"Riot , cand o sa reparati clientul?"

O intrebare care ne-a mancat pe toti , cand cei de la "Riot Games" o sa se intereseze de noul client , in acest post playerilor li s-a explica , intr-un final , ce se va intampla cu noul client

Backstory


Nu cred ca au fost prea multe persoane care s-au bucurat de noul client , plin de buguri , plin de lag , plin de probleme pe scurt.
Cand Riot Games a lansat noul client o parte din League of Legends a disparut , amintirile a milioane de playeri au disparut , s-au dus pe apa sambetei , Riot Games ne-a promis ca noul client va fii unul mai bun , mai frumos , fara bugurile pe care vechiul client le avea , ce-am primit? Nimic din cele promise , am primit un client mai slab decat oamenii cu anorexie , aici avem un video care ne arata unele dintre buguri.



Videoclipul este facut acum Un An ,bugurile acestea inca ocura foarte des.
Acest client este o dezamagire , un esec .

Promisiuni


Riot Games ne-a promis in acest post (You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! )
ca acest client v-a primi niste schimbari , hai sa vedem despre ce e vorba .

Postul Tradus


"In urmatoarele 6 luni noi vrem sa reparam clientul , mai putin timp de asteptat cand se booteaza clientul , mai putine buguri in champ select , in loading screen , mai putine buguri in tot clientul , pe scurt , incercam sa reparam clientul. "
Deja am primit stiri ca Riot Games se gandeste la faza competitiva a jocului (Autofill , duo , interi , afk ) , singura problema ar mai fii clientul (sunt multe probleme la joc (ahem aphelios)
dar acestea sunt cele mai mari , credeti ca riot isi poate tine promisiunile? Sa speram .
P.S

in urmatoarele zile ar trebuii sa mai pun cateva posturi , o sa incerc sa vad ce fac , pana atunci sa speram ca Riot Games isi va repara (pe moment) unicul joc.