-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. Retragere Toi ^_^

    #1
    Banned Toi ^_^'s Avatar
    Member since
    Sep 2018
    Posts
    40
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1

    Retragere Toi ^_^

    ☻ NUME: Toi ^_^
    ☻ DURATA: Se prea poate permanent.
    ☻ MOTIV: Prefer o comintate fara oameni care se dau pe langa tine, dupa care te dau in gat chiar daca nu ai gresit cu nimic. Prefer o comunitate unde playerii care isi doresc grad sa nu joace cu strafe helper/strafe hack. Prefer o comunitate unde iei ceva pe merit. Prefer o comunitate unde se vorbeste mai putin pe la spate. ^^
    ☻ MENTIUNI: Sa nu ma intelegeti gresit, comunitatea asta este blana, atata ca are niste hibe pe care sper ca Lion le va repara (vorbesc strict de partea de dr)
    Tin sa imi cer scuze pentru limbajul meu, dar unii tot facaleti raman ♥
    Vreau sa imi cer scuze si fata de colegii mei daca i-am jignit cu ceva (exceptand Snax - stii tu faza de pe server)
    Vreau sa va multumesc ca m-ati primit si v-ati comportat blana cu mine. (Unii dintre voi)
    EX: Rog, Costy, Lion, Skidrow, Acid, Wolf, Chancro (Imi cer scuze daca am omis pe cineva)
    N-am ce sa fac, am fost invatat sa las loc de buna ziua de oriunde plec.
    Pace.

    Toi ^_^
    Thanks wG|Costy^^, ADM3 ッ never a dat Thanks acetui post
    Like wG|Costy^^, Skidrowツ a dat Like acetui post

  2. Retragere Toi ^_^

    #2
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ba imi place cererea ta de retragere (mai ales la faza cu exceptand Blue)si daca cauti o comunitate cum crezi tu unde se vorbește puțin pe la spate nu ai sa găsești.Mno stii cum ii doar șmecherii sunt vorbiti pe la spate.
    Oricum baftă.

  3. Retragere Toi ^_^

    #3
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Foarte copilaros.

    Nu avem nevoie de admini de genul "Mami,Blue s-a luat de mine"

    Sper sa se atraga atentia si altor admini,sunteti colegi,purtati-va ca atare,nu va purtati ca animalele.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  4. Retragere Toi ^_^

    #4
    Membru - Silver Elite Master wG|Costy^^'s Avatar
    Member since
    Jun 2019
    Location
    Derry
    Posts
    319
    Last username
    Costy^^
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai dreptate in tot ce ai spus, sper sa gasesti o comunitate ca aceea pe care ti-o doresti, numa bine! Tu ai fost cu adevarat un tovaras bun pe dr! Sa ai bafta^^.
    The legend never die

  5. Retragere Toi ^_^

    #5
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi place ca unii dintre voi criticati exact ceea ce sunteti si voi. Toti sunteti aproape la fel (poate si eu). Diferenta e ca unii nu sunteti deloc "caliti" sa indurati, sa tineti capul sus si sa mergeti inainte. Poate te mai gandesti despre retragere , Toi. Imi pare rau sa aud ca se retrag admini activi, sper sa ti gasesti locul potrivit daca nu te simti bine aici. Numai bine !
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  6. Retragere Toi ^_^

    #6
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu am discutat cu tine aseară pe server, nu mai am nimic de adăugat. Baftă în continuare!

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  7. Retragere Toi ^_^

    #7
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by k1dda You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Imi place ca unii dintre voi criticati exact ceea ce sunteti si voi. Toti sunteti aproape la fel (poate si eu). Diferenta e ca unii nu sunteti deloc "caliti" sa indurati, sa tineti capul sus si sa mergeti inainte. Poate te mai gandesti despre retragere , Toi. Imi pare rau sa aud ca se retrag admini activi, sper sa ti gasesti locul potrivit daca nu te simti bine aici. Numai bine !
    Faptul ca numai eu am criticat cred ca este un atac spre mine (fiindca numai eu m-am luat de el pentru chestia asta)

    Degeaba esti admin activ daca iti bati joc de ce trebuie sa fii tu

    Un exemplu.

    Injurand ca la usa cortului si batanduti joc de colegii tai nu e un exemplu.

    Si mie imi lipsesc zilele din 2016-2017 de pe jb,adminii vechi,Razvan,Lacky,Ulq,TheLike (Da,om caterinca,abuz de days e altceva) KeeX era 2018 dar admin caterinca,imi lipsesc,dar nu-mi pare rau ca au plecat. TheLike si-a batut joc de server,Razvan,lacky au uitat de server cand era in vremurile grele iar ulq era best old admin,om caterinca (salut ulq ca stiu ca mai treci pe forum).

    Certurile se tin in privat,nu pe forum,iti bati joc de cineva pe privat,nu pe forum unde vad toti oamenii,ce impresie isi fac oamenii despre noi? "Uite ma,asta e admin si injura ca la usa cortului" "Astia au voie sa aplice comenzi pe alti admini" Etc.

    Adminii de genul nu merita sa se intoarca,eu la activitatea mea zic chestia asta,nu-s asa activ pe DR ,dar stiu oamenii de calitate aici,care chiar nu vreau sa plece din comunitate.

    "Imi pare rau ca a plecat un admin care injura pe forum,isi bate joc de colegii lui, DAR ERA ACTIV!!!"

    Bataie de joc.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like k1dda a dat Like acetui post

  8. Retragere Toi ^_^

    #8
    Membru - Silver II Trotinutza2.0's Avatar
    Member since
    Jun 2019
    Posts
    43
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi pare rau de faptul care s-a tot intamplat, tu esti singurul care nu m-a dat in gat la greseli precum costy wolf si multi altii tu m-ai ajutat.
    Sper sa gasesti o comunitate mai buna

    Cu drag, Ross!

  9. Retragere Toi ^_^

    #9
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    E alegerea ta, aveai suspendare doar o luna
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage