fiind valabil atat pentru adminii cat si pentru jucatorii. Daca admin-ul nu iti poate raspunde la acea intrebare, oricand poti apela la regulament. Din perspectiva mea reclamatiei. Ti-a cerut o scanare, iar tu ai inceput sa te faci ca ploua "ce e aia ?".
    Zombie Escape

    Like dizdani a dat Like acetui post

  2. Reclamație <>*Mihai*<>

    #12
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by lAsuStarl You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    De acea exista regulament, fiind valabil atat pentru adminii cat si pentru jucatorii. Daca admin-ul nu iti poate raspunde la acea intrebare, oricand poti apela la regulament. Din perspectiva mea reclamatiei. Ti-a cerut o scanare, iar tu ai inceput sa te faci ca ploua "ce e aia ?".
    în regulament scrie doar că este interzis. majoritatea playerilor se fac că plouă sau fac mișto. irelevant, eu am făcut reclamația doar pentru a atrage atenția, am și menționat să nu fie sancționat. but nah, citește cineva?

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  3. Reclamație <>*Mihai*<>

    #13
    Manager Server:
    Zombie.WarGods.ro
    lAsuStarl's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    0.0.0.0
    Posts
    588
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1) Daca scrie doar faptul ca e interzis, atunci de unde te astepti ca un simplu admin sa stie acel motiv, din moment ce nu el a scris regulamentul ?
    2) Indiferent daca este sau nu o reclamatie, este redundant din perspectiva mea, deoarece admin-ul nu ti-a cerut decât o scanare, nu te-a injurat sau alte tîmpenii. Niciun admin nu este obligat sa înghită tentele de asa zisul "misto" cand e vorba despre o scanare. Ori o faci ori nu o faci, e una din doua.
    Zombie Escape

    Like ~Wolf~, Skidrowツ a dat Like acetui post

  4. Reclamație <>*Mihai*<>

    #14
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sa nu mai spun faptul ca toata lumea cand cere un test pe server este la modul "X, da-mi wg" si aplica direct comanda pe acel player... Pai stai un pic, explica-mi si mie ce e ala "wg", ce face, ce inseamna si pentru ce mi-l ceri...
    Spune-mi verde-n fata: "Eu cred ca ai coduri, faci testare sa-mi dovedesti ca nu e asa. Si data viitoate cand te vad pe server, sa speram ca nu o sa-ti cer iar testare din 3 in 3 minute..."
    - Furată de la @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Vei da școala WarGods cu mine sau cu Chancro.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Thanks Skidrowツ, TheOneLeeT a dat Thanks acetui post
    Like TheOneLeeT a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage