-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18
  1. Cerere unban OMFG-

    #1
    Banned OMFG-'s Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Cerere unban OMFG-

    NUME: OMFG-
    IP: -
    VARSTA: -
    ID DE STEAM: -
    DATA: 28 8 2013
    ORA: 22 30
    HARTA: mjolby
    ADMIN: the killer
    MOTIV: wall
    MARTORI: Brunette
    DOVEZI: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    MENTIUNI: mi-a cerut pozele pe mess, i le-am dat ,mi-a zis ca pot juca si apoi m-a injurat.. desigur l-am injurat is eu si i-am dat ignore.. dupa cateva minute mi-a dat ban pe motiv wall in poze

  2. Cerere unban OMFG-

    #2
    Membru - Silver Elite TheKiller.'s Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. ca tot ai pus tu pozele ce se vede in pozele 3 si 4? ala ce este?
    2. nu ti-am dat ban pentru ca mai flodat si mi-a picat netul
    3. faceai misto de mine ca vreau sa intru pe hhhh ala in pc si ca habar nu stiu sa fac poze, fratica te-am prins marele jucator de cs, mergi la pescuit ca poate reusesti sa prostesti broscutele nu aici. da vreau sa intru la hhh mai de-al dracu acum ca l-ai adus in discutie si pe el
    4. ti-am dat de peste 10 ori ban pe acelasi ip si nu stiu cum ai intrat, deci nu esti doar un jucator de cs si un codat ........ ( sa cenzuram, sa aratam ca inca avem bun simt si mila pentru cei ca tine)

    ps: xela daca ai nevoie iti dau ss la ce sa vb pe yahoo in particular.
    Last edited by TheKiller.; 28-08-2013 at 11:05 PM.




  3. Cerere unban OMFG-

    #3
    Banned OMFG-'s Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Ce se vede in 3 si 4? ca nu inteleg

  4. Cerere unban OMFG-

    #4
    Membru - Silver Elite TheKiller.'s Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    wall ul but sau vrei sa iti incercuiesc ca la gradinita?

    dupa cum ti-am zis pe msg, nu ai trecut inca de grupa pregatitoare




  5. Cerere unban OMFG-

    #5
    Banned OMFG-'s Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Avand in vedere la cat de bine joci.. nu cred ca esti in postura sa imi zici mie but.. Si e clar ca te bati cu jocul daca tu crezi ca alea acolo sus e wall :-s acolo a explodat un he deaea se vad alea.. BUT!

  6. Cerere unban OMFG-

    #6
    Membru - Silver Elite Master ruby on rails's Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Location
    San Francisco , CA , USA
    Posts
    283
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hei, vreau si eu pozele. Acel link da time-out dupa download..what the hell?

    Nevermind am reusit sa iau pozele. Par intradevar a fi sprieturi grafice de editare, dar pozele nu au fost modificate. Daca dai zoom in la poza se vede faptul ca este ceva negru ( gen fum ), deci tind sa cred ca era intradevar un HE. Credema OMFG cand iti spun sincer ca dupa ceea ce am vazut aici ti-as da ban cu cea mai mare placere si nu as propune scoaterea lui in veci pentru ca este doar un joc si nu imi place sa vad grandomanisme in cadrul unui joc, insa votez pro unban pentru ca mie personal nu mi se pare wall, ce e corect, e corect.

    O, si sa nu uit...de unde pana unde acest cuvant but ..na esti un but ..wow ce chestie...come on guys grow up !
    Last edited by ruby on rails; 28-08-2013 at 11:57 PM.
    CLA AMG - Nappa leather interior, Panorama sunroof, Command online system, Jupiter red



  7. Cerere unban OMFG-

    #7
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu are wall, acolo sus a explodat o grenada de se vede asa, uitati poza marita:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Iar in urmatoarea poza se vede si mai clar fumul de la grenada:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    P.S. Nu va mai certati, dezbateti problema ban-ului fara jigniri care nu-si au rostul.
    P.S2 PRO unban.
    Last edited by Teddy; 28-08-2013 at 11:56 PM.
    Be you

  8. Cerere unban OMFG-

    #8
    Membru - Silver Elite Master seight's Avatar
    Member since
    Nov 2011
    Location
    Galati
    Posts
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pro unban nu e wall in poze.
    OMFG ai grija cu limbajul.

  9. Cerere unban OMFG-

    #9
    Banned OMFG-'s Avatar
    Member since
    Aug 2013
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Eu nu zic nimic aiurea pana nu ma provoaca cineva.. cand ma provoca ma cam enervez deci.. :-s
    Si cu floodatu nici nu stiam ce e pana in seara asta cand am vazut aici.. Nu stii ce sa mai zici sa te scoti?

  10. Cerere unban OMFG-

    #10
    Membru - Silver Elite godless's Avatar
    Member since
    Nov 2010
    Posts
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu e wall in poze ,pentru ca teoretic n-ar aveam cum sa fie jucatori acolo(e in afara hartii) plus ca in poza 5 se vede fumul (urmarea a faptului ca a explodat un he)!
    cat despre flood, omfg. n-o mai da la intors pentru ca stii ce ziceai si ce ai facut azi pe server ( desi cred ca js freestyle ala e cu d-astea)
    cat despre limbaj stii bine ca azi ai sarit ca ars cand i-a zis mzq lu hhhh ala sa bage wall de parca se luase de tine si stii bine ce scandal ai facut si tu si js freestyle ala!
    L.E. daca ar fii dupa mine tu cu indivizii astia 2 plus bianca n-ati avea ce sa cauta aici. bianca zici c ae pe camp, profita ca il cunoste pe xela si ca-i ia ala apararea!
    Last edited by godless; 29-08-2013 at 02:02 AM.
    Mors Certa....Hora incerta
    Thanks Teddy a dat Thanks acetui post
    Like Teddy a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage