-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Reclamatie !

  1. Reclamatie !

    #1

    Post Reclamatie !

    NICK: Smecherul.
    IP: NICK: WAllABieSs
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: WAllABieSs
    MOTIVUL: Abuzeaza de admin. Nu am facut nimic decat sa am scorul mai bun ca el si din oftica imi tot dadea kick si ban aiurea. Va rog de asemenea sa luati masuri.
    DOVADA: Da, am apucat sa fac o poza cu telefonul si nu pacat ca doar asta e dovada sa va arat s celelalte abuzuri doar atat am prins ..deja ma enervasem si am zis sa fac poza acum si reclamatie.You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  2. Reclamatie !

    #2
    VIP iRBWAllABieSs's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    343
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    "Smechere" asa cum ti-am zis si pe server, o sa-ti repet si aici. Nu ne cunoastem ca sa-ti tolerez moravurile prezumtioase.
    N-ai primit niciun kick de la mine, ci ai primit gag urmat de ban pentru 5 minute dupa ce te-am avertizat deja o data sa incetezi cu arogantele tale premature.
    Data viitoare nu voi mai fi asa de indulgent si o sa primesti o corectie mai vehementa daca vei continua in aceeasi maniera.

    Daca tot mi-ai facut reclamatie, apreciam daca erai corect, cu coloana vertebrala si sa expui si motivul pentru care ai primit ban.
    Joaca-te linistit ca in consecinta e doar un joc si inceteaza sa mai folosesti astfel de termeni cu mine: "mars ca ai wall", "culcat".
    Deci care dintre noi e cel ofticat, ca tot ai mentionat?
    The Sun's Gone Dim And The Sky's Turned Black!
    Like wLady | Kamelia, Alexino a dat Like acetui post

  3. Reclamatie !

    #3
    VIP Xonar * Predator's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Location
    UK
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt contra reclamatiei, dovezi insuficiente, nu ai nici o dovada care sa sustina motivul reclamatiei tale, nu vad nimic legat de oftica, scor, kick in print-ul tau, plus ca vorbim de un ban de 5 minute..., sa fim seriosi... hai sa nu cautam fel si fel de chichitze ca sa ne luam unul de celalalt, si asa anul a fost unul de shit mai pentru toti, macar acum sa-ncercam sa fim mai oky cat a mai ramas din el, bafta.

  4. Reclamatie !

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie inutila!

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage