* [B]ID (OPTIONAL):495*37B02*7546C98F3*A3*F28208*2B
* [B]NUME:LuciaN
* [B]IP:19*.1*1.17*.2*3
* [B]ID DE STEAM: STEAM_0:0:13783180
* [B]DATA SI ORA:31.03.2024 13:21:30
* [B]SCREENSHOT:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
* [B]SISTEM DE OPERARE:windows 10
* [B]ANTIVIRUS (OPTIONAL):nu stiu unde sa gasesc
* [B]DESCRIERE PROBLEMA: Salutare vin si eu cu o mica problema care sa adevaerit pe anumite servare nu sunt atot stiutor asa ca apelez la voi la administratia wg pentru ajutor ...nu prea sunt familirizat cu acesta aplicatie inca o invat de la update nu se mai afiseaza dlls numaru lor si uni care nu stiu cu ce sa mananca aceasta nu stie dupa ce sa se bazeze pentru a verifica corect si as dori si eu o explicatie sau un ajutor in aceasta problema !
Aici este explicatia baiatului care a luat ban din cauza alliasurilor spuse de admin : Raportul de wargods dupa care isi da lumea viata. Am primit ban pe alt nume pentru ca era rosu, am sters aliasurile din cfg, si acum mi-am luat ban pentru ca am aliasuri, desi e albastru rezultatul. Se poate scoate? O sa pun si cfg in cerere ca sa il vedeti. Doar pt ca joc la sunet si multi sunt booti, nu ar trebui sa iau ban.