-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. Cerere elev Simons

    #1
    Banned Simons's Avatar
    Member since
    Mar 2019
    Posts
    27
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1

    Post Cerere elev Simons

    Nick: Simons
    Id facebook/skype: - (discord: Simonss01#3877)
    Varsta: 13
    Pe ce server esti admin?: JailBreak

  2. Cerere elev Simons

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu ai varsta necesara pentru a primi up la helper (14+) deci si cu scoala si fara nu ai primi up. Se poate dar T/C
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. Cerere elev Simons

    #3
    Banned Simons's Avatar
    Member since
    Mar 2019
    Posts
    27
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu ai varsta necesara pentru a primi up la helper (14+) deci si cu scoala si fara nu ai primi up. Se poate dar T/C
    Cum adica T/C?

    maine fac 14 ani .
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  4. Cerere elev Simons

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Simons You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cum adica T/C?

    maine fac 14 ani .
    T/C adica Topic Close si imi place cum bagi vrajeli cum ca maine faci 14 ani numai ca sa primesti up. Daca tot era sa faci maine 14 ani probabil ziceai in topic ca legat de varsta o implinesti maine. Sincer sa fiu eu nu pun botul la vrajeli asa ca incearca cu altcineva ca cu mine nu merge.
    Totusi sa zicem ca ai dreptate asa ca explica-mi tu mie de ce esti nascut pe 18 noiembrie 2000 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Presupun ca anul e pus la misto fiindca credeai ca e forum cu limita de varsta unde daca nu ai 15 ani + de exemplu nu iti poti face cont, dar presupun ca ziua si luna sunt puse cu cap ci nu la intamplare lucru care da de dovedit mai mult faptul ca minti
    Last edited by ~HYXUL~; 24-03-2019 at 01:54 PM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  5. Cerere elev Simons

    #5
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scoala Wargods nu este pentru UP,e pentru adminii care vor sa invete,eu zic sa-l iei si sa-l invetis i tu cum sa admineze,nu uita ca tu aveai 13 ani cand ai primit profesor.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  6. Cerere elev Simons

    #6
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Scoala Wargods nu este pentru UP,e pentru adminii care vor sa invete,eu zic sa-l iei si sa-l invetis i tu cum sa admineze,nu uita ca tu aveai 13 ani cand ai primit profesor.
    Sa nu uitam ca inainte sa aplic l-am intrebat pe Wolf daca ma lasa (si pe atunci era mult mai permisiv si tot din aceasta cauza a fost dezamagit de anumite persoane care au fost exceptii in aceasta cauza de varsta) si tot in aceasta perioada stii si tu se mai accepta lumea de varsta mai joasa (13 ani sau 12 in cazul lui sniper parca nu mai stiu daca mai era cineva) acum nu mai e permis nimanui indiferent de situatie sa intre in staff daca nu indeplineste toate cerintele (inclusiv varsta). Plus ca scoala wargods este obligatorie pentru a primi up asa ca o face degeaba. Crede-ma ca nimeni nu face scoala wargods sa invete ci doar ca sa poata primi up.

    Edit: Daca tot zici tu ca ai dreptate atunci de ce aici: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! nu a zis nimeni nimic?
    Last edited by ~HYXUL~; 26-03-2019 at 07:25 PM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  7. Cerere elev Simons

    #7
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu Conteaza pentru up sau pentru a invata,o are deja facuta atunci,Eu am deja 2 elevi,te rog sa-l iei tu.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  8. Cerere elev Simons

    #8
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vad ca interesul lui hyxul este nul,Te iau eu,testul il primesti in PM pe forum,ai la timp 1 saptamana sa-mi spui cand sa dam testul

    Te-am adaugat eu pe discord (Blade#7433)
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  9. Cerere elev Simons

    #9
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am dus testul pana la 15 intrebari,dar o sa le pun numai pe cele gresite (ma ajuta si pe mine cu timpul si va ajuta si pe voi va invata sa nu dati testul din prima zi)
    1: Cum banezi urmatorul player pe toate datele primite " IoNuT STEAM_0:0:1034002432 79.114.68.16 " ?
    R:amx_banip
    Mentiune: am zis pe toate datele,o sa scad 1 (el a zis doar amx_banip)
    2: Ce comenzi aplici pe un player care face reclama pe server?
    R:amx_gag
    Mentiune: Face-ti-va o impresie ( raspunsul final a fost kick ,dar totusi You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ) -1
    4:Cand un admin poate scoate gagul dat de alt admin pe un player?
    R: nustiu
    Mentiune: -1
    6:Ce faci cand un player intra cu ban activ pe server?
    R: ii dau comanda amx_banip
    Mentiune: -1, amx_stfu este recomandat.
    7: Are un admin voie sa stea pe server cu alt nick (Pentru dovezi,sau sa se uite pe cineva) ?
    R: Da!
    Mentiune: -1,nu are voie
    9: Avem voie cu comenzi pe sloturI?
    R: Nu!
    Mentiune: avem voie -1
    10:Ce este LEIS
    R: LEIS este silent aim
    Mentiune: bravo, -1

    7/5 gresite , Baga Manualul si Regulamentul ala in cap pana il stii ca Teorema lui Pitagora la examenul de clasa a 8 a

    Asta sa fie o invatare de minte pentru toti care dati testul din prima zi ,la fel ca hyxul,ai picat (primul test a lui hyx)

    Editaca wolf vrea sa vada tot testul (desii nu e nimic interesant,doar faptul ca nu prea intelege intrebarile) sau esky vrea sa vada tot testul sa-mi spuneti,desi nu gasesc niciun rost sa-l vedeti pe tot.
    Last edited by B14D3; 26-03-2019 at 08:20 PM.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  10. Cerere elev Simons

    #10
    Banned Simons's Avatar
    Member since
    Mar 2019
    Posts
    27
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am dus testul pana la 15 intrebari,dar o sa le pun numai pe cele gresite (ma ajuta si pe mine cu timpul si va ajuta si pe voi va invata sa nu dati testul din prima zi)
    1: Cum banezi urmatorul player pe toate datele primite " IoNuT STEAM_0:0:1034002432 79.114.68.16 " ?
    R:amx_banip
    Mentiune: am zis pe toate datele,o sa scad 1 (el a zis doar amx_banip)
    2: Ce comenzi aplici pe un player care face reclama pe server?
    R:amx_gag
    Mentiune: Face-ti-va o impresie ( raspunsul final a fost kick ,dar totusi You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ) -1
    4:Cand un admin poate scoate gagul dat de alt admin pe un player?
    R: nustiu
    Mentiune: -1
    6:Ce faci cand un player intra cu ban activ pe server?
    R: ii dau comanda amx_banip
    Mentiune: -1, amx_stfu este recomandat.
    7: Are un admin voie sa stea pe server cu alt nick (Pentru dovezi,sau sa se uite pe cineva) ?
    R: Da!
    Mentiune: -1,nu are voie
    9: Avem voie cu comenzi pe sloturI?
    R: Nu!
    Mentiune: avem voie -1
    10:Ce este LEIS
    R: LEIS este silent aim
    Mentiune: bravo, -1

    7/5 gresite , Baga Manualul si Regulamentul ala in cap pana il stii ca Teorema lui Pitagora la examenul de clasa a 8 a

    Asta sa fie o invatare de minte pentru toti care dati testul din prima zi ,la fel ca hyxul,ai picat (primul test a lui hyx)

    Editaca wolf vrea sa vada tot testul (desii nu e nimic interesant,doar faptul ca nu prea intelege intrebarile) sau esky vrea sa vada tot testul sa-mi spuneti,desi nu gasesc niciun rost sa-l vedeti pe tot.
    Peste cat timp pot da iar un test

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage