-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: unban ECO.

  1. unban ECO.

    #1
    Membru - Silver I Unchiu|Nelu's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    unban ECO.

    NUME: ECO
    IP: ip-ul pe care ai luat ban. 79.114.149.149
    VARSTA: -
    ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam. -
    DATA: data cand ai luat ban. azi
    ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie. 17
    HARTA: harta pe care ai luat ban. vezi poze
    ADMINI PE SERVER: adminii prezenti in momentul banarii. acelasi pitik fara noima
    MOTIV: motivul pentru care crezi ca ai fot banat. de ciuda
    DOVEZI: in cazul in care acestea exista (poze, demo, copie din consola...)
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment
    deci, nu-mi instalez WAC ul lu peste prajit ca zice unu sau altu, intelegeti sau vreti desen ca pt ********i ? am sa rezolv prob cu mess ul pt a-mi usura treaba, sa nu mai postez pozele pe forum.
    Dar sa inteleaga si neuronu ala obez si lenes pe care-l detineti, atata timp cat in regulamentul serverului, nu scrie ca este OBLIGATORIU wac ul, nu are nimeni de ce sa nu ma lase sa joc pe server fara wac, pricepe neuronu sau ma repet ? Daca aveti obiectii, vb cu cel care a facut regulamentul, adica Max daca nu ma insel.

  2. unban ECO.

    #2
    Banned pitiku's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    WarGods Comunity
    Posts
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Eu ti-am dat ban . I-am spus sa bage wac pentru a n`spe mia oara si nu a dorit . In plus de vb urat stie . Eu sunt total unban .Daca i se va da unban eu ma retrag .Foarte bine si frumos ca nu stau sa ma ia peste picior unu care a facut 7 mi de cereri un ban pentru ca nu vrea sa bage un amarat de program . Multumesc .
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by pitiku; 09-06-2013 at 05:36 PM.

  3. unban ECO.

    #3
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Citez ceea ce ti-a spus XeLa (ownerul) la cererea trecuta de unban: "Oricare dintre admini ii poate impune unui jucator "dubios" sa foloseasca wacul.Ti`a cerut Pitik si trebuia sa`l asculti, are tot dreptul , face parte din categoria adminilor.
    Daca nu ai wac-ul on cand intri pe server ai ban permanent, sa nu mai existe nici o problema.Rog adminii sa fie foarte atenti!
    Ai unban!"
    Cred ca scrie destul de clar.
    Be you

  4. unban ECO.

    #4
    Membru - Silver Elite Master Sky's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Unchiu|Nelu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    deci, nu-mi instalez WAC ul lu peste prajit ca zice unu sau altu, intelegeti sau vreti desen ca pt ********i ? am sa rezolv prob cu mess ul pt a-mi usura treaba, sa nu mai postez pozele pe forum.
    Dar sa inteleaga si neuronu ala obez si lenes pe care-l detineti, atata timp cat in regulamentul serverului, nu scrie ca este OBLIGATORIU wac ul, nu are nimeni de ce sa nu ma lase sa joc pe server fara wac, pricepe neuronu sau ma repet ? Daca aveti obiectii, vb cu cel care a facut regulamentul, adica Max daca nu ma insel.
    Incearca sa nu mai vorbesti la plural prietene, nu ma intereseaza problema in speta aici dar ma deranjeaza ca o arzi la plural cu arogante. Si asa ca fapt divers...are voie ca admin sa-ti ceara sa joci cu WAC.
    In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti.

    Amen!

  5. unban ECO.

    #5
    Membru - Silver I Unchiu|Nelu's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Sky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Incearca sa nu mai vorbesti la plural prietene, nu ma intereseaza problema in speta aici dar ma deranjeaza ca o arzi la plural cu arogante. Si asa ca fapt divers...are voie ca admin sa-ti ceara sa joci cu WAC.
    de ce sa nu vb la plural ? prob e la tine amice, daca te simti in oala cu pricina, e numai prob ta, eu nu m-am referit la o persoana anume, si nu m-am referit la toti adminii. ROGER ?!

    PS: ai spus bine, are voie sa-ti ceara, dar nu are voie sa-ti impuna, nu are voie sa te oblige, sper ca faci diferenta
    Last edited by Unchiu|Nelu; 09-06-2013 at 06:25 PM.

  6. unban ECO.

    #6
    Membru - Silver I Unchiu|Nelu's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Teddy You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Citez ceea ce ti-a spus XeLa (ownerul) la cererea trecuta de unban: "Oricare dintre admini ii poate impune unui jucator "dubios" sa foloseasca wacul.Ti`a cerut Pitik si trebuia sa`l asculti, are tot dreptul , face parte din categoria adminilor.
    Daca nu ai wac-ul on cand intri pe server ai ban permanent, sa nu mai existe nici o problema.Rog adminii sa fie foarte atenti!
    Ai unban!"
    Cred ca scrie destul de clar.
    nu ma intereseaza ce a spus unu si altu, ma repet ca neuronu tau nu proceseaza cum trebuie, unde scrie in regulament ca este obligatoriu ? ia arata-mi tu mie, si daca asa scrie, am sa instalez wac ul, dar iti spun eu ca nu scrie, si daca nu scrie, nimeni nu este peste regulament, poate doar cel care l-a facut, adica Max, sa-ti dau si un ex, poate pricepi: este fix ca intr-o tara ca Rom, sunt legi, legi care trebuie respectate (treaba e ca oricum nu se respecta) dar, nimeni nu este peste lege, unde-i lege nu-i tocmeala, ai auzit expresia asta ? plsu ca, unde-i prob ca postez pozele pe forum ? sau unde-i prob c atrimit pozele pe mail (prin link-uri uploadate normal) ? asta sa-mi zici tu mie.

  7. unban ECO.

    #7
    Membru - Silver I Unchiu|Nelu's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by pitiku You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu ti-am dat ban . I-am spus sa bage wac pentru a n`spe mia oara si nu a dorit . In plus de vb urat stie . Eu sunt total unban .Daca i se va da unban eu ma retrag .Foarte bine si frumos ca nu stau sa ma ia peste picior unu care a facut 7 mi de cereri un ban pentru ca nu vrea sa bage un amarat de program . Multumesc .
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    stii de ce ti-am spus asa ? pt ca ai vazut ca nu vreau sa instalez WAC, si mi-ai facut poze, nu mi-ai facut poze pt ca-s codat, ai facut doar pt simplu fapt ca nu am vrut sa instalez, iar pt asta da, esti un ******** de copil. stai tu si joaca cu 2-3 insi pe server pt ca eu nu vreau sa-mi bag wac u lu peste.

  8. unban ECO.

    #8
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul rand te-as ruga sa te calmezi ca daca contiunui cu atitudinea asta tot tu vei avea de suferit. Intr-adevar in regulament nu scrie ca WAC-ul e obligatoriu pentru ca nu e, dar scria asa cum ti-a spus si XeLa ca un admin ii poate impune (adica sa oblige pentru neuronul tau) unui jucator sa joace cu WAC. Nu bagi WAC-ul, nu mai calci pe server, ti s-a explicat destul de clar treaba asta dar tu continui cu atitudinea asta de tarabostes. Iar la faza cu "unde e problema ca postez pozele pe forum", eu nu am zis nimic legat de acest aspect, nu inteleg de ce imi imputi mie aceste lucruri.
    Be you

  9. unban ECO.

    #9
    Membru - Gold Nova I Rapid1923's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deja esti nesimtit amice. E simplu, ti s-a cerut sa joci cu wac, te conformezi. Nu vrei, nu-i nici o problema, mai sint alte servere. Insa daca mai vad ca jignesti o singura data ai ban si pe forum.
    Asadar ca o concluzie, ai voie pe server doar cu WAC on. Ciao.

    Later edit: Aaaa ca tot uitasem , ia si BELESTE bine ochii aici amice. Regulamentul pe care l-ai citit e vechi din 2010, wac-ul a aparut un an mai tarziu, deci s-a omis update-ul si la serverul principal. Diseara il voi completa ca sa nu mai ai nimic de comentat. Spor la lecturat!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by Rapid1923; 09-06-2013 at 07:19 PM.
    Am gandirea abila ce depaseste complexitatea aritmeticii in virgula mobila!!!

  10. unban ECO.

    #10
    Membru - Silver I Unchiu|Nelu's Avatar
    Member since
    May 2013
    Posts
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Rapid1923 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Deja esti nesimtit amice. E simplu, ti s-a cerut sa joci cu wac, te conformezi. Nu vrei, nu-i nici o problema, mai sint alte servere. Insa daca mai vad ca jignesti o singura data ai ban si pe forum.
    Asadar ca o concluzie, ai voie pe server doar cu WAC on. Ciao.

    Later edit: Aaaa ca tot uitasem , ia si BELESTE bine ochii aici amice. Regulamentul pe care l-ai citit e vechi din 2010, wac-ul a aparut un an mai tarziu, deci s-a omis update-ul si la serverul principal. Diseara il voi completa ca sa nu mai ai nimic de comentat. Spor la lecturat!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    mi s-a cerut, nu mi s-a impus, cunosti diferenta ? si atunci de ce atata tam tam ca nu vreau sa instalez ? daca el in regulament nu e obligatoriu...si nu ma intereseaza cand a aparut, ce update are si ce nu, pe mine ma intereseaza ce e scris acolo, intelegi tu ? si ureaza spor la lectura adminilor pe care i ai in subordine, ca ei nu fac diferenta intre cerut si impus

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage