-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Unban DINY

  1. Unban DINY

    #1
    Banned diny's Avatar
    Member since
    Nov 2013
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Unban DINY

    NUME: DINY
    IP: 5.12.80.104
    VARSTA: 25
    ID DE STEAM: STEAM_0:0:12953203
    DATA: 25.11.2013
    ORA: in jur de ora 20:40
    HARTA: nu stiu cum se numea harta, nu era o harta clasica ca altfel stiam numele.
    ADMIN: BRUNETTE
    MOTIV: AIM din cate am inteles de la kitty ca ar fi fost motivul.
    MARTORI: cum am spus si mai sus, kitty era si ea pe server si mi-a comunicat pe steam ca pt aim am luat.
    DOVEZI: nu am facut copie din consola pentru ca adminul respectiv a executat un config asupra mea si aveam undeva la 4 FPS asa ca am dat quit, mai ales cand am vazut ca banul vine de la BRUNETTE pe care o cunosc de mult, am crezut ca e o gluma
    MENTIUNI: Nu inteleg de unde vine banul asta, aveam si WAC on, mi s-au mai facut poze/demouri si in trecut de catre alti admini, unii ma cunosc si de pe alte servere, altii nu, in fine. Daca mi s-au facut cumva poze/demo-uri sa mi le ceara si le dau, am vazut ca mi-a invadat folderul de cs cu multe fisiere noi gen .tga dupa ce am luat banul/s-a executat cfg-ul pe mine.

  2. Unban DINY

    #2
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Banul ramane , comportamentul tau lasa de dorit.
    Nu mai ai ce cauta aici , si cand spun asta ma refer la trecut.
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage