-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Reclamatie dyez

  1. Reclamatie dyez

    #1
    Membru - Gold Nova III Denisucu's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    IN POD
    Posts
    1,628
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie dyez

    Nick-ul tau: Denisucu
    Varsta: 13 ani
    Nick-ul admin-ului/player-ului: dyez
    Ora si Data: 12/30/2017 si acum cateva zile.
    Dovezi: 1. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    2. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    3. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    4. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    5. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    6. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    7. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Niste explicatii, poate nu se intelege din video...

    4. Era HNS day si un jucator era ascuns nu stiu unde.. si vine un alt player si spune unde este acel jucator, cum incepe video-ul se poate vedea ca el injura, mai jos injura si acel jucator care a fost "spus", spune si el "taci dracului" (catre jucatorul care l-a spus..), el primeste gag, dar dyez nu.

    5. Aici tot HNS day, mattox a cerut putin slap, deoarece se blocase(probabil), la un moment dat matox spune sa se opreasca, dar dyez continua. (aici a dat slap si gamerul)

    6. Suntem toti intr-o celula, iar dyez decide sa-si dea slap.

    7. Am dat comanda lava day (adica sa stau cu un tatuaj sub tine), dupa ce-l omor ma face "chior"(nu e prima data, daca il omori, imediat incepe cu bla bla bla, desigur ca l-am omorat deoarece nu a respectat comanda), dupa i-am spus ca.. "sunt chior pt ca esti tu praf si nu stii ce e aia lava day", la care el imi da gag, serios? gag pt atat? "lbj"
    Last edited by Denisucu; 31-12-2017 at 03:04 PM.
    CONNECT DR.WARGODS.RO

  2. Reclamatie dyez

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    bai imi pare rau de dyez era ok pana acum dar apparent nu mai rezista.
    merita in mic remove (fara ura fata de cineva)
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Denisucu a dat Like acetui post

  3. Reclamatie dyez

    #3
    Membru - Silver Elite dyEz*'s Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    161
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Gagul ti lam dat ca mai facut praf pe mine .... Tu daca iai zice la vreun admin praf sau alte chesti cum ar reactiona... Ci in plus imi dadeam slap mie.. Nu inteleg ce te doare pe tine ca imi dau eu singur slap .. Veziti de treaba si nu te mai baga tu cu mine in seama ..
    Last edited by dyEz*; 30-12-2017 at 09:57 PM.

  4. Reclamatie dyez

    #4
    Membru - Gold Nova III Denisucu's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    IN POD
    Posts
    1,628
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dyEz* You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Gagul ti lam dat ca mai facut praf pe mine .... Tu daca iai zice la vreun admin praf sau alte chesti cum ar reactiona... Ci in plus imi dadeam slap mie.. Nu inteleg ce te doare pe tine ca imi dau eu singur slap .. Veziti de treaba si nu te mai baga tu cu mine in seama ..
    1. Si tu m-ai facut chior pe mine, eu cum sa-ti dau tie gag? "Tu daca iai zice la vreun admin praf sau alte chesti cum ar reactiona", daca vad ca face spam, nu ma lasa in pace, ii dau gag, dar nu cum ai facut tu.. Asa ca te rog nu te mai crede Dumnezeu.
    2. La faza cu slap, din cate stiu se face lag + si eu am fost sanctionat pt asta.
    3. Imi vad de treaba mea.
    CONNECT DR.WARGODS.RO

  5. Reclamatie dyez

    #5
    Membru - Gold Nova III AndreeaRik27's Avatar
    Member since
    Apr 2017
    Posts
    1,031
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Merita sanctionat , au fost admini care au laut remove pentru abuzul de slap . Crezi ca aceasta comanda a fost creata pentru abuz? Nu , a fost creata pentru bug.uri si altele.Nici mie nu-mi place comportamentul si unele glume pe care le faci..


    Thanks Denisucu a dat Thanks acetui post
    Like Denisucu a dat Like acetui post

  6. Reclamatie dyez

    #6
    Membru - Gold Nova I <|Robert|>'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    Iasi
    Posts
    565
    Last username
    RobertJB
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Habar nu am daca mai am dreptul sa ma pronunt dar au fost N cazuri de genul si nu s-a iertat asa ceva. Am vazut si pe grup ca impreuna cu Rekinu sunt cei mai veseli. Adminii sunt exemple pentru playeri din dovezi nu prea reiese asta. Daca parerea mea conteaza sunt orice sanctiune depinde de comportamentul trecut.

    Mentiune: De ce dovezile vin de pe 2 feluri de CS? Ai un NVIDIA ACOLO
    "Mai intai! Cauta perfectiunea caracterului!
    Mai intai! Dedica-te sincer !
    Mai intai ! Respecta-i pe ceilalti !" -Dojo Kun



    "Astazi,putin mai bine decat ieri, maine, putin mai bine decat astazi"
    Sensei Dan Stuparu
    Thanks Denisucu a dat Thanks acetui post
    Like Denisucu a dat Like acetui post

  7. Reclamatie dyez

    #7
    Membru - Gold Nova III Denisucu's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    IN POD
    Posts
    1,628
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by <|Robert|> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Habar nu am daca mai am dreptul sa ma pronunt dar au fost N cazuri de genul si nu s-a iertat asa ceva. Am vazut si pe grup ca impreuna cu Rekinu sunt cei mai veseli. Adminii sunt exemple pentru playeri din dovezi nu prea reiese asta. Daca parerea mea conteaza sunt orice sanctiune depinde de comportamentul trecut.

    Mentiune: De ce dovezile vin de pe 2 feluri de CS? Ai un NVIDIA ACOLO
    Este nvidia e6, sunt vid de pe 2 deoarece am 3 cs-uri si am jucat dp 2. Dar te asigur ca cs-ul e curat. ( am facut si wcd de pe el )
    Folosesc nvidia pt dr,surf,bhop, deoarece cresc fps-urile.
    Acum poate te intrebi ce cautam pe jb cu cs-ul asta, ei bine crezi sau nu, ma jucat pe un sv de bhop si de pe acel sv am mers pe jb, asa ca am filmat consola de pe el, nu am avut alta solutie cu consola..
    CONNECT DR.WARGODS.RO

  8. Reclamatie dyez

    #8
    Membru - Silver I razvan12388's Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Diez de la un timp s-a schimbat , comportament jalnic ..

    P.S : Heeeeiii rikuu
    Thanks Denisucu a dat Thanks acetui post
    Like AndreeaRik27, Denisucu a dat Like acetui post

  9. Reclamatie dyez

    #9
    Banned MaTToxX's Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1

    mia dat kick aiurea
    Thanks Denisucu a dat Thanks acetui post
    Like Denisucu a dat Like acetui post
    Dislike dyEz* a dat Dislike acetui post

  10. Reclamatie dyez

    #10
    Membru - Silver Elite dyEz*'s Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    161
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vrei sa arat si motivul in care tiam dat kick .... Geniule
    Dislike Denisucu a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage