-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Reclamatie Admin Zenni

    #1
    Membru junior Optick's Avatar
    Member since
    Apr 2021
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)

    Reclamatie Admin Zenni

    Nick-ul tau: Optick
    Varsta: 24
    Nick-ul admin-ului/player-ului: zenni
    IP:-
    Ora si Data / harta: ore 18:20 , data 13.04.2021 , harta deathru_danger
    Motiv: motivul este prezentat si in cererea mea de admin si anume faptul ca majoritatea adminilor ar trebui sa revizuiasca regulamentul
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: nu fac reclamatia cu rautate, dar ar trebui sa se observe cine citeste regulamentul cu adevarat si cine cauta cuvantul cheie din regulament
    -harta respectiva a fost mai mult de o ora, multi jucatori au iesit, pentru ca multi tero dadeau retry, dar adminul nu a crezut 2 jucatori activi, restul fiind straini si nestiind ce inseamna rtv, cerand sa se dea rtv
    -ignorantele "luati si asteptati" nu tin de un admin, ar trebui sa existe comunicare intre admini si jucatori
    Nu doresc sa fie sanctionat. Postarea este pt o revizuire asupra tuturor adminilor
    Last edited by Optick; 13-04-2021 at 06:55 PM.

  2. Reclamatie Admin Zenni

    #2
    Membru - Silver II Zennitto's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu am intrat la mult timp dupa ce s-a dat sau daca s-a dat retry, fara nicio dovada nu aveam de unde sa stiu daca s-a dat retry, mai ales ca mapa era danger, o mapa pe care multi o urasc si putea sa fie o simpla minciuna . Regula de a se schimba mapa de comun acord cu jucatorii carora nu le placa mapa nici nu ar trebui sa existe pentru ca deja exista rtv, cine vrea alta da rtv, cine nu vrea alta, nu vrea ... pentru ca nu ar fi corect nici fata de cei carora le place mapa respectiva .
    Toti jucatorii straini stiu ce este rtv (rock the vote) pentru ca acesta nu este un plugin existent numai in Romania .
    Cand vorbiti cu un admin si va spune clar ca nu poate sa faca nimic fara dovezi nu mai veniti nici voi cu arogante ca deja se intampla asta cam des .

  3. Reclamatie Admin Zenni

    #3
    Membru junior Optick's Avatar
    Member since
    Apr 2021
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Pai singura dovada la dispozitie era buna credință a jucătorilor...sau măcar trebuia sa fi dat un timeleft.
    Exact cum ai spus..multi o urăsc, de aceea am și spus împreună cu alți jucători sa se schimbe, fiind întrat doar tu dintre admini
    În legătură cu rtv ai dreptate, dar un vot gen "schimbam? Da nu" nu cred ca era greu de dat și după te convingeai tu ca și admin ce e de făcut mai departe
    Nu e vorba de nicio aroganta, dacă adminul cunoaște regulamentul și își face treaba cum trebuie nu exista arogante. Dacă adminul nu cunoaște regulamentul și e sesizat de un jucător, atunci trebuie revizuit regulamentul și după dat peste nas fie adminului, fie jucătorului.
    Si ma repet, nu e cu rea intenție sesizarea, ci revizuirea regulamentului de către toți adminii. Suntem oameni, greșim și învățăm din greșeli

  4. Reclamatie Admin Zenni

    #4
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    în asemenea situații, tu ca admin verifici 2 chestii:
    •timeleft
    •amx_lastip
    are rost să mai spun că verifici numărul de ip-uri unice și ai o idee de numărul jucătorilor care au ieșit?
    avertisment
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage