-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16
  1. Retragere SADBOI

    #1
    Membru - Silver Elite WarGods | DaNy's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    WarGods Community
    Posts
    130
    Last username
    [TT.Force]Spider
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Retragere SADBOI

    NUME: SADBOI
    DURATA: Permanent
    MOTIV: Motive personale,mai ales ca LiOn imi da downgrade fara sa fac nimic,macar daca imi zicea motivul corect si daca vrei sa stii nu e prima oara cand ii pun la scan,am fost admin pe gungame,totusi trebuia sa verifici daca a intrat cineva pe contul meu,inainte sa ies de pe server am avut 48 ore iar dupa o saptamana fara sa intru deloc pe server am avut 52 ore.Ciudat nu?
    MENTIUNI: mai sus.

  2. Retragere SADBOI

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    sa verifici daca a intrat cineva pe contul meu,inainte sa ies de pe server am avut 48 ore iar dupa o saptamana fara sa intru deloc pe server am avut 52 ore.Ciudat nu?
    Mai bine nu mai ziceai asta . Asta inseamna ca tu ti-ai dat parola de admin la altcineva, altfel cum sa-ti afle parola, corect?
    Cat despre downgrade, ti-am spus clar ca ai pana faci scoala wargods cu mine. Nu ma intereseaza pe ce server ai mai fost admin, cat timp din toata acea conversatie de pe server tu n-ai stiut sa te uiti la un wCD, ba chiar obligai playerul sa iti trimita link. Nu cred ca mai are rost sa continui subiectul. Din punctul meu de vedere am fost destul de clar, e treaba ta ce intelegi. Daca ai vreo reclamatie impotriva mea, trimite-i un mesaj lui @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by ~TraNda~; 24-12-2019 at 03:13 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Retragere SADBOI

    #3
    Membru - Silver Elite WarGods | DaNy's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    WarGods Community
    Posts
    130
    Last username
    [TT.Force]Spider
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Omule,tu nu intelegi ca nu am intrat si nu am cerut la nimeni WCD ,in al doilea rand nu am dat parola la nimeni.Nu cred ca este corect ceea ce faci,in plus nici nu il cunosc pe Squeril si daca am cerut un wcd nu ii cer link ...Asa ca as vrea sa raspunda @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! daca se poate cand este disponibil,deoarece nu mi se pare corect deloc.\

    EDIT: Daca nu e squeril,atunci ce player? N-am intrat o saptaman din cauza simularilor si gata ,downgrade ,,ca obligi player-ul sa trimita link" cred ca te-ai auzit si singur la aceasta faza.Apropo cand mi-au dat downgrade ,dovezi pentru cererea obligatorie de wcd unde sunt? Nu as vrea sa cred ca mai ales tu @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! esti iresponsabil pentru aceasta fapta.Vreau dovezi clare si sa vad ce ip am avut cand am cerut WCD la acel ,,player".
    Last edited by WarGods | DaNy; 25-12-2019 at 04:01 AM.

  4. Retragere SADBOI

    #4
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,304
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Poate vrei sa ne zici legatura ta cu Alex.
    *****************


  5. Retragere SADBOI

    #5
    Membru - Silver I [TT.Force]baguvix's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Posts
    11
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce legatura sa aiba cu mine? Da este adevărat ca este varul meu dar de ce sa ii intru pe cont? In plus de ce mi-ar da parola lui cu grad mai mare decat al meu oricum si așa dacă avea gradul mai mare decat al meu nu mi-o dadea

    EDIT e vorba cu Squeril Eu am fost pe server cu faza aceasta tot injura pe sv martor il am pe AFK si după ce injura tot zicea "Hai da-mi gag " si ieșea tot tinpul cand injura de pe sv
    Last edited by [TT.Force]baguvix; 25-12-2019 at 12:36 PM.

  6. Retragere SADBOI

    #6
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,304
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si de ce a trebuit sa share-uiti parolele intre voi?! Credeati ca nu vom sti?
    *****************


  7. Retragere SADBOI

    #7
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by WarGods | DaNy You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Omule,tu nu intelegi ca nu am intrat si nu am cerut la nimeni WCD ,in al doilea rand nu am dat parola la nimeni.Nu cred ca este corect ceea ce faci,in plus nici nu il cunosc pe Squeril si daca am cerut un wcd nu ii cer link ...Asa ca as vrea sa raspunda @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! daca se poate cand este disponibil,deoarece nu mi se pare corect deloc.\

    EDIT: Daca nu e squeril,atunci ce player? N-am intrat o saptaman din cauza simularilor si gata ,downgrade ,,ca obligi player-ul sa trimita link" cred ca te-ai auzit si singur la aceasta faza.Apropo cand mi-au dat downgrade ,dovezi pentru cererea obligatorie de wcd unde sunt? Nu as vrea sa cred ca mai ales tu @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! esti iresponsabil pentru aceasta fapta.Vreau dovezi clare si sa vad ce ip am avut cand am cerut WCD la acel ,,player".
    1.Iti dai seama ca LiOn. e Owner si vede tot ce misca pe server?
    2.La momentul cu Squerill am fost si eu si da ESTE ADEVARAT CA SADBOI A CERUT LINK LUI Squerill.
    3.Nu are rost sa minti ,decat sa aberezi atat mai bine ramaneai cu Helper decat sa faci o retragere pe Motiv *Downgrade* ,totusi meritai downul acela pentru ca si eu mi-am dat seama ca esti incapabil de Premium.Daca @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! este de acord , as dori sa se aplice regula *Helper - Minim 14 ani.
    Last edited by WarGods | aLinoX; 25-12-2019 at 03:52 PM.
    Like k1dd. a dat Like acetui post

  8. Retragere SADBOI

    #8
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce pot sa mai spun. O retragere facuta pentru a cersi atentie si din frustrare... Pe langa ca stii ca e vina ta tu nu accepti asta si te bagi in mai multe belele singur. De obicei in retrageri/absente urez bafta si lucruri de genul, dar in cazul asta chiar nu meriti.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like k1dd. a dat Like acetui post

  9. Retragere SADBOI

    #9
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce pot spune.. succes mai departe.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  10. Retragere SADBOI

    #10
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by WarGods | DaNy You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Omule,tu nu intelegi ca nu am intrat si nu am cerut la nimeni WCD ,in al doilea rand nu am dat parola la nimeni.Nu cred ca este corect ceea ce faci,in plus nici nu il cunosc pe Squeril si daca am cerut un wcd nu ii cer link ...Asa ca as vrea sa raspunda @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! daca se poate cand este disponibil,deoarece nu mi se pare corect deloc.\

    EDIT: Daca nu e squeril,atunci ce player? N-am intrat o saptaman din cauza simularilor si gata ,downgrade ,,ca obligi player-ul sa trimita link" cred ca te-ai auzit si singur la aceasta faza.Apropo cand mi-au dat downgrade ,dovezi pentru cererea obligatorie de wcd unde sunt? Nu as vrea sa cred ca mai ales tu @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! esti iresponsabil pentru aceasta fapta.Vreau dovezi clare si sa vad ce ip am avut cand am cerut WCD la acel ,,player".
    Folosesti niste cuvinte mari la adresa mea si as vrea sa ai grija la exprimari. Nu cred ca ne permitem astfel de "cuvinte" tinand cont doar de diferenta de varsta.
    Revin cu edit cu acea conversatie de atunci plus inca cateva lucruri cand ajung acasa, de altfel, la acel wCD @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! a trebuit sa se uite, fiindca tu tot asteptai mesaj din partea playerului respectiv. De altfel, in acea situatia ti a spus si Scooby ca squerill avea gag si sa i dau ungag, ungag nu i ai dat.
    Cat despre treaba cu parola, e obligatia mea sau a ta sa ti parola doar pentru tine? Eu cred ca este strict obligatia ta si inca una destul de mare. Gravitatea faptei ca altcineva ti a aflat parola este la fel de mare ca si cum ai dat tu parola de buna voie.
    Inca o data iti zic, daca intelegi doar ce vrei tu, e strict problema ta!
    Last edited by ~TraNda~; 25-12-2019 at 05:27 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage