-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. Cerere unban free PANN1Q

    #1

    Cerere unban free PANN1Q

    NUME: PANNNN1Q
    IP: 86.122.179.81
    ID-URI DE STEAM: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    DATA SI ORA BAN: Acum cativa ani de zile.. am avut o problema la o verificare la un warnight mi-a sters ceva prin regedit si am luat bat pe wg, iar acum nu ma pot juca linisit ca.. toata lumea "ai ban pe wg" oricum banul are cativa ani buni
    DATA SI ORA SCANARE: 3 iunie 2021 pentru a dovedi ca am ban, ora 21:29 parca
    SCREENSHOT (OPTIONAL): e ban
    MENTIUNI: Am sa fac aici acel eseu daca e cumva sa ma incadrez la sectiune de unban free, sa speram totusi. Incep spunand ca e foarte dificil sa mai primesti unban o data ce o problema a fost facuta in sistemul bunului nostru detinator Tiger. Da, nu este bine sa venim dupa o lunga perioada de timp sa cerem explicatii despre un ban primit, dar si cand observam ca nu ne putem juca la mixuri din cauza banului cateodata este frustrant.
    Din pricina unor, probleme existentiale ale unor jucatori vechi eu am primit acest ban si m-am gandit fiind mult mai mic, eh in cateva zile trece ca se sterge tot, e uite ca au trecut cativa ani buni de cand am acest ban si tot acolo este si cumva ma bucur ca exista atata strictete in aceasta aplicatie.
    Inchei spunand ca imi doresc sa primesc acest unban, bineinteles daca fac parte din acei cativa care intra la "free unban" dar ma gandesc ca dupa cativa ani de zile, as merita a 2-a sansa, acum fiind deja un om cu "toate tiglele pe casa"
    Last edited by Tiger; 05-06-2021 at 08:56 PM. Reason: tag

  2. Cerere unban free PANN1Q

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,314
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu esti eligibil pentru unban-ul gratuit. Ultimul ban fiind dat pe 03.06.2021. Aveai timp destule ori sa vii sa faci cerere de unban gratuit, avand banuri date in fiecare an...
    *****************


  3. Cerere unban free PANN1Q

    #3
    Am īncercat sa fac wg sa demonstrez de fiecare data ca, am ban și sa fac un print screen.
    Ce suma trebuie sa plătesc pentru a scăpa de ban?

  4. Cerere unban free PANN1Q

    #4
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,314
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai grad 1, asa cum am mai vorbit si in trecut. Suma difera in functie de metoda de plata, vezi modelul de cerere.
    *****************


  5. Cerere unban free PANN1Q

    #5
    Ok. Astăzi iti trimit banii pe bt pay. Poți da t/c o sa iti scriu pe steam.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage