-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Cine i-a dat slot astuia !?

    #1
    Membru - Silver Elite c0d's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Location
    Hunedoara
    Posts
    130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cine i-a dat slot astuia !?

    Nume : c0d
    Ora: 12:10
    Data : 09.03.2014
    Adminul reclamat : SeNzAtIe....
    Motiv : e a 2-a oara cand intrece limita.
    Mentiuni: Ca de fiecare data cand este el on pe server , facea ''dedicati'' tuturor de pe server...La un moment a spus ca se imbata deseara, i-ar eu in gluma i-am spus ca din apa plata nu se poate imbata.
    A inceput sa ma jigneasca , sa vorbeasca aiurea ca de obicei si ca urmare i-am dat gag 10 minute. Bineinteles ca a dat retry ca urmare si-a loat ban 120 min. de la Bobitza.
    Sa se ia masuri asupra lui.
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    I play hard...
    I work smart...
    And Damn it your opinion because there are my rules !


  2. Cine i-a dat slot astuia !?

    #2
    Membru - Silver Elite TeLOVEsc's Avatar
    Member since
    Dec 2013
    Posts
    149
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    c0d , eu iti recomand sa nu mai spui tu nimanui ca ramane fara slot , cu atat mai mult sa "garantezi" . Nu e decizia ta

  3. Cine i-a dat slot astuia !?

    #3
    Membru - Silver Elite Master AnOnIm's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Ploiesti
    Posts
    463
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da, in prima faza c0d nu acuza pe ce s-a obtinut slotul ,sau de ce. Apoi ,pe senzatie l-am avertizat si eu ,daca pe mine ma facea prost ii dadeam shock. Probabil va vedea si xela cat de tare in gura e pustiul . Presupun ca la urmatoarea abatere se va alege cu remove .
    Tocmai posibilitatea sa-ti implinesti un vis face viata interesanta,si cand tu vrei ceva cu adevarat,tot universul conspira la realizarea dorintei tale.



  4. Cine i-a dat slot astuia !?

    #4
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Senzatie ,datorita limbajului tau asupra acestui admin ai primit remove pentru 5 zile!Daca continui cu aceasta atitudine nu prea te vad sa avansezi , din contra, te vad fara nici un acces pe viitor.

    C0d la felul cum te`ai exprimat reiese ca imi judeci deciziile.Senzatie a primit slot la fel ca tine , datorita orelor acumulate si pentru fidelitatea acestui server.E adevarat ca se ofera slot pe ore si comportament ,dar la un om ajungi sa ii cunosti comportamentul si mentalitatea in timp , nu in 30 de ore.Consider ca orice om are o sansa , tocmai de aceea ofer slot asa usor.Pana la urma toti am plecat de la 0!
    Faceti ore , cititi regulamentul , primiti slot , dar mai departe depinde de voi daca stiti sa il pastrati sau sa avansati!
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage