-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Buna Ziua

  1. Buna Ziua

    #1
    Membru junior BloodyElf's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Location
    Timisoara
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Registered 1

    Buna Ziua

    Buna ziua ,deci fac parte din stafful unei comunitati de mixuri si avem niste mici divergente pe tema (Forensics). Din discutile care le-am avut cu diferiti membri ale altor comunitati de gaming am inteles ca acest (Forensics) este o avertizare ca playerul a folosit de curand un injector sau are in PC un injector dar in momentul scanului nu este injectat. Si azi am mai facut o proba de genul,am activat un injector,dupa am iesit din cs si am reintrat fara acel injector si mi-a dat acest wg -> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,deci eu in momentul scanului nu aveam nici un injector ,injectat. Daca iau Processes , Modules ,Csstrike ,CFG si Resources ,fiecare in parte totul apare cu albastru si nu este nimic cu rosu.

    As dorii sa stiu mai exact daca este adevarat ce am auzit despre acest (Forensics) si mai multe detali.

    Mai este o problema ca imi apar o multime de cfg-uri la scan pe care eu nu le am,eu in pc am un simplu config si atat....mi-ar placea sa aflu detali si despre acest lucru....

    Multumesc:
    BloodyElf
    Last edited by Tiger; 23-07-2020 at 08:44 PM.
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. Buna Ziua

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,290
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai aici toate detaliile: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . Cat despre CFG-uri deja cred ca exagerati cu prostia, s-a discutat asta si s-a pus si un mesaj pe pagina de CFG-uri....

    Daca lipsesc ceva te rog sa imi spui sa completez acolo.
    *****************


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage