-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Propuneri #2

  1. Propuneri #2

    #1
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propuneri #2

    Salut , vin cu cateva noi propuneri:

    1. Scoaterea unor harti pe care nu prea sunt placute pe server.. cum ar fi:
    deathrun_elite_b3
    deathrun_ympu_v2
    deathrun_tunel
    Si nu numai.. De ce? Pentru ca ar putea fi puse altele mai faine in locul lor , + ca, mai ales in timpul scolii cand numarul playerilor este mai scazut, daca se pune o mapa mai naspa (de la vot ul serverului) pentru ca unii nu stiu sa nominalizeze sau pur si simplu uita si se schimba intr-o mapa mai naspa ies toti, si daca nu este nici un admin ramane asa , pana intra un admin sa schimbe in _arctic .Am patit de multe ori sa intru pe server si sa fie o mapa naspa, si sa nu fie nimeni.. Si cred ca sunt destule mape faine care ar putea sa le inlocuiasca..

    2. Un plugin in care daca sunt putini playeri pe server sa se schimba automat in _arctic .. Astfel chiar daca nu sunt admini on sa schimbe dintr-o mapa mai grea in care nu sunt playeri deloc, sa o faca automat serverul. Cred ca asa , ar creste oarecum numarul de playeri pe server.

    3. Sa se scoata knife 1 (cel cu HP) .. pentru ca nu e folosit deloc (decat daca se trezeste un tero sa stea la camp la portal cu k1 si oricum nu e permis .. si asa mai si scuteste un admin de un slay cand e cazul) si nici ca aspect nu prea e fain .. si in locul lui cand intri pe server sa primesti la inceput k7 (cel fara nici un bonus) ..

    Astept pareri..
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  2. Propuneri #2

    #2
    Membru - Silver Elite Master XapiX's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    323
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Toate 3 sunt foarte creative. Idei originale si foarte bune. Bravo! Eu sunt
    Like k1dda a dat Like acetui post
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  3. Propuneri #2

    #3
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunerile sunt foarte bune, dar la partea cu pluginul nu stiu sigur cat de usor poate fi . Oricum de la mine ai
    Like k1dda a dat Like acetui post

  4. Propuneri #2

    #4
    Membru - Silver I StarGuardian's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Toate cele 3 idei sunt excelente. Si parte cu pluginul este usoara doar trebuie sa caute pe internet pluginul.
    Like mugurhaiduc, k1dda a dat Like acetui post

  5. Propuneri #2

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Scoaterea unor harti pe care nu prea sunt placute pe server.. cum ar fi:
    deathrun_elite_b3
    deathrun_ympu_v2
    deathrun_tunel
    Si nu numai.. De ce? Pentru ca ar putea fi puse altele mai faine in locul lor , + ca, mai ales in timpul scolii cand numarul playerilor este mai scazut, daca se pune o mapa mai naspa (de la vot ul serverului) pentru ca unii nu stiu sa nominalizeze sau pur si simplu uita si se schimba intr-o mapa mai naspa ies toti, si daca nu este nici un admin ramane asa , pana intra un admin sa schimbe in _arctic .Am patit de multe ori sa intru pe server si sa fie o mapa naspa, si sa nu fie nimeni.. Si cred ca sunt destule mape faine care ar putea sa le inlocuiasca..
    Astept lista cu mapele care vreti sa fie scoase

    2. Un plugin in care daca sunt putini playeri pe server sa se schimba automat in _arctic .. Astfel chiar daca nu sunt admini on sa schimbe dintr-o mapa mai grea in care nu sunt playeri deloc, sa o faca automat serverul. Cred ca asa , ar creste oarecum numarul de playeri pe server.
    Astept lista cu mapele care credeti ca ar fi cele mai usoare si jucabile (nu o sa pun doar o singura mapa 5 ore pe server)

    3. Sa se scoata knife 1 (cel cu HP) .. pentru ca nu e folosit deloc (decat daca se trezeste un tero sa stea la camp la portal cu k1 si oricum nu e permis .. si asa mai si scuteste un admin de un slay cand e cazul) si nici ca aspect nu prea e fain .. si in locul lui cand intri pe server sa primesti la inceput k7 (cel fara nici un bonus) ..
    K1 nu se va scoate. Sunt playeri care joaca cu K1 cand sunt tero si nu stau la portal
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  6. Propuneri #2

    #6
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by LiOn. ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Astept lista cu mapele care vreti sa fie scoase


    Astept lista cu mapele care credeti ca ar fi cele mai usoare si jucabile (nu o sa pun doar o singura mapa 5 ore pe server)


    K1 nu se va scoate. Sunt playeri care joaca cu K1 cand sunt tero si nu stau la portal
    Si eu ma joc cu k1, k2 cand sunt invizibil (aproape niciodata), k3 cand sunt terro si imi trb viteza ca dupa sa iau k1, k4 la mape la care vreau sa fac mai rapid bhop, k5 oricand aproape, k6 aproape niciodata, k7 cand sunt pe mape usoare, k8 lafel ca la k4
    Deci pentru asta

    La restu decat 2, acolo mi-e indiferent deoarece cand sunt putini pot nominaliza mape usoare si sa dea rtv

  7. Propuneri #2

    #7
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu stau cu k1 ca tero fara sa stau camp la portal,uneori mai cer cap si daca vad ca ala nu-mi da il omor si incep sa joc tero

    cat despre mape usoare @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! :
    1: _arctic
    2: _av2009b
    3: _forest
    4: _minecraft_final
    5: _JMX_remix
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  8. Propuneri #2

    #8
    Membru - Gold Nova I Danielul's Avatar
    Member since
    Jul 2017
    Location
    Basarabia
    Posts
    539
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu stiu cum poti spune despre elite_b3 ca este o mapa naspa/grea din moment ce media de timp este de 30 de secunde cu aproximatie (asta e mai mult o frustrare de a mea ). Cu K1 joc uneori fie ca sunt tero si nu dau free, fie ca sunt CT si dau race cu cineva, iar plugin pentru a se schimba automat in _arctic trebuie gasit sau creat. Sunt de acord cu scoaterea unor mape ca sunt jucate mai putin de 1-2 ori pe luna si adaugarea altori, iar "mapele naspa" trebuiesc stabilite unanim.
    P.S. destul de interesante propunerile totusi.

    Quote Originally Posted by k1dda You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    deathrun_elite_b3
    nu sunt de acord, e mapa usora, am si zis. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by Danielul; 03-04-2019 at 06:29 PM.
    Nu încerca să-mi explici nebunia, c-o să pari tu ăla nebun.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  9. Propuneri #2

    #9
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LiOn. ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Astept lista cu mapele care vreti sa fie scoase
    deathrun_laikiux6
    deathrun_tunel
    deathrun_nored
    deathrun_entinity
    deathrun_death
    deathrun_ympu_v2
    deathrun_elite_b3
    (astept si de la altii pareri cu mapele naspa .. si daca vor fi scoase voi veni cu idei de mape care ar putea fi puse mai faine.. )

    Quote Originally Posted by LiOn. ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Astept lista cu mapele care credeti ca ar fi cele mai usoare si jucabile (nu o sa pun doar o singura mapa 5 ore pe server)
    deathrun_arctic
    deathrun_forest2_final
    deathrun_forest
    deathrun_projetocs2
    deathrun_grass
    deathrun_helvis
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Dislike Blue01, Danielul a dat Dislike acetui post

  10. Propuneri #2

    #10
    Membru - Silver Elite Scooby.'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    120
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propuneri ok dar cel k1 unii joaca cu acel cutit.In rest mai vin si eu cu o mapa deathrun_ghosts care este grea si naspa.
    Like k1dda a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage