-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #1
    Membru junior Bang231's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    Ajutor , problema Wargods rosu !

    * ID (OPTIONAL): 7BD*835C7*064995BA5*A7*826E51*2F
    * NUME: 4gaming @ Bang!
    4gaming @ (_Seth_)
    * IP:
    * ID DE STEAM: STEAM_0:1:39706296
    * DATA SI ORA: Ultimul facut a fost la ora 01:53 pe data de 26.05.2020
    * SCREENSHOT: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    * SISTEM DE OPERARE: Windows 7 Professional x64
    * ANTIVIRUS (OPTIONAL): Microsoft Security Essentials
    * DESCRIERE PROBLEMA:
    Desi nu cred ca are legatura specific ca saptamana trecuta mi s-a ars ssd-ul, aveam Windows 10 Pro instalat pe SSD si Windows 7 Pro pe HDD , neavand un usb la indemana n-am schimbat sistemul de operare de pe HDD dupa "event-ul" patit cu SSD-ul. Am jucat ieri seara niste mix-uri stiind ca echipa adversa este mai toxica la final de joc , fara sa mi se ceara imi fac un test wargods sa-l am la indemana (cum fac de fiecare data,stiind ca sunt curat n-avea rost sa ma mai uit si eu la el) .. trece acel moment , nu mi-au cerut wargods asa cum ma gandeam ca o sa se intample , trece jumatate de ora incepe un alt mix si este anuntat coechipierul meu ca cineva din comunitatea din care fac parte (nu specific numele , nu-s genul sa vin cu reclama pe aici) imi gaseste mie in istoricul WCD wargods-ul rosu cu acest Foresincs , efectiv am ramas masca , stiind ca nu m-as injosi oricat de mult as pierde ... am dezinstalat CS-ul banuind ca cine stie ce server mi-a modificat cine stie ce in joc (desi stiu ca nu e posibil ca un server sa-ti faca wargods-ul rosu , dar efectiv nu stiam ce sa gandesc in acel moment cand am vazut wargods-ul rosu , mi-au trecut absolut toate posibilitatile prin minte , paranoia direct) si am mai repetat testul dupa cum se poate vedea si in printscreen ... mentionez ca tin la imaginea mea de "jucator" si efectiv nu stiu ce sa mai cred ... dezinstaland CS-ul , instalandu-l inapoi , acelasi lucru in wargods , dupa mix am fost chiar verificat si de un overwatch si n-a gasit absolut nimic si nici el nu si-a dat seama cum de a iesit asa ... accept orice fel de verificare . O zi buna si multumesc ! (Scuze de acest roman dar m-a dat grav peste cap chestia asta , in momentul printscreen-ului aveam pe cineva conectat teamviewer ca nu ma pricep asa de bine .) Din cate am citit pe forumul vostru cica acesta ar fi un injector si pentru alte jocuri , nu numai 1.6 , dar nu sunt adeptul acestor chestii numite "cheat-uri" .
    Like ~th3fla~ a dat Like acetui post

  2. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,286
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai bagat "depr procview.exe", asta este Xenos in toata regula: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    S-a facut sesizari sa nu se mai foloseasca acest fisier, dar lumea continua sa-l foloseasca la verificari.
    *****************


  3. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #3
    Membru junior Bang231's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Si e vina mea ca joc la WarNight-uri si ca majoritatea overwatcherilor nu asculta indicatiile oferite de voi ? Cum pot rezolva problema asta ? Daca rezolv aceasta problema , o sa pastrez acest topic si oricui vrea sa-mi faca verificare am sa-i arat acest topic .. plus reinstalare de windows cu stergere completa de HDD ... Multumesc de informatie .

  4. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #4
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,286
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vina mea clar nu este. Fisierul este inca pe disk, sterge-l si asteapta cateva ore.

    Ai vreo filmare, drept dovada, ca ti-au bagat ei acel fisier pentru verificari? Deobicei sesiuniile astea, din cate stiu, se filmeaza.
    *****************


  5. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #5
    Membru junior Bang231's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Pot reinstala cumva sistemul de operare acum ? As vrea sa sterg tot HDD-ul sa nu mai am probleme de genul asta si cu acest topic sa nu mai permit asa zisilor overwatch sa faca ei ce vor in PC-ul meu doar pentru ca mai joc si eu la WarNight-uri pe diferite comunitati si fac intr-un fel sau altul abuz neascultandu-va indicatiile . Multumesc

  6. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #6
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,286
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Este decizia ta, desi este inutil sa-l reinstalezi cand poti da o cautare dupa el. Ai doar detectia asta, pentru acest depr.
    *****************


  7. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #7
    Membru junior Bang231's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Am reusit sa gasesc aplicatia si sa o sterg...dar in legatura cu acele rapoarte din WG , ai putea sa le stergi sau o sa ramana asa? Avand in vedere ca nu am avut nici un cod , presupun ca nu ar fi o problema daca s-ar sterge acele rapoarte in care scrie ca "am avut cod"
    Last edited by Bang231; 27-05-2020 at 07:57 PM.

  8. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #8
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,286
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Tiger You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai vreo filmare, drept dovada, ca ti-au bagat ei acel fisier pentru verificari? Deobicei sesiuniile astea, din cate stiu, se filmeaza.
    Ti-am cerut o dovada de faptul ca a fost verificare. Fara dovezi nu iti pot curata rapoartele, ar fi necinstit fata de ceilalti care nu au putut prezenta o dovada.
    *****************


  9. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #9
    Membru junior Bang231's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    In warnight-ul care am fost verificat doar extragerile si finala au fost postate pe youtube ... din cauza "profesionalismului" organizatorilor verificarile overwatch n-au fost facute live sau inregistrate .. Aici ai link-uri desi sunt constient ca aceste link-uri nu ma ajuta cu nimic dar la acest warnight am fost verificat ultima data si overwatch-ul a stat 30 de minute sa-si faca de cap in pc-ul meu si nestiind ca acel program apare in Wargods si vrand sa nu-mi fac team-ul de ras nu puteam refuza tot ce face el in PC-ul meu ... [delete link ads]
    Daca vrei...poti intra in PC-ul meu sa verifici tot ce doresti...Nu vreau sa mananc timpul nimanui dar rezultate acelui wargods ma afecteaza ca si player ..
    Last edited by Bang231; 28-05-2020 at 12:30 AM.

  10. Ajutor , problema Wargods rosu !

    #10
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,286
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi pare rau, dar video-ul respectiv nu este o dovada clara.
    *****************


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage