-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13
  1. Reclamatie Berbecu

    #11
    Membru - Silver III *Jessi*'s Avatar
    Member since
    Sep 2018
    Posts
    63
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am fost mult mai mult aici, să știu cum să recunoască pe cineva care folosește un joc cu hack-uri, dacă nu știi cum să-i recunoști e problema ta, dar nu este prima și nu va fi ultima în care găsesc oameni cu nvidia.

    După cum am menționat mai devreme, am folosit Nvidia și știu ce face.

    Pentru început, nu trebuie să intri în conversația nimănui, pentru că vorbiam cu Xapix, nu ai apărut niciodată în conversație, astfel încât data viitoare să rămâi în locul tău și să nu intri în discuțiile altor persoane pentru că doar o faceți mai rău.


    Am avut deja cazuri diferite în care am găsit comportamente inadecvate de-a lungul serverului și când am fost cu xapix, i-am spus ce trebuie să faca pentru a câștiga experiență și pentru a vedea cum este serverul, deoarece nu are o experiență prea mare pentru a putea gestiona multe situații.

    Și mai înainte am spus că ceea ce ma deranjat în privința lui a fost lipsa de profesionalism atunci când a venit să decidă în această situație, chiar și cu ajutorul meu, nu a făcut nimic.

    Ca să nu mai vorbim de lipsa de respect față de mine, dacă nu mă cunoști, nu intră în conversația asta sau nu te ridica de ton, pentru că nu esti nimeni să vină cu acea încredere în momentul în care vorbești.

    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    And thx @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , srry if u cant understand very good the trophic, my fail ^^" I appreciate that even if you do not get involved in the matter, be present. And thank you very much for the advice, I do it because there are many administrators who are minors and they have a very poor age knowledge, that's why I translate it. <3
    Last edited by *Jessi*; 29-03-2019 at 01:25 AM.
    Like Danielul a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Berbecu

    #12
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Scz, is eu prost mi-am dat seama ca nu e slot ala

    Nu iti dau dovezi ca eu nu am chef sa stau sa vanez
    adminii cu dovezi, poti si tu sa recunosti ca i-ai cerut la unu wcd si nu v-ati descurcat si cand eu ti-am explicat te-ai bagat cu gura mare ''de ce te bagii? Ca eu i-am cerut wcd nu tu'' stiu ca ai zis ceva de genu, ma rog vreau sa iti spun ca tu tocmai i-ai cerut wcd unui copil care aproape ca nici nu stie sa scrie, cel mai probabil te-ai frustrat si cum ai vazut ca e un copil si ai un motiv sa ii dai ban iar eu cand ti am zis in u@ sa nu mai ceri wcd la copii care au trecut portile gradinitei sau sa ceri wcd cand iti iei cap/ zice unu in u@ ca are cod, eu ti-am explicat pe server sa te pui spec inainte sa ceri un wcd dar nah oricum reclamatia asta nu are legatura cu chestia asta

    Apropo @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! data viitoare cand le mai ti apararea la astia incearca sa nu te dai asa tare de gol, inteleg ca fiecare suntem colegi si prieteni dar prietenia e prietenie la greseli trebuie sa ni le asumam (ps scuze ca ma pronunt gresit gramatical)
    Eu nu ii tin apararea, doar m-am pronunțat cu o părere in legatura cu reclamația. Si are dreptate. Daca il acuzi cu ceva, adu si o dovada. Altfel e nul ce zici tu despre el.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  3. Reclamatie Berbecu

    #13
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Xapi, ai 7 zile sa promovezi scoala WarGods cu mine, altfel ramai la slot.
    rogVAIV, tu trebuia sa-ti vezi in continuare de joc sau sa-i spui lui Xapi ca te deranjeaza spamul facut de jessi, iar acesta lua decizia daca ii datea un gag, nu sa te apuci tu sa vorbesti intr-un anumit fel. Ai un foarte mare avertisment, la urmatoare greseala, cea mai mica posibila (si ca zici un dreacu) ai remove.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like dizdani, *Jessi*, Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage