-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. Cerere UP ~ {???}

    #1
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere UP ~ {???}

    GRAD: Helper
    NICK: {???} ; Kriza *Ban* ; bayat fyn *Ban* ; Synapse *Ban* (Detalii in cererea mea de unban)
    VARSTA: Am varsta de 14 ani
    ID DE STEAM: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! (Original)
    STEAM ID: Nu îl pot atasa deoarece sunt pe telefon departe de casă din anumite probleme, acesta este un Steam ID pe care l-am folosit in cererea mea pentru Slot STEAM_0:1:130117473
    LINK FACEBOOK: Discord: {¿}#8327
    EXPERIENTA: Adminez de câțiva ani (nu consecutivi), nu vreau sa spun ca ma consider bun, ma consider capabil
    TIMP JUCAT: 25+
    PERIOADA: Deocamdată am absenta, dar pe server ma prezint seara si in weekend
    CUM AI DESCOPERIT SERVERUL?: Revelion 2017 pe GameTracker
    MOTIV: Doresc funcția de Helper deoarece tin la acest server și chiar doresc sa ajut cu orice pot, mereu am incercat sa imi fac datoria prin reclamații, prin datul afara de la CT pe cei care nu aveau microfon, si alte dorințe ale playeriilor, totusi, in functia de Slot pot ajuta, dar nu in deajuns.
    CUNOSTINTELE: amxmodx, editare grafică, pluginuri, hărți cs.
    PROMOVARE: Donații și reclame
    CE ZICE VULPEA? : Vulpea spune aldous
    MENTIUNI: Prima cerere a fost respinsa din cauza ca nu aveam scoala wargods, acum ca au trecut 10 zile am revenit cu inca o cerere. Tin sa mentionez faptul că imi voi face datoria de Helper daca voi fii acceptat, și daca nu, nu ma voi da batut, imi voi continua meseria de Slot .
    Scoala WarGods: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by {???}; 01-04-2019 at 06:26 PM.
    Like Scorpion Hellfire, Blue01 a dat Like acetui post

  2. Cerere UP ~ {???}

    #2
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Wolf inca nu a "taxat"/ a zis daca te taie la itnrebarea cu mapele,nu dau nici pro nici contra,revin cu un edit.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  3. Cerere UP ~ {???}

    #3
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu nu am nimic impotriva, doar ca nu stiu daca vei fi acceptat din cauza faptului ca nu prea ai fost activ pe server, chiar daca ai absenta activa... de la mine ai
    Thanks {???} a dat Thanks acetui post
    Like {???} a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  4. Cerere UP ~ {???}

    #4
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Wolf inca nu a "taxat"/ a zis daca te taie la itnrebarea cu mapele,nu dau nici pro nici contra,revin cu un edit.
    Nu eram sigur ce trebuie sa fac in acel moment, mersi de informatie din nou. Cred ca unul dintre noi va trebuii sa il mentioneze pe Wolf, nu putem astepta pana la nersfarsit dar nu ar fi o problema, pariez ca omul are si lucruri mai importante de facut. Deci, eu unul pot astepta. Cererea poate fii pusa in cui pana Wolf ia o decizie in legatura cu raspunsul neclar in examen.

  5. Cerere UP ~ {???}

    #5
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca ar fi vre un motiv de respingere acela ar fi faptul ca tu doresti up desi esti absent oare de ce nu stiu. Despre test pot spune ca dupa ce a dat raspunsul puteai sa ii adaugi amanunte si nu sa te arunci la urmatoarea intrebare fiindca intrebarea este interpretabila fiindca nu ai zis cand are voie sa schimbe mapa ci doar cand se schimba nementionand daca automat/nu. De la mine totusi ai un de incurajare cu conditia sa revi in forta dupa ce iti rezolvi problemele mentionate in absenta.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Thanks {???} a dat Thanks acetui post
    Like {???} a dat Like acetui post

  6. Cerere UP ~ {???}

    #6
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Daca ar fi vre un motiv de respingere acela ar fi faptul ca tu doresti up desi esti absent oare de ce nu stiu. Despre test pot spune ca dupa ce a dat raspunsul puteai sa ii adaugi amanunte si nu sa te arunci la urmatoarea intrebare fiindca intrebarea este interpretabila fiindca nu ai zis cand are voie sa schimbe mapa ci doar cand se schimba nementionand daca automat/nu. De la mine totusi ai un de incurajare cu conditia sa revi in forta dupa ce iti rezolvi problemele mentionate in absenta.
    Incerc sa intru dimineata in weekenduri, dar nu e mai nimeni on, oricum cred ca se va rezolva pana pe 22, sper..

  7. Cerere UP ~ {???}

    #7
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu nu am nimic impotriva, dar ramane la decizia lui Wolf, multa bafta iti doresc, fratele meu de la alta mama! <3
    Thanks {???} a dat Thanks acetui post
    Like {???} a dat Like acetui post

  8. Cerere UP ~ {???}

    #8
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by NarutoUzumaki You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    eu nu am nimic impotriva, dar ramane la decizia lui Wolf, multa bafta iti doresc, fratele meu de la alta mama! <3
    My brother from another mother! Mersi Remi! <3
    Thanks Scorpion Hellfire a dat Thanks acetui post
    Like Scorpion Hellfire a dat Like acetui post

  9. Cerere UP ~ {???}

    #9
    Membru - Silver Elite WantedBoy12's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    190
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thanks {???} a dat Thanks acetui post
    Like {???} a dat Like acetui post

  10. Cerere UP ~ {???}

    #10
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie



    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.


    Thanks {???} a dat Thanks acetui post
    Like {???} a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage