-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. Reclamatie denisa

    #1
    Membru - Silver Elite Fane's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Location
    Valenii de Munte
    Posts
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie denisa

    Nume :e.x.e*FaNe
    Adminul reclamat : denisa*mzQ
    Motiv : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni:Avea bug si i-am zis sa dea rr la pc.Stiind ca are super slot si ca are imunitate raspunsul pe care l-am primit a fost cel de mai sus. Nu e prima data cand face asa si degeaba i-as spune eu sa nu mai vorbeasca asa pentru ca stie ca nu ii pot face nimic,asa ca as ruga pe cei ce pot,sa o avertizeze macar.

  2. Reclamatie denisa

    #2
    Membru - Silver I denisa*mzQ's Avatar
    Member since
    Oct 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dragule, daca tot te-ai chinuit sa faci reclamatie, trebuia sa pui toata discutia, nu doar ce te avantajeaza Hai ca esti funny. Eram sigura ca asta o sa postezi, doar nu esti fair-play De fapt, nici nu stii ce inseamna ))
    Whatever, nu stau sa ma complic, Xela stie ce este cu slotul, vip sau ce am eu. NU sunt ca ceilalti, sa plang daca mi-l scoate. Joc si fara slot/vip/admin si alte d'astea.
    Atata va agitati pentru nimic, n-am vazut asa ceva
    Hai te pup. Don't worry, be happy

  3. Reclamatie denisa

    #3
    Membru - Silver Elite Fane's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Location
    Valenii de Munte
    Posts
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu am toata conversatia..si oricum nu te-am jignit .
    Ma mir ca nu ai vorbit vulgar si aici.
    PS:Stiu ce inseamna fair-play "draga" .

  4. Reclamatie denisa

    #4
    Membru - Silver I denisa*mzQ's Avatar
    Member since
    Oct 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Niciodata n-am scris vulgar pe server. De fiecare data, am folosit **** ca si in cazul de mai sus, expus de tine. Este ultima mea replica la reclamatia ta, dragule. Xela stie ce are de facut, sau cine administreaza reclamatiile.
    Daca o sa fii mai linistit si o sa dormi mai bine noaptea, ii rog sa-mi scoata slotul. Este ok asa? Ma bucur!
    O seara frumoasa si vise mai placute, acum ca stii ca nu o sa mai am "imunitate", pffFfFf

  5. Reclamatie denisa

    #5
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Of , iar o reclamatie aiurea...Fane cand mai ai vreo problema de genu asta, te rog frumos sa discuti cu mine , sau macar daca faci o reclamatie de genu asta trebuie sa pui acolo un print , o dovada ceva.
    Vecino ca sa eviti chestiile astea total puerile ,de azi inainte cand mai ai o problema ca asta ,sa incerci sa scapi de bug, toata lumea face lucrul asta chiar daca el apare la fiecare harta cand server`ul e full.
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.
    Like Fane a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage