-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Problema cs...

  1. Problema cs...

    #1
    Membru de onoare WarGods | RbN's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Posts
    919
    Last username
    WarGods l RnB
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Problema cs...

    Salut!Am si eu o problema cu cs-ul.Cand vreau sa'l deschid se blocheaza,nu'l deschide deloc.(Nici macar sa pot sa dau options,find servers etc.) Cu cs-ul nu cred ca'i vro problema am incercat cu vro 5 feluri.(nu mere nici CZ sau GO)
    Mentiuni: 1-Am reinstalat toate driverele placii video,toate sunt "up to date",un singur driver nu am: "High definition audio controller" pe care counter-ul il foloseste doar pentru "microphone"(asa stiu eu)(nu l-am putut instala fiind ca nu am gasit nici un driver care sa se potriveasca,asa l-am primit de la service,fara acel driver.)
    2-Windows-ul schimbat recent(1 saptamana). Am windows 7 professional(pana acum tot pe asta l-am avut,doar din cauza hdd-ului nou a fost reinstalat la un service.)
    3-Inafara de cs nu-mi merge nfs hot pursuit,imi merge gta san andreas si Battlefield 3(deci nu prea stiu care ar fi problema,am testat cu jocurile mentionate mai sus si merg perfect.La inceput am crezut ca pc-ul are ceva dar acum nu stiu.)
    4-Pc-ul nu e slab dar nici foarte bun,pana acum nu am avut probleme cu el.(IBM)
    5-Am vrut sa fac o poza cand cs-ul se blocheaza,doar ca in acel moment se blocheaza si pc-ul si n'am putut face.Il pot inchide doar cu "ctr-alt-delete"
    Multumesc anticipat pentru raspunsuri!



    Contact : amx_rbn

  2. Problema cs...

    #2
    Membru - Silver Elite MnmL.'s Avatar
    Member since
    Sep 2013
    Location
    Sibiu
    Posts
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am avut o problema asemanatoare. Pt. mine a functionat.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage