-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 12 of 12

Thread: Cerere unban

  1. Cerere unban

    #11
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    lasa ca discut cu el, nu se da ban pt asa ceva...

  2. Cerere unban

    #12
    Membru - Silver IV Sanchez's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    80
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am impresia ca sunt luat la misto de careva dintre voi.MaThIaS nu inteleg dc ai luat tu decizia in locul meu sa-i scoti banul, si sa nu-mi vb de regulamt ca l-am citit si chiar l-am inteles.Daca ai fii urmarit toate discutile legate de flacau poate iti era mai simplu sa nu te amesteci decat in a vota.Nu faci altceva decat sa intaresti faptul ca de pe sv principal ai fost dat afara pt comportamentul tau care nu merita atentie.Daca nu esti in stare sa raspunzi fara sa fii la subiect abtinete.Banul pt pusti ramane.Nu stiu in ce masura aveti impresia ca daca-i un sv public va faceti nevoile dupa bunul plac,unii dintre voi mai merita o corectie chiar daca e nevoie sa facem abstractie de regulament,in folosul sv nu dupa bunul plac personal.Atentie,adminii cu dare de mana nu-i cazul sa foloseasca aceasta metoda,e musai sa-ti asumi responsabilitatea.Max vreau o pozitie din partea ta te rog.Daca admin Rapid se pune in balanta cu explicatia lu' cotoi si cu nu stiu ce explicatie din partea Mathias inseamna ca tre sa ma astept la o "penalizare". O zi buna.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage