-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Propunere S3nKo

  1. Propunere S3nKo

    #1
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere S3nKo

    Salut , urmeaza o propunere cam nasoala da totusi poate va reusi ceva

    Am observat ca anumite servere precum cel de war si cel de balcani sunt goale (balcani e offline , nici macar modele nu are etc.) In ziua de azi din cate am observat pe serverele de cs 1.6 sunt la cautare cele cu modul de "csgo" , deoarece anumiti playeri precum si eu care au luat vac , prefera sa se retraga la cs 1.6 cu "skinulete si rankuri" ca pe csgo. Ideea este in felul urmator, am urmarit serverul de war de ceva zile si am observat ca mai mereu este 0/32 , deoarece lumea nu prea mai joaca war. Propun ca managerul sau fondatorul sau cine administreaza serverul sa faca un mod de unde majoritatea se v-or afla in ipostaza "o wow skinuri si rankuri pai tot ce-mi trebe e sa stau 3 ore sa farmez 1-2 cufere si sa castig skinuri" (am patit nu de alta ) Ideea e ca se poate gasi unele addonsuri free sau daca se reuseste (daca este acceptata propunere) sa facem de la fiecare o mica donatie intru cumpararea unui addons (nu stiu cat costa sincer)

    O zi faina in continuare sa aveti
    Last edited by k1dd.; 12-12-2019 at 05:39 PM. Reason: Filologie si scriu fara cratima vai de =)))

  2. Propunere S3nKo

    #2
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Serverul de War e ONLY WAR (duel clanuri)nu si de gameplay , dar ar merita sa se incerce această opțiune pe Classic pt ca nu mai intra playeri Classic.
    Like k1dd. a dat Like acetui post

  3. Propunere S3nKo

    #3
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Treaba cu skinurile poate fi interesantă parerea mea.. dar nu pe un server de war. Cel puțin părerea mea e că serverele de war trebuie să fie cât mai simpliste posibil. Dacă chiar ar fi să se adauge treaba asta.. cel mai potrivit server ar fi serverul de clasic (cel oficial sau Balcani).. evident daca managerul serverului crede ca e o idee buna.
    Last edited by mugurhaiduc; 12-12-2019 at 06:37 PM.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Like k1dd. a dat Like acetui post

  4. Propunere S3nKo

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by WarGods | aLinoX You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Serverul de War e ONLY WAR (duel clanuri)nu si de gameplay , dar ar merita sa se incerce această opțiune pe Classic pt ca nu mai intra playeri Classic.
    Actualy pe clasic sunt cativa playeri desi nu cred ca ar fi o idee rea nici asta. Totusi ar fi o varianta sa transformam jb-ul in csgo remake neavand niciun player de cateva saptamani (decat eu asteptand poate intra cineva).
    Anyway csgo remake-ul e un mod foarte popular si zic ca s-ar merita niste investitii de timp si buget intr-un server ce ruleaza acest mod.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like k1dd., mugurhaiduc a dat Like acetui post

  5. Propunere S3nKo

    #5
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Investiti mari nu prea exista inafara de ceva boosturi cat si ceva promovare din partea playerilor (bine , si hoostu la sv trebe si ala platit) in rest din cate observ 70% din servere au la un momendat 32/32 sau 25/32 (conteaza si popularitatea) eu am zis despre cel de war deoarece mi se parea extrem de gol , sau cel de balcani dar se pare ca este offline , consider ca nu ar trebuii sa ne amestecam peste cel de classic deoarece exista un numar mare de playeri care se relaxeaza la un classic cu un grup de cunoscutii/prieteni. Peste cel de jb ar fi o varianta numai sa fie de acord in principal fondatorii serverului. Sau daca nu se doreste de csgo exista mai multe moduri diferite prin care din cate am observat playerii se distreaza si le capteaza atentia. Zombie Escape , Paintball ( exista un sv 32/32 mai mereu aproape fara boosturi) cat si Bhop (dar nu cred ca are rost atata timp cat exista dr)

    O zi buna in continuare.


    Edit:

    La raspunsul moldovencei de la natie la natie . Ca sa fie populat cat si lipsit de buguri trebuie sa fie in primul rand aprobata ideea . Si daca nu/da se contribuie financiar , la un boost se poate contribuii atata timp cat ai credit pe cartela. Sau la cumpararea unui addons de csgo (daca nu se gaseste un free version de la zorken sau devilboy) se poate pune o x suma de bani de catre toti care doresc sa ajute cu adevarat. Cat despre vip free, da intradevar sunt unele persoane care cauta sv unde se acorda vip free, dar exista si o rezolvare. Pluginuri vip free de la o x ora la alta, acest lucru este atras de ochiul playerului.
    Last edited by k1dd.; 12-12-2019 at 08:55 PM.

  6. Propunere S3nKo

    #6
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Voi dati pro, dar oare veti contribui financiar sau doar aprobati ideea ?
    Eu dupa cum vad nu s-ar implica nimeni, deci...

    Acum se cauta servere pe care iei grad usor, VIP free daca se poate, si evident sa nu aibe bug-uri

    Serverul de CS trebuie mai intai pus la punct, sa nu aibe bug-uri, apoi populat
    Dupa sa mai vorbim si de restu.


    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Dislike k1dd. a dat Dislike acetui post

  7. Propunere S3nKo

    #7
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Varianta voastra de a schimba serverul de Clasic pica din start, deoarece nicun server oficial, fie el populat sau nepopulat nu se va schimba.
    Acolo s-au investit bani timp si multa munca, fiind servere OFICIALE nu se vor transforma in remake-uri.

    Cat despre propunerea ta, S3nKo...nu este rea.
    Dar, cum am spus si mai sus, pentru un server bine pus la punct, cum sunt cele oficiale, trebuiesc bani, timp si multa munca.

    Sa-ti deschizi un server este foarte usor, dar de intretinut este foarte greu, iti spun din propria experienta.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  8. Propunere S3nKo

    #8
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce-mi place ca nimeni nu a zis ca serverul Balcani.WarGods.ro este unul afiliat, nu unul al nostru. Deci ce treaba are saracu owner de acolo cu propunerea asta? Isi face serverul cum vrea
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage