-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Cerere up Vip

  1. Cerere up Vip

    #11
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    păreri ceilalți?
    Nu mai am admin, dar, cānd e doar el on oamenii dau retry tero/vorbesc urāt ,iar el cel mai probabil joacă cu hud_draw 0 și cānd l-am īntrebat de ce nu aplică sancțiuni, a preferat să mă ignore.
    Și Freeze, am auzit că te-ai apărat cu scuza ”nu am acces la add_Ban”, un mic sfat: ai voteban.
    Iar pentru cei ce vorbesc urāt, un gag e bine venit.
    Eu din cāte știu, activitatea nu se bazează doar pe număru de ore, ci și efortul depus.


    EDIT: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cam asta e tot ce am găsit, nu e o dovadă, e un martor.
    Last edited by Skidrowツ; 08-12-2020 at 01:04 PM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like Hopper, ~Wolf~, dizdani, EcL|DA a dat Like acetui post

  2. Cerere up Vip

    #12
    Membru - Silver I whocares's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    22
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am verificat activitatea si in ultimele 7 zile ai 5.6 (5:35~) ore .

    Revizuiesc raspunsul , contra doar din cauza activitatii pentru ca alte probleme n am vazut sa faci , nu ca te am vazut prea des anyway.
    Last edited by whocares; 08-12-2020 at 01:20 PM.

  3. Cerere up Vip

    #13
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dupa cum stie deja toata lumea stilul meu de adminaj eu intai avertizez jucatorul sa se potoleasca atunci cand injura si daca insista dau gag.
    Iar legat de cei care iasa de la terro iasa de tot si atunci nu le mai pot da ban pentru ca nu am acces la addban. Vreau sa aduci dovada ca cineva a dat retry si nu am zis nimic.

    Legat de raspunsul lui Whocares... din cauza ca am si job stiu ca activitatea mea nu este cea mai buna in ceea ce priveste prezenta pe serverul de dr chiar daca am 176 de ore jucate per total, de aceea am spus in comentariul anterior ca ”e posibil sa nu fie suficient„
    Decizia finala ramane tot la cei cu grad mai mare daca este destul de ok implicarea mea.
    Dislike Skidrowツ a dat Dislike acetui post

  4. Cerere up Vip

    #14
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Freeze You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Vreau sa aduci dovada ca cineva a dat retry si nu am zis nimic.
    Regret că nu am. Dar știu că a fost o fază și de genul acesta. Și totuși poți verifica, mulți playeri dau disconnect īși schimbă numele și reintră, dacă chiar īți pasă, īți ia cāteva secunde să verifici ip-ul. (doar trebuie să-ți pese)

    Quote Originally Posted by Freeze You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Decizia finala ramane tot la cei cu grad mai mare daca este destul de ok implicarea mea.
    Decizia lor e īn funcție de părerea celorlalți admini dacă e corectă părerea și justificată.
    Last edited by Skidrowツ; 08-12-2020 at 02:20 PM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  5. Cerere up Vip

    #15
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Skidrowツ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Regret că nu am. Dar știu că a fost o fază și de genul acesta. Și totuși poți verifica, mulți playeri dau disconnect īși schimbă numele și reintră, dacă chiar īți pasă, īți ia cāteva secunde să verifici ip-ul. (doar trebuie să-ți pese)



    Decizia lor e īn funcție de părerea celorlalți admini dacă e corectă părerea și justificată.
    Corect, dar acuzatiile tale nu sunt justificate, repet, trebuie sa aduci si dovezi. De obicei acest topic este doar pentru admini, dar pe mine nu ma deranjeaza sa vad si parerea jucatorilor care nu au grad.
    Dislike Skidrowツ a dat Dislike acetui post

  6. Cerere up Vip

    #16
    Membru - Silver II evane's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Location
    Alba
    Posts
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    n-am nici o problema cu tine man, dar nu mi se pare corect pentru ceilalti admini (nu e vb de mine ca nu am nevoie de vip, joc dupa 19:00 daca am nevoie) vip-ul se plateste dupa cum stie toata lumea. contra de la mine
    Like Skidrowツ a dat Like acetui post

  7. Cerere up Vip

    #17
    Membru - Silver Elite Master XapiX's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    323
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Gradul de vip nu se da prin cerere, se da in cazul in care ownerul considera ca jucatorul respectiv il merita. Sau prin donatii.
    Dar sincer sa fiu ai merita un up pentru ca esti un admin care isi face treaba si lucreaza subtil, adica nu prea vorbesti, taci si actionezi
    pentru gradul de premium, succes!

  8. Cerere up Vip

    #18
    Membru - Silver IV Hopper's Avatar
    Member since
    Oct 2020
    Posts
    94
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Iar legat de cei care iasa de la terro iasa de tot si atunci nu le mai pot da ban pentru ca nu am acces la addban
    Am dat la voteban-uri de m-am plicitsit cat am avut helper, deci se poate.
    Like Skidrowツ a dat Like acetui post

  9. Cerere up Vip

    #19
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Freeze You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Corect, dar acuzatiile tale nu sunt justificate, repet, trebuie sa aduci si dovezi. De obicei acest topic este doar pentru admini, dar pe mine nu ma deranjeaza sa vad si parerea jucatorilor care nu au grad.
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Activitatea ta se bazează doar pe jucat cu hud_draw 0

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like EcL|DA, dizdani a dat Like acetui post

  10. Cerere up Vip

    #20
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Respins.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Thanks Skidrowツ a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage