-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Propunere

  1. Propunere

    #11
    Membru - Silver Elite Master XapiX's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    323
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Mozzz You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ba chiar sa se bage grad de owner pentru 20E permanent.
    Ba eu cred ca te-ai stricat de tot. Cum adica sa se bage gradul de owner la donatii. Sunt curios daca te-ai gandit mult la chestia asta pentru ca nu mi se pare. Nu stiu daca iti dai tu seama cu mentalitatea aceea a ta, dar daca ajunge serverul pe mana cui nu trebuie, e dus de rapa de-a dreptu.
    Eu sunt pro chestiei cu reducerea gradelor, dar cu introducerea gradului de owner la donatii, nici nu ma gandesc sa fiu.
    Like evane a dat Like acetui post

  2. Propunere

    #12
    Membru - Silver II evane's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Location
    Alba
    Posts
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by XapiX You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ba eu cred ca te-ai stricat rau de tot.
    sunt pro
    Like XapiX a dat Like acetui post

  3. Propunere

    #13
    Membru - Silver II Mizantropa's Avatar
    Member since
    Oct 2020
    Posts
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Mozzz You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Daca vrei ceva calumea, donezi frate. Cum am facut eu, probabil sunt singurul de a donat dintre voi toti, mergeti pe premiza romanilor " De ce sa platesc, cand pot lua gratis?", asa e romanu se inghesuie la orice e gratis, si o acadea la 5 de bani daca e gratis e buna. Eu sustin sa ramana in continuare sistemul de plata pentru cumpararea adminului, ba chiar sa se bage grad de owner pentru 20E permanent. Si sa se mai scoata din campania cu admin free. In prezent nici unul din voi nu ajuta financiar, sau bosteaza, dar doriti calitate. Dupa parerea mea, este o propunere aiurea.
    Tot ce spui tu Mozz este o dovada clara nu a faptului ca "romanul se inghesuie la orice e gratis" ci "daca voi nu ma vreti, eu va vreau". Mai pe scurt, cand ai vazut ca nu esti dorit in comunitate de nici o persoana te-ai decis sa-ti cumperi "statutul", fiind constient ca nimeni nu o sa te accepte sub alte circumstante. To be more specific, tu nu ai donat pentru ca voiai sa ajuti serverul, ai donat pentru ca voiai sa ne demonstrezi noua (atat playerilor cat si adminilor) ca tu poti sa ai grad daca vrei. Dar e ok, gradele le poti cumpara cu cash, simpatia persoanelor nu. Cat despre donat, fii sigur ca NU esti singurul care a facut-o, dar esti singurul care a facut-o pentru a se baga cu japca. Calitatea se face si prin oamenii care sunt pe server si/sau in staff si bineinteles lista poate continua pana maine. Daca vrei ceva calumea, iti dai interesul, frate. Ceea ce nu inseamna doar donat, inseamna si o atitudine corespunzatoare, dar ar fi naiv din partea mea sa cred ca tu stii ce inseamna asta.
    Cum a spus si evane, unii poate nu au posibilitatea de a dona dar sunt mult mai prezenti si interesati de server mai mult decat ai fost sau vei fi tu vreodata. Doar pentru ca ai donat nu inseamna ca stii sa fii admin...
    Like Hopper, TheOneLeeT, EcL|DA, XapiX a dat Like acetui post

  4. Propunere

    #14
    Membru - Silver III Mozzz's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    61
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ))))))))))))))))))))))))))) evane, bravo. Asa e. atunci nu stiam ca se da si prin numarul acela (user id), unde adminam eu inainte nu era asa ceva. Ghici ce? Acum stiu, si nu-mi zi tu mie de posibilitati, ca aveti posibilitatea asta, doar ca nu vreti.
    Dislike TheOneLeeT a dat Dislike acetui post

  5. Propunere

    #15
    Membru - Silver Elite EcL|DA's Avatar
    Member since
    Nov 2018
    Posts
    139
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer, nu stiu ce mai cauți aici. De unde știi tu ca toti au posibilitatea sa doneze? Mhm
    Ce spune Cătălina e adevarat, inainte sa donezi, cand ieșea ... (nu dau nume)după server, ne spuneai ca abia astepti sa donezi ca sa se oftice el și in primele zile de cand ai primit gradul, stiu ca faceai misto și de Cătălina (cred ca ea era, nu mai stiu sigur) și aveai un aer de superioritate ca vai doamne, ai grad..
    Daca ai făcut cerere de admin, ai fost respins și după ai donat pentru ca știai ca nu o sa te accepte nimeni...nu ar trebuii sa comentezi
    Last edited by EcL|DA; 29-01-2021 at 12:59 AM.
    Like TheOneLeeT, XapiX a dat Like acetui post

  6. Propunere

    #16
    Membru - Silver II evane's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Location
    Alba
    Posts
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Mozzz You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ))))))))))))))))))))))))))) evane, bravo. Asa e. atunci nu stiam ca se da si prin numarul acela (user id), unde adminam eu inainte nu era asa ceva. Ghici ce? Acum stiu, si nu-mi zi tu mie de posibilitati, ca aveti posibilitatea asta, doar ca nu vreti.
    omule, nu-mi spune tu mie dinastea ca eu nu cred ca unii playeri/admini care nu lucreaza si sunt minori (adica au alocatie) mai bine si-ar cumpara ceva sau si-ar ajuta parintii decat sa doneze 50-100 de lei pentru un grad... judeca si tu putin ca majoritatea adminilor cred ca sunt minori, nu ca altii. si legat de ce a zis Mizantropa... sunt total de acord. Pe mine si pe alti admini ne injurai si faceai pe “boss-u” pe server dupa aceea te vad cu grad (nu judec ownerii pentru asta), dar eu daca stiu ca nu sunt dorit intr-o comunitate/grup/ orice altceva, frate, plec fara sa-mi spuna cineva... tie cred ca numai eu ti-am spus de 5-6 ori ca nu esti dorit de nimeni din aceasta comunitate. Tot de la Mizantropa... ia-ma in considerare pe mine, am inceput de la helper si acum sunt cu un grad sub tine (tu ai donat si eu am dat doar 3 boost-uri). Asta inseamna sa iti dai interesul nu sa donezi si sa te dai mare... eu daca e sa ma dau mare o fac pentru realizarea pe care am facut-o. In fine, sper sa iei in considerare ce am zis, nu sa te apuci sa comentezi aiurea
    Like XapiX, EcL|DA a dat Like acetui post

  7. Propunere

    #17
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by evane You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    sunt pro

    Ați cam deviat de la propunere..

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like Hopper, dizdani a dat Like acetui post

  8. Propunere

    #18
    Membru - Silver III Mozzz's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    61
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mda, mie imi zici=), mai sa-mi dea cu ceva in cap. Nici nu ma obosesc sa citesc tot ce scriu ei, etc. Da, a fost amuzant sa vad cum reactionati, si am donat fix pentru a ajuta pentru ca este server frumos, dar si pentru satisfactia mea personala. Cat despre dorit, v-am zis, nu dau 2 bani pe ceea ce credeti voi despre mine, raman aici pentru ca serverul aceasta chiar merita jucat. Imi place ca Chranco sau Rog nu sunt afemeiati, si nu dau admin la toate pustancele. @evan, nu ma dau mare cu nimic, e un joc frate, stai linistit. Nu-mi pasa daca sunt dorit sau nu, nu sunt genul de om care sa plece capul la tot ceea ce spun ceilalti, m-ai facut sa rad.

    XapiX, Owner fara anumite accese.

    Cat despre adminat, macar eu am bunul simt de a ajuta alti playeri cand imi cer, nu ii iau la misto ca si voi, oameni va cer ajutor si voi mitocani. Eram de fata cand faceati asta, urat.
    Last edited by Mozzz; 29-01-2021 at 09:06 PM.
    Dislike TheOneLeeT a dat Dislike acetui post

  9. Propunere

    #19
    Membru - Silver Elite netero's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    117
    Last username
    Giany
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    De unde atāta ură? Mozz, am văzut cum te-ai comportat cānd nu aveai grad și cum te-ai schimbat după. Poți să ai ce grad vrei tu pe server, dar ține de comportamentul tău dacă vei fi acceptat sau nu īn comunitate. Nu īnțeleg ce e așa greu să lași aerele de superioritate pe care le ai, nu mereu, și să creezi legături dacă tot e un joc, mai ales că nu mai e așa jucat ca īnainte. Īți sugerez să nu te mai crezi așa superior, să asculți și criticile pe care le primești și să īți pui īntrebarea "Greșesc eu sau 10 oameni?". Nu am nimic personal cu tine, nu am avut destul timp să te cunosc, dar din ce am observat, nu ai avut un comportament de admin, ci mai degrabă al unui copil.
    Īn legătură cu propunerea, sunt de acord. Prea multe grade pentru nimic. Un sistem mai bun e cel propus de chan. Sunt pentru el.
    Like Mizantropa, TheOneLeeT, EcL|DA a dat Like acetui post

  10. Propunere

    #20
    Membru - Silver III Mozzz's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    61
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu imi dau aere de superioritate, netero. Daca ajungi sa ma cunosti sunt chiar de treaba, zic si eu. Acum na, lauda de sine, nu miroase a bine. Nu sunt omul sa asculte de critici sau astea, ingreuneaza situatia, etc. . Hai ca am facut destul free chat aici, salut.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage