-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13
  1. Retragere TheWizard

    #11
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bai ce mama dracului este aici daca nu sunt on o zi gata va faceti de cap?
    1. tiger are dreptu de a vorbi daia este forum si + are si administrator deci are toate drepturile sa vorbeasca.
    2. criss tu nu te mai baga dupa ce ca ai fost prinsa cu cod mai ai si curaju sa vii pe forum , eu in locu tau nu mai intram pe forum.
    3. Wizard imi pare rau ca ai plecat nu stiu care este problema ta cu tiger.
    4. Am vazut ca ai mai abuzat de comenzi si dai slay la palyeri care nu iti convin tie dar am tacut din gura am zis ca poate de potolesti.
    5. Angel nu sufera de al ca voi !
    6. Merita toti ban criss,helsing, si nekuzz ala, la wizard nu ma bag [nu am treaba cu el]
    P.S: Va astept cu critici !
    Last edited by bLLue; 16-07-2013 at 06:57 PM.
    Thanks -=MATRIX=- a dat Thanks acetui post
    Like -=MATRIX=- a dat Like acetui post

  2. Retragere TheWizard

    #12
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,259
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ro_The_Wizard You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Bai tu vei fi mereu un mare disrus nesuferit plin de sine. 1. Tu critici mereu pe altii si iti bati joc de ei si te crezi cel mai bun ( omule tu te-ai vazut? ) 2. Mereu tu ai ceva de comentat la fiecare chestie pe care o fac , nu sunt perfect dar invat din greselile mele 3. Nimeni nu te suporta pe tine ( poate cativa cu care esti tu " prieten " ). Si in + ce crezi ca ma inpresionezi cu melodiile tale ? ( nu ).
    Woa, woa, woa ... hai sa clarificam lucruriile:
    1. Doar pentru ca-mi permit unele lucruri cu unii, asta inseamna ca si acele persoane imi permit aceleasi lucruri, si reciproc. (caz: Angel / Yo etc.)
    2. Mereu am ceva de comentat cand dai shock / kick / slay unor jucatori pe nedrept si fara vreo dovada anume (chiar azi ai dat un shock unuia fara nicio dovada anume / motiv intemeiat).
    3. Mai gandeste-te inainte sa spui acelasi lucru de 2 ori.
    4. Sa-ti amintesc ca ai mers cu minciunicile cuiva?

    Quote Originally Posted by CrissPapusa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    sincer tiger chiar nu ma intereseaza ce zici tu pentru ca eu stiu cine sunt si nu ascund asta . Dami ban chiar numi pasa CS-UL e un joc nu traiesc de pe urma lui si nici de pe urma a ce vorbesti tu despre mine sau mai bine zis de pe urma a ce barfesti tu despre mine plus chiar tu ai spus ca nu ma cunosti deci nu stiu cu ce drept vorbesti despre mine si helsing
    Criss, un singur lucru e cert, te bate rau limba romana. N-are nicio logica ceea ce ai spus. Nu stiu de unde ti-a venit tie ideea: "mai bine zis de pe urma a ce barfesti tu despre mine plus" sau "chiar tu ai spus ca nu ma cunosti deci nu stiu cu ce drept vorbesti despre mine si helsing" ... Atata timp cat tu te-ai bagat in seama, fara cunostiinta de cauza, a cui e vina? Dar hai sa nu cautam vinovatii.

    Quote Originally Posted by CrissPapusa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    si am dreptul sa zic ce stiu si ce vreau
    Aici te cam contrazici cu ceea ce ai spus mai sus, citez "chiar tu ai spus ca nu ma cunosti deci nu stiu cu ce drept vorbesti despre mine si helsing". Asadar, am acelasi drept ca al tau, corect?


    Atata am avut de spus, astfel spus este ultimul reply pe care-l mai dau pe acest topic. Cred ca am fost destul de explicit in ceea ce am vrut sa spun.
    *****************


  3. Retragere TheWizard

    #13
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Tiger nu iti mai bate capu cu toti .....
    Este ultimu replay care mai vine apoi TC

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage