-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: reclamatie bcv

  1. reclamatie bcv

    #11
    Membru - Silver III Alexino's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    la cum vorbesti ai merita ban si pe forum nu te-a amenintat ti-a zis frumos sa iti schimbi numele obscen , iar apoi ai pus "milsugi " .

  2. reclamatie bcv

    #12
    Membru - Silver Elite W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲'s Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    116
    Last username
    DeMoon
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by raiin You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ma plictisesti, zi si tu ceva concret, vezi ca ai uitat de amenintari
    Doamne...In primul rand el te-a amenintat ca iti da ban si kick daca nu iti schimbi numele asta se numeste (adevertisment) nu e ca si cum te-ar ameninta ca vine si iti omoara mama...Gandeste-te inainte sa spui ceva.
    „V-am salvat viața!” | „Ce vei oferi? Ochii tăi? Mainile tale?. Ce zici de inima ta? " | "Bunătatea mea nu merge fără interesul de sine."

  3. reclamatie bcv

    #13
    Membru - Silver III Raluca:*'s Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Sălaj
    Posts
    67
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Confirmed Friends 1 Days Registered 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dacă la tine sunt amenințări ca îți dă gag, e grav. Prima data citește regulamentul apoi hai și fa reclamație. Bcv este un admin foarte bun.. Îți spun eu ca am 50+ ore pe server și știu.
    Am ras de prostia ta nu ca nu m-a deranjat, doar ca nu ti am acordat importanta!
    Like Alexino a dat Like acetui post

  4. reclamatie bcv

    #14
    Membru junior raiin's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Maaaaaaaaaaaaaaaa plictisiti, am zis ca vreau ceva concret ce e asa greu de inteles??

  5. reclamatie bcv

    #15
    Membru - Silver Elite W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲'s Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    116
    Last username
    DeMoon
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by raiin You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Maaaaaaaaaaaaaaaa plictisiti, am zis ca vreau ceva concret ce e asa greu de inteles??
    Dupa parerea mea meriti ban si pe FORUM.
    „V-am salvat viața!” | „Ce vei oferi? Ochii tăi? Mainile tale?. Ce zici de inima ta? " | "Bunătatea mea nu merge fără interesul de sine."

  6. reclamatie bcv

    #16
    Membru junior raiin's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    boooooooooooooring

  7. reclamatie bcv

    #17
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    În loc de banul ăla de nșpee mii de minute puteai foarte simplu să-i dai gag între 3/5/10minute sau llama de cel mult 5 min , urmând ca apoi dacă n-a înțeles avertismentul să-l banezi cel putin 15-30 min , luați-o mai ușor iar dacă nu sunteți capabili vă sfătuiesc să vă inscrieți in scoala wargods , un sistem unde toată lumea invață lucruri noi despre adminat , nu are nimeni nimic de pierdut

    Cât despre jucătorul in cauză , dacă ai ceva important de spus , spune , dar nu mai spama aiurea comentarii inutile și asteaptă un răspuns in ceea ce privește cererea.
    Last edited by -WickedSick-; 26-05-2020 at 04:04 PM.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  8. reclamatie bcv

    #18
    Membru - Silver Elite W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲'s Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    116
    Last username
    DeMoon
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -WickedSick- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    În loc de banul ăla de nșpee mii de minute puteai foarte simplu să-i dai gag între 3/5/10minute sau llama de cel mult 5 min , urmând ca apoi dacă n-a înțeles avertismentul să-l banezi cel putin 15-30 min , luați-o mai ușor iar dacă nu sunteți capabili vă sfătuiesc să vă inscrieți in scoala wargods , un sistem unde toată lumea invață lucruri noi despre adminat , nu are nimeni nimic de pierdut

    Cât despre jucătorul in cauză , dacă ai ceva important de spus , spune , dar mai spama aiurea comentarii inutile și asteaptă un răspuns in ceea ce privește cererea.
    WickedSick el deja isi luase gag pe motivul asta, nu gasesc un motiv in care sa fie de vina BCV, Alexino i-a schimbat numele lui raiin si dupa si-a pus numele "milsugi" de aia si-a luat next ban.
    „V-am salvat viața!” | „Ce vei oferi? Ochii tăi? Mainile tale?. Ce zici de inima ta? " | "Bunătatea mea nu merge fără interesul de sine."

  9. reclamatie bcv

    #19
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    BCV a procedat corect.
    Puteai juca linistit pe server, tu ai ales sa faci caterinca. Acum de ce ai mai facut reclamatia?
    Data viitoare vezi de joc, nu mai te lua aiurea de lume. Nu este nimeni obligat sa ti accepte cuvintele tale "ofesatoare".
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage