-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19
  1. Cerere slot Paqiwaku

    #11
    Membru junior Paqiwaku's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Skidrowツ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    1. Cred că vârsta pe care ai pus-o acolo , nu este adevărată
    2. Căutai să te cerți mereu cu un admin, regret că nu am dovadă
    Funny, Very Funny. Taca Taca Taca.... dovezi ciuciu. Admini de 2 lei.., Daca e asa cum spui de ce nu postezi orice e rau pe server si treci cu vederea? Pentru ce esti pus si tu si restul de aici? Daca eram Chancro toti de aici care veniti si judecati fara dovezi, zburati de mult! Inseamna ca nu va face-ti treaba. Eu sunt aici sa ajut, daca nu vroiam sa ajut si sa fac parte din echipa nu ma mai chinuiam sa fac acest topic, iar daca nu o sa fac parte crezi ca am ceva eu personal de pierdut? Daca am fost asa rau de ce nu ati luat masuri.. Recunosc imi sare tandara repede, dar nu cred ca am "omorat pe nimeni". Cu asta am terminat ce aveam de zis.
    Dislike aqx a dat Dislike acetui post

  2. Cerere slot Paqiwaku

    #12
    The Princess aqx's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Bucureşti
    Posts
    708
    Last username
    quinn
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 3 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Paqiwaku You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Funny, Very Funny. Taca Taca Taca.... dovezi ciuciu. Admini de 2 lei.., Daca e asa cum spui de ce nu postezi orice e rau pe server si treci cu vederea? Pentru ce esti pus si tu si restul de aici? Daca eram Chancro toti de aici care veniti si judecati fara dovezi, zburati de mult! Inseamna ca nu va face-ti treaba. Eu sunt aici sa ajut, daca nu vroiam sa ajut si sa fac parte din echipa nu ma mai chinuiam sa fac acest topic, iar daca nu o sa fac parte crezi ca am ceva eu personal de pierdut? Daca am fost asa rau de ce nu ati luat masuri.. Recunosc imi sare tandara repede, dar nu cred ca am "omorat pe nimeni". Cu asta am terminat ce aveam de zis.
    Admini de 2 lei, dar ia uite 27 ce am surprins.
    Să primeşti slot când ai limbaj de genul acesta?
    Cu ce ajuţi serverul?
    Last edited by aqx; 26-05-2020 at 11:22 PM.
    Like AKSD.RGL a dat Like acetui post

  3. Cerere slot Paqiwaku

    #13
    Membru - Silver II RupCitu's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Location
    Targu-Jiu
    Posts
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Contra
    Mi-ai demonstrat prin limbajul si comportamentul tau ca nu esti potrivit nici pentru functia de slot.
    Nu am dovezi să-mi sustin opinia, cel mai probabil n-o sa fie luata in considerare, dar daca se verifica logurile, in mare parte sanctiunile pe care le-ai primit, o sa se clarifice lucrurile.
    Like aqx a dat Like acetui post

  4. Cerere slot Paqiwaku

    #14
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie



  5. Cerere slot Paqiwaku

    #15
    Membru junior Paqiwaku's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by quinn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Admini de 2 lei, dar ia uite 27 ce am surprins.
    Să primeşti slot când ai limbaj de genul acesta?
    Cu ce ajuţi serverul?
    Am si spus ca imi asum tot ce spun. Intentionat am si scris. De fiecare data cand sunt tero scriu FREE vine bahoi intentionat si ma omoara. Ati si fost destui admini on, dar niciunul macar nu i-a dat slay am si spus pe chat dar nimeni nu ma baga in seama. Citeste si mai jos am spus scriu sa vada toti ce parere am de Bahoi. Si mai ales tu quinn stai spect non stop si nu observi nimic sau aaa nu ai vrut! Tu nu esti pus sau pusa sa tii cu nimeni, doar sa iti faci treaba in mod corect.
    Last edited by Paqiwaku; 26-05-2020 at 11:50 PM.

  6. Cerere slot Paqiwaku

    #16
    The Princess aqx's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Bucureşti
    Posts
    708
    Last username
    quinn
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 3 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Paqiwaku You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am si spus ca imi asum tot ce spun. Intentionat am si scris. De fiecare data cand sunt tero scriu FREE vine bahoi intentionat si ma omoara. Ati si fost destui admini on, dar niciunul macar nu i-a dat slay am si spus pe chat dar nimeni nu ma baga in seama. Citeste si mai jos am spus scriu sa vada toti ce parere am de Bahoi. Si mai ales tu quinn stai spect non stop si nu observi nimic sau aaa nu ai vrut! Tu nu esti pus sau pusa sa tii cu nimeni, doar sa iti faci treaba in mod corect.
    Nu stau cu ochii în laptop tot timpul. Stau telespectator pentru că la asta mă pricep cel mai bine, nu la jocul în sine. Atunci am ridicat ochii din telefon și am văzut ce ai scris. Dacă ai o părere despre un player, spune-i în privat (gen discord). Nu veni pe server cu asemenea limbaj când ai și cerere de slot deschisă. Mai ales că susții faptul că tu imediat te aprinzi sau îți sare țandăra.
    Nu mai am timp pentru alte posturi. Așteaptă alte păreri/voturi sau decizia ownerilor. Ms
    Like RupCitu a dat Like acetui post

  7. Cerere slot Paqiwaku

    #17
    Membru - Silver Elite Master XapiX's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    323
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt total de acord și cu quinn. Ai înjurat și ai fost răutăcios de multe ori la adresa playerilor si nu numai. Ci și la adresa staff-ului. Părerea mea e că cu asemenea înjurii și răutăți spuse chiar si staff-ului, din moment ce slot-ul face parte din echipa de staff a serverului, tu înjurând pe fiecare membru în parte și cum îți vine ție la gură, nu ai ce căuta ca staff..
    Până la urmă totul rămâne la decizia ownerilor.
    Dar și de la mine ai un .

  8. Cerere slot Paqiwaku

    #18
    Membru - Gold Nova I TheSe7en's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Location
    La mine acasa
    Posts
    559
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    revizuieste ti comportamentul si limbajul ,recreeaza te si revino cu alta cerere
    Like XapiX a dat Like acetui post

  9. Cerere slot Paqiwaku

    #19
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ținând cont de faptul că ești *acuzat* de același lucru precum Alina , comportamentul , nu aș putea să o accept pe ea iar pe tine să te resping. Recomand să îți revizuiești comportamentul și să ți anumite jigniri pentru tine. La fel de repede cum îți pun gradul , tot fel de repede pot să-l și scot.
    Dă-mi mesaj cu numele și parola.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Dislike ~th3fla~ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage