-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Reclamatie Snax

  1. Reclamatie Snax

    #1
    Ghost-_-Ninja's Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Post Reclamatie Snax

    Nick-ul tau: | Gh0sT -_- N1NJ4 |
    Varsta: 18
    Nick-ul admin-ului/player-ului: Snax ( admin )
    IP: nush cum sa-l gasesc, is banat
    Ora si Data / harta: 12:23:12 <> 23/04/2019 deathrun_arctic
    Motiv: scurtare.in.continu ( nush ce inseamna )
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: 1- da slay fara motiv si dupa nu raspunde la intrebarea mea ( dc mi-ai dat slay? )
    2- i-am spus ca am slot pe un alt sv de furien ( nu vroiam sa spun, ca era o reclama )
    O spus furien wargods? ( face reclama si el... ) si dupa i-am spus:" nu, furien playarena ".
    3- O comentat ASD si o spus " da-i ban da-i ban face reclama" , dar Snax nu face nu?
    4- ADMIN DE CACA.T
    5- Joc de mult pe sv, si n-am creat probleme de loc!

  2. Reclamatie Snax

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Hai sa incepem povestea, ti-am dat slay pt ca ai scurtat mapa si ti-am explicat si care e faza cu acel slay dar tu mi-ai mancat nervii si ai mai scurtat odata cred ca ai mai scurtat odata sa vezi daca am acces la kick dupa asta ti-am dat direct ban ca ai scurtat de 4 ori.

    Alt lucru dupa ce ti am dat slay am zis ''sper ca nu tu esti ala care a facut cerere grad si tu ai zis ca ai grad pe acel server de furien care l-ai scris mai sus +
    4- ADMIN DE CACA.T
    ma faci sa rad

  3. Reclamatie Snax

    #3
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    cred ca ai mai scurtat odata sa vezi daca am acces la kick dupa asta ti-am dat direct ban ca ai scurtat de 4 ori.
    ?
    Vreau dovezi de la amandoi,cat despre accesul la kick inseamna ca tu ai dat slay-> ban,fara niciun anunt,i-ai dat ban pentru ca ti-a mancat nervii,

    astept sa vad ceva,dar un avertisment e destul.

    edit ca sa nu fac post hunt:

    Daca nu stii sa te exprimi nu e vina mea,daca nu se aduc dovezi ca asta de sus a scurtat o sa raman cu pro pentru un avertisment

    Cat despre limbajul lui,limbajul n-are legatura cu comportamentul adminului,daca il injura pe admin si ii da ban permanent? nu e vina playerului ca el nu stie.

    raman pro.
    Last edited by B14D3; 23-04-2019 at 02:49 PM.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  4. Reclamatie Snax

    #4
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ghost nu ai nici un fel de dovada in care sa dovedesti ca nu ai scurtat. Poza arata doar faptul ca ai primit ban. Daca spui ca nu stii ce inseamna scurt , inseamna ca nu ai citit regulamentul. (Nu ca si cum ar fi obligatoriu) Insa daca nu stii regulile nu mi se pare normal sa faci o reclamatie. daca nu stii motivul banului. Puteai citi regulamentul din bun simt , si sa vezi ce ai gresit. Faptul ca tu ai slot pe un alt server, mai exact o alta comunitate e fix problema ta. Insa regulile dintre comunitati difera. Reclamatie puerila.

  5. Reclamatie Snax

    #5
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt cu un advertisment sau down deaoarece:

    1.limbajul tau cam colorat facandu-l pe Snax admin de kkt
    2.ai meritat banul daca scurtai, eu unul il cred pe Snax ca i-a dat ban ca a scurtat, nu are niciun alt motiv sa dea ban cu motivul scurtare.in.continuu(nu cred ca majoritatea adminilor fac poze cand vad ca scurteaza cnv,unul dintre ei fiind eu)
    3.ai facut reclama la alt server ceea ce nu este permis,el a vrut sa se refere la furien.wargods dar din cate stiu ai voie sa scrii numele serverelor wargods.
    4.Blue se pare ca esti foarte curios de alte persoane,cred ca era evident ca el e acela daca avea acelasi nume/ip/steam id.
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  6. Reclamatie Snax

    #6
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ?
    Vreau dovezi de la amandoi,cat despre accesul la kick inseamna ca tu ai dat slay-> ban,fara niciun anunt,i-ai dat ban pentru ca ti-a mancat nervii,

    astept sa vad ceva,dar un avertisment e destul.
    Eu cred ca tu ai citit 2 cuvinte din ce am zis si te-ai trezit voinic dupa razboi, i-am dat slay dupa kick dupa ban ce nu e clar?
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Snax

    #7
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Blade, din cate observ, tu spui ca nu ai incredere in Snax, nu? Tu vrei dovezi,asta arata cātă competență observi la Snax.Nu vreau sa se īntāmple așa ceva ,dar daca nu avem incredere in colegii noștrii si vom fi toti pe grupulete,se va desființa pānă la urmă server-ul(Nu cred ca doar eu gandesc asa).Aceasta problema fiind si pe alte servere.
    Like Blue01, mugurhaiduc a dat Like acetui post

  8. Reclamatie Snax

    #8
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dau reply ca sa se observe

    Daca am avea incredere in fiecare copil de 14 ani,reclamatiile ar fii inutile,pur si simplu spune ala "Nu am facut asta" Eu n-am incredere in nimeni,puteti sa-mi spuneti ca am trust issues,dar vreau dovezi,pe toate serverele pe care am fost admin,atunci cand se dadea un ban trebuia sa te duci pe forum la sectiunea respectiva si sa pui frumos dupa modelul asta
    "NIckul banatului:
    Motivul:
    Dovezi:"
    Sau ceva de genul asta,nici aici n-ar strica,eu cand sunt pe server si pica arctic ma bag la joc si anunt ca dupa slay primesc ban 30 de minute instant,nu ma iau dupa sfanta treime (cum zice chancro) daca nu intelegi din prima dupa 3 anunturi de pe Y@, amx_say si csay,n-am ce sa-ti fac,vina ta.
    Intr-un final,daca am avea incredere in toti,s-ar duce pe rapa toata comunitatea,ramane la alegerea lui LiOn.

    Asta e ultimul reply,poate invatati si voi sa dati edit,ma mir ca nu a platit nimeni cu un avertisment la cate replyuri sunt lasate.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  9. Reclamatie Snax

    #9
    Membru - Silver Elite Scooby.'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    120
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Azi ti-ai mai luat un ban de la rogvaiv ii mai faci si lui o reclamatie?
    Asteptam dovada Ghost.
    Vorbesti prea subtil
    Lovesti fara stil
    Aprinzi un fitil
    Ma doare zambind
    As vrea sa ma abtin
    Dar nu pot sa tin la oameni care vor sa pierd!
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  10. Reclamatie Snax

    #10
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Luand-o dupa lipsa dovezilor, este cuvantul tau (ca player) impotriva cuvantului lui Snax (ca admin). Normal ca cel din ultima instanta are credibilitatea mai mare, tinand cont cu n-are n'spe mii se reclamatii la activ.
    Pentru a mai evita astfel de situatii, poti citi You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si sa-l respecti.
    Regulamentul unui server nu are nicio legatura cu regulamentul de pe alt server, mai ales la moduri de joc diferite si cu atat mai mult din comunitati diferite.
    Last edited by ~TraNda~; 23-04-2019 at 10:38 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Serujio, mugurhaiduc a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage