-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Propunere Staff

  1. Propunere Staff

    #1
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere Staff

    Propun ca unii membrii din Staff sa joace cu alte nume uneori pe server, de ce? Multe persoane care au primit Slot au un regulament compromis pe server, iar cand un membru staff care are rank mai mare intra pe server, aceștia își schimbă atitudinea complet. Nu vreau sa numesc asta spionaj dar, chiar avem membrii care se comporta astfel.
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  2. Propunere Staff

    #2
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Inainte cand un slot/helper/ orice rank/ hacker se baga pe server,noi(cel putin eu) intram cu un alt nume sa-i fac demo sau sa ma uit daca are hack (daca te vede pe tine isi da dissconect instant) Eu sunt de acord cu chestia asta,nu stiu ce o sa zica wolf/esky/wicked (daca mai e ) )
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  3. Propunere Staff

    #3
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Treaba asta mi se pare cea mai mare prostie pe care am pomenit-o. In primul rand un server are ca scop adunarea unui numar cat mai mare de player nu eliminarea lor. Nu o sa rezolvati nimic ca va puneti alt nume si campati la incalcari de regulament fiindca nu ati mai dat un amx_ban demult. Daca respectivii chiar sunt mai cuminti cand e staff on e un lucru bun fiindca e clar ca va stie de frica si cu atat mai mult aveti un motiv in plus sa fiti cat mai activi ca sa nu faca prostii. In al doilea rand daca se intampla sa faca cineva vreo prostie cand nu e staff on trebui sa se gaseasca macar unul sa ii faca reclamatie (fiindca nu ar avea de ce sa nu ii faca) nu are cu ce sa fie amenintat fiindca da-o in colo e un sv de cs nu realitate
    Eu am inteles foarte bine perspectiva lui wolf atunci cand a zis ca sa nu mai intram pe server cu alte nume ca doar de aceea ne-a dat grad (chiar daca eu nu faceam asta oricum). Cel putin acum am incercat sa explic cam ce am inteles de la el si motivele pentru care nu ar vrea sa facem asta daca e sa gresesc undeva aia e eu oricum o sa fiu pentru treaba asta fiindca nu ajuta cu nimic.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  4. Propunere Staff

    #4
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,104
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Va mai intreb odata, v-am dat admin sa fiti spioni sau sa va purtati gradul si sa pastrati bunastarea serverului?Daca slotii fac prostii trebuie sa se gaseasca unul sa faca reclamatie , si daca nu se gaseste oricum va fi prins la un moment dat(plus ca ma mai uit si eu prin loguri uneori).Propunere respinsa.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage