-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. Cerere unban Xpertul

    #1
    Membru - Silver I Xpertul's Avatar
    Member since
    Feb 2013
    Posts
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nume Xpertul
    Data 21.02.2014
    Ip 79.118.224.147
    Motiv TheKiler .Nu inteleg de ce toti boracii de 10 ani au admin SI DAU BAN aiurea !! i.am trm pozele pe mess si imi da ban pt ca nu am wac O sa postez DOVADA k am wac.

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    [IMG]http://**********.ro/imgupload/?di=113930043296[/IMG]
    [IMG]http://**********.ro/imgupload/?di=313930043887[/IMG]
    [IMG]http://**********.ro/imgupload/?di=613930044065[/IMG]
    [IMG]http://**********.ro/imgupload/?di=1313930044314[/IMG]
    [IMG]http://**********.ro/imgupload/?di=1313930044574[/IMG]
    Last edited by Xpertul; 21-02-2014 at 07:41 PM.

  2. Cerere unban Xpertul

    #2
    Membru - Silver Elite TheKiller.'s Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Sa deschizi wac cu alt hl poate face orice copil de 10 ani.
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    2. Te-am rugat frumos sa dai un restart la cs si la wac si sa intri din nou pe sv cu wac on, bug de la wac nu e, ca la restul le merge. Iar tu mai luat ca nu poti, ca nu ai timp si ca nu vrei.
    3. Wall-uri care nu ies in ss-uri iti trimit cate vrei, deci d-aia ti-am zis sa intri cu wac.
    4. Regulamentul spune clar:
    -"Adminii au dreptul de a impune unor jucatori sa intre cu WarGods Anti Cheat (WAC) pe server. Asta doar in cazul in care exista un fundament solid care sa motiveze solicitarea!"
    -"De asemenea din respect pentru acest server si ca dovada a onestitatii va rugam sa utilizati WarGods Anti Cheat (WAC)."

    PLUS de asta, lasa frustarile de "copil smecher" ca nu ma cobor la nivelul tau. N-am 10 ani, nu sufar din cauza unui joc de counter-strike si nici nu dau ban sau fac poze pentru a-mi arata activitate.


    EDIT:
    1. Ai butonul de edit, nu trebuie sa faci dublu post.
    2. Stiu comenzile mult mai bine decat tine
    3. Motivul pentru care ti-am dat e ca nu aveai wac on, si ai refuzat sa dai rr pentru al rezolva.
    4. Nu ma intereseaza ca joci de 2 ani sau de 10 pe server, oricat de vechi jucator ai fi, poti intra oricand cu coduri.
    5. Se vede clar in poza pusa de tine ca ai 2 CS-uri instalate. Deci wac l-ai deschis pe alt HL, dupa cum spuneam.

    Astea fiind spune sa lasam offtopicul deoparte si sa asteptam ca un owner sa raspunda.
    Last edited by TheKiller.; 21-02-2014 at 08:05 PM.




  3. Cerere unban Xpertul

    #3
    Membru - Silver I Xpertul's Avatar
    Member since
    Feb 2013
    Posts
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu imi dai BAN pentru MOTIV ca vrei tu....am 2 ani de knd joc pe serverul acesta am 200 de ore...NU INTELEG de ce mi.ai dat tu BAN ?!?!?! vrei sa dovedesti ca poti sa dai un ban sau ce vrei imi dai ban PENTRU CE???

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    Mi.a mai facut poze un admin acum 2 ore el de ce nu mi.a dat BAN ??? i.am dat pozele pe mess a zis CURAT si atat !! tu ce vrei sa dovedesti k esti ADMIN de nota 10 imi dai mie ban care joc mereu pe server..cand ma jucam pe serverul asta tu nici nu cred k stiai comenzile de admin prietene...ROG un admin sa rezolve cu ban ul meu.Nu am ce discuta cu Copilul asta de 2 ani

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    Se poate vedea in prima poza ca am wac activ pentru ca mereu joc cu wac dar azi nu stiu ce are da nu merge nu poti sa imi dai tu BAN aiurea!! eu joc cu wac de foarte mult timp asa ca tu ai dat BAN pentru ca asa ai vrut tu!!!
    Last edited by Xpertul; 21-02-2014 at 07:59 PM.

  4. Cerere unban Xpertul

    #4
    Membru - Silver III TheLimith's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Posts
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Are dreptate TheKiller , terog sa nu mai vorbesti asa cu admini ok Xpertul.

  5. Cerere unban Xpertul

    #5
    Membru - Silver I Xpertul's Avatar
    Member since
    Feb 2013
    Posts
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pai cum vrei sa vb cu el daca PRIMESC ban pe motiv ,, CA ASA VREA EL " imi face poze nu am cod ...am dovada k aveam WAC activ dar ce sunt eu de vina daca azi nu a mers el daca era admin PUTEA SA ZICA da frate vad ca esti LOGAT cu wac de 2 ore e problema de la el hai la joc....el direct BAN !!!

  6. Cerere unban Xpertul

    #6
    Membru - Silver Elite TheKiller.'s Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Nu ti-am dat pe ban pe motiv "ca asa vreau eu" ci pe motiv "wac".
    2. Eu ca sunt admin, ti-am zis, da frate restart la cs si la wac si o sa mearga, dar tu mai luat la misto ca nu ai timp, ocupatule.
    3. Regulamentul spune CLAR: Refuzi sa pui wac, BAN PERMANENT.

    Lasa infosele astea de copil rasfatat, nu pun botul la vrajeala.




  7. Cerere unban Xpertul

    #7
    Membru - Gold Nova I OblivioN's Avatar
    Member since
    Nov 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    715
    Last username
    PhrozeN
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu era mai simplu sa-l cauti la evidenta WAC si daca nu era ban direct? aveai si dovada, oricum rezolvarea este ca Xpertul sa foloseasca WAC si gata scandalul.
    Like seight a dat Like acetui post

  8. Cerere unban Xpertul

    #8
    Membru - Silver Elite TheKiller.'s Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Partea proasta e ca nici in evidenta nu apare ca foloseste wac d-aia i-am cerut sa dea restart la wac si cs. Dar stii vorba aia, orgoliul e mai mare decat orice.



    Like OblivioN a dat Like acetui post

  9. Cerere unban Xpertul

    #9
    Membru - Silver I Xpertul's Avatar
    Member since
    Feb 2013
    Posts
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum sa nu apar in EVIDENTA CA AM WAC !! se vede in PRIMA POZA ca aveam wac activ dar DACA NU MERGE ce sunt eu de vina ......ORICUM adminul a procedat GRESIT nu trb sa imi dea ban a procedat GRESIT mai ales ca am trimis si pozele .si app nu poti sa imi dai tu ordine ce sa fac cu calculatorul meu sa dau rr la comanda ta.

  10. Cerere unban Xpertul

    #10
    Membru - Silver III TheLimith's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Posts
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Poate acolo scrie ca a inceput scanarea da pe cs poate sa nu iti mearga ,eu cred ca tot TheKiller are dreptate

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage