-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 26
  1. reclamatie blue.

    #11
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Exact ce am zis injuriile pe care le facem noi intre noi ni le facem la gluma si cred ca ambii mentionati adica smoto si blade isi dau seama de asta fiindca daca ar fi fost la modul serios ne-am fi facut reclamatii demult. Ce ai facut tu a fost o adresare directa cu elemente jignitoare aduse la adresa lui Ran. Omul poate chiar s-a simtit ofensat si am fi inteles treaba cu asa vorbim intre noi mai o gluma mai alea, dar in toata dovada nu am vazut un cuvant urat sau jignitor la adresa ta. In plus Ran e doar un copil de 12 ani din cate am vazut nu e genul care injura indifferent daca la gluma sau nu asa ca nu mi se pare normal sa il inveti la prostii fiindca cand esti mic inveti si imiti ce vezi la cei mari.
    Puteai macar sa ii zici ba imi dai discordul sa ne rezolvam cearta in privat sa nu deranjam server nu sa ii ceri discordul sa clarifici situatia fiindca tu nu ai clarificat nimic ba mai mult l-ai bagat in ceata. Ran probabil nici nu s-a gandit ca un membru staff ar face asa ceva si se astepta sa fie o discutie pasnica si chiar educativa pentru acesta (educativa pe plan administrativ) in schimb tu I-ai oferit jigniri adresate direct si la sens propriu ci nu in gluma macar de nu te-ai fi adresat din prima asa, dar la ce sa ma mai astept din partea ta sau macar sa faca si Ran la fel. Daca tot ar fi cum ai zis tu ma rog de ce nu a facut si Ran la fel? De ce nu te-a injurat, de ce nu te-a jignit si de ce a ales sa ramana in banca lui simplu fiindca stie sa isi aleaga niste exemple mai bune pentru a ajunge un admin mai bun (in ciuda faptului ca nu are varsta necesara comportamentul zic eu ca e de nota 10). Ramana oricum la parerea lui Wolf si Esky fiindca ei aleg sanctiunea eu doar mi-am dat cu parerea.
    Fi atent ca vine el dupa jumate de ora si imi cere el mie de data asta discordu fara sa il mai bag in seama si i-am acceptat cererea de prietenie oricum de acum in colo si eu cand o sa mai aud o singura jignire adusa mie in orice context va fac reclamatie ok? Bine nu o sa fac asa ceva va spun doar ca e enervant ce a facut el, ma frustrez ca ultimu destept pe asta ca imi face reclamatie ca l am injurat pe discord

  2. reclamatie blue.

    #12
    Membru - Silver Elite WantedBoy12's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    190
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Decizia o sa o ia Ownerii .

  3. reclamatie blue.

    #13
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu intelegi nu conteaza. unde mai injurat. ai zis ca vrei sa clarifici de ce mi-ai dat slay si tu ma injuri asa se face a? asa un membru staff.. plus ca tu nici n-ai incercat sa clarifici cv mai injurat non stop pana ti-am dat block da ca tu ai un asemana comportament. pe disscord da ca n-ai fii in staff pe jb Cum l-ai avea a?
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  4. reclamatie blue.

    #14
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Adi Mafiotu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ati vorbit pe discord nu pe cs deci asta e o reclamatie fara rost in opinia mea
    Nu conteaza unde s-a vorbit atata timp cat Blue este o persoana din staff si i-a cerut Discordul lui Ran doar pentru a-l insulta si a-l batjocorii.


    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu l-am amenintat cu nimic, i-am zis pe chat ca daca vrea sa vorbim mai multe facem o cearta in privat ca sa nu deranjam si sa spamam chatul
    De ce sa faceti o cearta? Nu inteleg de ce ai dorii sa te certi cu cineva cand se poate rezolva si fara, se vede faptul ca tu ai dorit sa te certi cu Ran...

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    chiar asa hyxu, smoto, blade si astia mai de treaba ne injuram uni pe altii pe discord si vorbim urat unii cu alti ce vrei sa va fac reclamatie?
    In primul rand, nu te priveste cum vorbesc eu cu ei, atata timp cat noi ne permitem unul altuia si suntem prieteni unii cu altii putem sa vorbim cum vrem. Nu inteleg care este deranjul tau ca eu cu HYXUL ne "injuram" cand noi ne cunoastem din clasa a 5-a. Te-as ruga sa nu te mai bagi in chestiile personale care nu te privesc.



    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pai da, de ce sa fac un targ de cearta in chat cand pot sa iti spun direct in privat si sa nu deranjez chat-ul? Iti zic eu ca nu te am luat la bataie sa imi dai discord-ul, si ce e in privat e in privat nu inam public, chestia asta an auzit o de la un owner nu dau nume, nu dau nimic lafel e si aici sa ne rezolvam treaba in privat nu pe chat de asta te am chemat pe discord
    Nu conteaza unde si cum ai jignit o persoana, atata timp cat el joaca pe server si tu i-ai cerut discordul ca sa-l injuri este clar ca ai un comportament inadecvat ca staff al serverului.


    Verdictul meu final este deoarece a dat dovada de un comportament total gresit fata de Ran si merita sanctionat ca atare.
    Last edited by Smotocel; 17-03-2019 at 01:00 PM. Reason: Greseli gramaticale

  5. reclamatie blue.

    #15
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Smotocel You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu conteaza unde s-a vorbit atata timp cat Blue este o persoana din staff si i-a cerut Discordul lui Ran doar pentru a-l insulta si a-l batjocorii.



    De ce sa faceti o cearta? Nu inteleg de ce ai dorii sa te certi cu cineva cand se poate rezolva si fara, se vede faptul ca tu ai dorit sa te certi cu Ran...



    In primul rand, nu te priveste cum vorbesc eu cu ei, atata timp cat noi ne permitem unul altuia si suntem prieteni unii cu altii putem sa vorbim cum vrem. Nu inteleg care este deranjul tau ca eu cu HYXUL ne "injuram" cand noi ne cunoastem din clasa a 5-a. Te-as ruga sa nu te mai bagi in chestiile personale care nu te privesc.





    Nu conteaza unde si cum ai jignit o persoana, atata timp cat el joaca pe server si tu i-ai cerut discordul ca sa-l injuri este clar ca ai un comportament inadecvat ca staff al serverului.


    Verdictul meu final este deoarece a dat dovada de un comportament total gresit fata de Ran si merita sanctionat ca atare.
    1. Asta este ideea eu i-am cerut discord-ul sa ne certam acolo si dupa vine el cu capu pe umeri si cu gura mare ca ii viteaz dupa razboi si cica el ''sti ce Blue. da-mi discordu tau ca sa vorbim'' ceva de genu


    2. Ma referam la noi toti cum ne injuram unii cu altii nu neaparat tu cu hyxul in general noi toti

  6. reclamatie blue.

    #16
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am ajuns foarte departe cu reclamatiile,de la reclamatie pentru amx_flash pana ala reclamatie pentru injuraturi pe discord,foarte foarte departe.

    Sunteti colegi,nu inteleg de ce va comportati ca doua animale (cum zice profa mea de tehnologica). @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Nu e o diferenta mare daca se injura pe U@ sau pe Discord sau pe Skipe,tot ei vad ce-au scris

    Cat despre tine blue,ai inceput conversatia injurandul direct,nu puteai sa te comporti ca un om matur si sa-i explici frumos sa nu mai faca x si y ca-l superi?

    Trebuie sa va bateti joc unul de altul ca niste copii,ca n-a,e foarte greu sa aveti o conversatie normala si matura.

    Cat despre ultimul duck branza,e voie,nu e ca si cum a zis "Somon spune ultimul duck moare" sau "simon spune ultimul duck morena"

    Un avertisment cred ca iti e de ajuns,
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  7. reclamatie blue.

    #17
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    blade nu m-am comportant ca un animal dar. el minte cu ceva nu eu i-am zis sa mi dea diss el a zis sa-il dau eu. am zis hai oke o zis hai sa clarifcam treaba cu slay-ul mi-a dat slay pt ca am zis ultimu duck branza. Si stiu ca e voie cu asta pt ca E mare diferenta si se intelege. apoi dupa juma de ora imi cerere diss nu ii dau din prima din doua nu incepe cu hai te rog sa clarifcam si uite ce am clarifcat ma injurat pana mi-a umplut paharu

    si i-am zis ca-i fac Reclamatie. o inceput sa rada si uite-ne aiici.

  8. reclamatie blue.

    #18
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Da, suntem peste 20 de sloturi si admini pe jb, doresc sa mi se scoata gradu ca eu nu ma mai simt printre aia, in ultima perioada oricum pe jb am fost foarte inactiv doar pe forum am fost activ, sunt inactiv pe jb din cauza celor ca ei care mereu imi fac jocul neplacut si ma acuza pe nedrept pt lucruri penibile, poate daca raman eu fara grad o sa fiu inlocuit si nu o sa mai am treaba cu nimeni, noroc, mi-a facut placere sa fiu in staff-ul jb la inceput

  9. reclamatie blue.

    #19
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    in primul rand nu e pe nedrept in al doilea da ca tu Erai om cu mine eu eram om cu tine.
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  10. reclamatie blue.

    #20
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Razer12345 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    in primul rand nu e pe nedrept in al doilea da ca tu Erai om cu mine eu eram om cu tine.
    Nici acum nu ti-e bine? Vrei sa ma ma mai enervez odata si sa vorbim in privat?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage