-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: tot nu merge?

  1. tot nu merge?

    #1
    Banned Simons's Avatar
    Member since
    Mar 2019
    Posts
    27
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1

    tot nu merge?

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Inainte sa intru pe server
    Scriu setinfo_pw ..si pw

    dar tot nu merge

    de ce?
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  2. tot nu merge?

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Salut, nu trebuia sa faci inca un topic pur si simplu dadeai reply la celalalt si te ajutam, cel mai probabil ai pus tu o parola gresita sau sunt ceva defectiuni, reincearca

  3. tot nu merge?

    #3
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Incearca setinfo _pw paella
    La uncle CS-uri e sub forma asta din care am inteles. + Puteai sa dai DM unui moderator sau unui helper cum ar fii Blue.
    Nu recomand sa creezi topicuri aiurea.

  4. tot nu merge?

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi vine sa-mi trag palme vazand asa ceva apparent se vede ca experitenta ta in adminat e nula deoarece esti la un nivel in care nu stii sa pui o parola pentru a avea acces la server. Sa stii ca puteai intreba in pm pe forum/discord etc. nu sa faci si topic aiurea (macar de il faceai pe discutii generale ca e legat de sv intr-un fel). Si pentru ca nu am vazut pe nimeni sa explice de ce se pune spatiu intre setinfo si _pw o sa o fac eu:
    Luam un exemplu de situatie Gigel ia slot si parola sa este jb4life.
    Exista o comanda in cs de cand lumea si anume setinfo aceasta comanda este pentru setarea oricarei parole pentru numele rezervat al unui server.
    Fiecare server isi poate alege o sintaxa propie de exemplu cea mai folosita este _pw , dar ar putea fi n alte sintaxe ca de exemplu _jb _cs _wg etc
    Utilizarea acestei comenzi se face in felul urmator setinfo <sintaxa> <parola> , iar sintaxa daca e alta decat cea prevazuta in mod normal si anume _pw o sa fi in mod normal anuntat de catre owner-ul care iti seteaza gradul ca sintaxa e alta.
    Gigel ca sa isi puna parola trebuie sa scrie setinfo _pw jb4life si gata are acces.
    Acum sa iti zic unde ai gresit: tu ai luat ca si comenada de setare a parolei setinfo_pw totul legat, dar comanda este doar setinfo asa cum e si la amx ban comanda propriu zisa este amx_ban nu amx_banGigel0chests fiindca nu o sa functioneze tu intr-un fel scriind alta comanda decat ce prevazuta, lucrul pe care trebuie sa il retii si sper sa nu il mai uiti este ca _pw nu face niciodata parte din comanda ci este doar o sintaxa care se poate modifica de catre owneri, dar in general se prefera sa se lase asa pentru a nu exista complicatii.
    Sper sa te fi ajutat si nu fi fost degeaba toata explicatia pe care ti-am dat-o si data viitoare sa fi mai atent daca nu stii ceva dai pm macar sa nu te faci de ras in fata tuturor.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01, B14D3 a dat Like acetui post

  5. tot nu merge?

    #5
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,104
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Puteai sa ma intrebi in PM nu sa faci un topic.Iti dau in pm cum sa faci.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage