-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Cerere Elev

  1. Cerere Elev

    #1
    Membru - Silver Elite Nebunu123's Avatar
    Member since
    May 2019
    Posts
    121
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere Elev

    Nick:Nebunu
    Id facebook/skype:bosublack125
    Varsta:15
    Pe ce server esti admin?:jb.wargods.ro

  2. Cerere Elev

    #2
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Te preiau eu, te am pe Discord, manualul il vei primii in PM dupa care vei avea la dispozitie o saptamana sa inveti, imi vei spune cand esti gata sa dai testul. Succes!

  3. Cerere Elev

    #3
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In urma testului te declar ADMIS cu 3.5/5 intrebari gresite.
    Greseli:
    1. Esti pe server si vezi doi playeri cu nume identice, Alexandru si Alexandru Ionut, cum procedezi sa ii schimbi numele lui Alexandru Ionut?
    R:amx_nick Alexandru Ionut

    R:amx_nick Alexandru Ionut Matei

    -1 Se va adauga numele respectivului in ghilimele, exemplu:
    amx_nick "Alexandru Ionut" altnick

    2. Care sunt cele 3 lucruri interzise in timpul unui day?
    R: Sa nu iei alta arma la war

    R:Sa nu sari pe mapa sau sub

    R:Sa nu omori cu grenada la shark sau la arlte dayuri cum ar fi knife day

    R: Sa nu omori cu arma la knife day
    -0.5 Mentiune: e interzis sa iei arma la orice day; Este interzisa folosirea hookului, grabului; E interzis sa dai LR la day.

    3. Esti pe server si vezi un player ca face reclama, ce faci?

    R: amx_gag 10
    R:si nume

    -1 Mai intai ii resetezi configul playerului respectiv prin amx_resetcfg sa ne asiguram ca nu are un bind anume, dupa care ii dam mute.

    4. Ce este nVidia CS? Si de ce este interzisa folosirea acestuia pe server?

    R:Este un program care creste fps-urile si da este interzis

    -1 nVidia CS este un Counter-Strike infectat cu CFG-uri ce contin linii de aim.

  4. Cerere Elev

    #4
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    La intrebarea 2 A zis corect,Tu nu l-ai intrebat daca e interzis sa iei arma,l-ai intrebat ce nu are voie,a zis corect.

    Eu as trece elevul cu 3/5
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  5. Cerere Elev

    #5
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    La intrebarea 2 A zis corect,Tu nu l-ai intrebat daca e interzis sa iei arma,l-ai intrebat ce nu are voie,a zis corect.

    Eu as trece elevul cu 3/5
    Am destula experienta, a nu lua arma face parte din ce nu ai voie sa faci. Am dat raspunsul final, degeaba dai replyuri, decizia ramane a lui Wolf.

  6. Cerere Elev

    #6
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    "Degeaba dai replyuri" iti dai seama ca sunt profesor si opinia mea face parte din nota finala,la fel si a lui hyxul,"ai destula experienta" sa nu uitam ca la amandoua testele ai fost acceptat cu 4/5 (la DR a fost din noroc,daca iti era lion profesor nu treceai,il stiu mai agresiv ps lion nu-mi da ban pe forum )
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Dislike {???}, Blue01 a dat Dislike acetui post

  7. Cerere Elev

    #7
    Membru - Silver Elite Nebunu123's Avatar
    Member since
    May 2019
    Posts
    121
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer,sa fiu sunt constient de faptul ca nu sunt cel mai bun admin ca am greselile mele cum fiecare le are pe ale lui.... mie mi-a explicat Kriza de ce am gresit la fiecare si sincer mi se pare corect si ca ar trebui sa imi mai repet manualul si regulamentul. Tu nu esti profesorul meu fiindca nu tu mi-ai dat manualul ci nici nu mi-ai explicat anumite paragrafe din manual asa ca te rog sa nu te bagi in necunostiinta de cauza.
    Grade WarGods:
    Jb.Wargods.Ro:Super-Moderator
    Dislike B14D3, Blue01 a dat Dislike acetui post

  8. Cerere Elev

    #8
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Nebunu123 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sincer,sa fiu sunt constient de faptul ca nu sunt cel mai bun admin ca am greselile mele cum fiecare le are pe ale lui.... mie mi-a explicat Kriza de ce am gresit la fiecare si sincer mi se pare corect si ca ar trebui sa imi mai repet manualul si regulamentul. Tu nu esti profesorul meu fiindca nu tu mi-ai dat manualul ci nici nu mi-ai explicat anumite paragrafe din manual asa ca te rog sa nu te bagi in necunostiinta de cauza.
    Nici nu o sa-ti stau sa-ti explic cat de stupid este comentariul pe care tocmai l-ai pus, Nu ti-am zis ca trebuie sa repeti manualul si /sau regulamentul,ti-am explicat ca ai zis bine la intrebarea doi,asta fiind vina profesorului.

    Nu trebuie sa ti se explice niciun paragraf,crede-ma,manualul este foarte clar chiar si asa.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like Blue01 a dat Like acetui post
    Dislike {???} a dat Dislike acetui post

  9. Cerere Elev

    #9
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Va rog frumos sa nu va mai certati pe modul public, nu tin partea la nimeni dar blade cam are dreptate in aceasta faza, totusi eu consider ca este corecta intrebarea 2 nu e nevoie sa va considerati ca aveti concurenta nici unul nu e mai bun ca altul

  10. Cerere Elev

    #10
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    "Degeaba dai replyuri" iti dai seama ca sunt profesor si opinia mea face parte din nota finala,la fel si a lui hyxul,"ai destula experienta" sa nu uitam ca la amandoua testele ai fost acceptat cu 4/5 (la DR a fost din noroc,daca iti era lion profesor nu treceai,il stiu mai agresiv ps lion nu-mi da ban pe forum =)) )
    Tu oare cu cat ai fost admis..? Regulamentul spune clar 'Cele 3 lucruri interzise in decursul dayurilor sunt de a schimba/lua arma anumitor dayuri; sa folosești hook sau grab; e interzis sa se dea LR. Ma rog incheiati discuțiile, lafel cum a spus Blue.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage