-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
  1. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #11
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Asta ti-am zis in privat , n-ai raspuns , inseamna ca il dam saptamana viitoare , nici eu nu am timp , sunt in echipa de fotbal a clasei , iau un curs de informatica sambata si in rest sunt la camin , sunt liber numai duminica , testul il dai cu mine vineri sau sambata viitaore .

    Daca eu in timpul testului nu l-am jignit , nu are niciun rost sa arate ca l-am facut X si Y .

    Momentan nu am timp sa scriu mai mult , trebuie sa pregatesc ceva , o sa revin cu un edit.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  2. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #12
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ultimul off: Bun ,al dam maine iti voi zice si cand(la ce ora) , nu mai astept atata.(privat suspendat + nu mai deschid pcu sa vb pe dis)
    Last edited by WarGods | aLinoX; 21-09-2019 at 10:28 PM.

  3. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #13
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Un aici, baietelul a facut prea mult off.

  4. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #14
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Respins.

    1: Un helper a dat voteban altui helper , stiind ca nu e voie , cum actionezi ca celalat helper sa nu-si ia ban?
    R: Nu am cum,doar sa dau Pe No

    -1 , exista amx_cancelvote

    2: Schimba mapa in jail_xmf si jail_facebook prin toate metodele posibile. (inclusiv votul).
    amx_votemapmenu, , amx_map jail_xmf ,amx_map jail_facebook
    Mai sunt , mai gandeste-te.
    amx_votemap jail_facebook ,amx_votemap jail_facebook
    Atat? Raspuns final?
    Da
    pentru ca sunt baiat bun , scad 0,5 , ti le spun imediat pe celelalte , sunt multi tasker vorbesc cu 4 oameni
    -amx_mapmenu –
    -amx_map (mapa)
    -amx_votemap (mapa) (mapa) (mapa)
    -amx_votemapmenu
    astes sunt toate.
    5: playerul cu numele "I O N" face reclama la un server , cum aplici comenzi pe el si ce comenzi aplici pe el.
    scriu status pentru ai afla steamid , dupa aceea ai dau amx_resetcfg STEAM Id ,si ai dau gag 10 min
    ti-am zis ,nu imi merg ghilimelele
    -1 , din cate stiu , merge doar pe nume.
    6: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ai 5 minute sa-mi spui tot ce este gresit la WCD ul asta.
    CFG , PROCESE si altceva nu pot accesa ,deci CFG furien2.cfg e bizar pt ca contine multe aliasuri
    si in wCD e detectat CHEAT MODEL
    In rest nmk
    -1 , mai sunt cateva cfguri cu prea multe aliasuri ,
    9: Ce este WAC?
    WAC-ul este ca un demo
    -1.
    12: i-ai dat gag unui player 5 minute , iar dupa acel gag inca injura , ce comanda folosesti?
    -1 , amx_llama exista.
    10: Cum ii dai gag jucatorului Z W A G? prin toate modalitatiile posibile.
    -1 , amx_gag nu merge asa , ar trebuii sa folosesti numerele din fata steam_idului , de exemplu "amx_gag 7124 5 distrus"
    11: Daca un palyer ii este frica ca WCD are virusi , ce trebuie sa faci?
    Ai spun ca wCD-ul este un program al comunitatii verificat de mai multe persoane care ajuta la detectarea playerilor care au cheaturi
    Asta rezulta ca nu are virusi


    scad 0,5 pentru ca esky nu vrea sa puna linkul , dar la cate teste s-au dat , eu cu hyxul mereu am precizat asta . ce trebuie sa faci este sa
    Asiguri persoana ca WCD nu are virusi , urmat de linkul la threadul lui Tiger din comunitate care spune clar ca WCD nu are virusi iar daca nici atunci nu crede il banezi pentru nowg.

    Nu am calculat bine testul atm ,revin cu un edit.
    Last edited by B14D3; 22-09-2019 at 08:25 PM. Reason: adaugat alte greseli.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  5. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #15
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    9: Ce este WAC?
    WAC-ul este ca un demo
    De ce intrebi ce este WAC-ul cand noi nu il mai folosim?

    5: playerul cu numele "I O N" face reclama la un server , cum aplici comenzi pe el si ce comenzi aplici pe el.
    scriu status pentru ai afla steamid , dupa aceea ai dau amx_resetcfg STEAM Id ,si ai dau gag 10 min
    ti-am zis ,nu imi merg ghilimelele
    -1 , din cate stiu , merge doar pe nume.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    1: Un helper a dat voteban altui helper , stiind ca nu e voie , cum actionezi ca celalat helper sa nu-si ia ban?
    R: Nu am cum,doar sa dau Pe No

    -1 , exista amx_cancelvote
    Accesul la amx_cancelvote se face de la gradul de Super-Administrator ...

    LE: (ce scriu acum, nu scriu doar despre tine, blade, ci despre toti profesorii - nu o lua personal) aveti niste intrebari pe care nici voi nu le ganditi sau nici voi nu aveti acces la comenzile alea.
    Puneti intrebari la care stiti voi sa raspundeti, ca daca va iau eu la un test nu stiu ce iese!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  6. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #16
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am zis ca am calculat testul gresit , am si eu treaba mea , am pus asta rapid , il calculez dupa . si cand zic ca-l calculez , il calculez pe tot , ce am pus eu aici este ce am tras de la el in test (adica dupa ce a gresit o intrebare am scris -1 , -0,5) nu l-am calculat pe toti , o sa pun testul mai tarziu, am speciifcat ca nu l-am calculat bine.
    edit: Cancel vote de la super administrator , dar e in manual cu un motiv , WAC ul la fel , nu e vina mea ca esky nu se ocupa de el dupa cat plangeri au facut si profesorii .

    A zis de staemid , nu de Numerele alea , asteptam o explicatie mai buna de la el fiind super moderaotr.

    Ah , despre explicatie accept totul , a fost vina mea , trebuia sa-i dau o alternativa mai buna , chiar imi pareu rau pentru asta.

    O luam logic

    Daca pluto nu mai este o planeta , de ce in cartiile primite o stiim ca pe o planeta? (A fost un exemplu).
    Last edited by B14D3; 22-09-2019 at 05:05 PM.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  7. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #17
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am zis ca am calculat testul gresit , am si eu treaba mea , am pus asta rapid , il calculez dupa
    Ti-am zis eu ceva de calculat. Nu ma intereseaza cat greseste, cat timp intrebarile sunt banale. Eu asupra intrebarilor ti-am atras atentia si nu doar tie

    dar e in manual cu un motiv , WAC ul la fel
    Ia-o si tu logic, daca un program nu se mai foloseste, de ce sa mai intrebi de el? ...

    A zis de staemid , nu de Numerele alea
    Link-ul ala ti l-am pus pentru asta:
    -1 , din cate stiu , merge doar pe nume.
    Tu ca profesor trebuie sa ii oferi si o explicatie sau o alta alternativa.
    Last edited by ~TraNda~; 22-09-2019 at 04:50 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  8. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #18
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.La nr 6 ,nu aveam cum sa verific cfgurile, wCD fiind vechi.
    2.La faza aia cu Esky nu am inteles nmk, adică owneri/moderatori pun regulile si manualul ,dar in cazul asta Blade spune ca Esky nu a pus link dar el si Hyxul au precizat ca trb pus sau nush ce .
    3.la chestia cu amx_cancelvote sunt de acord cu Lion.

    Accept chestia ca sunt respins nu m-am pregătit deloc la test ,nu am avut timp (scoala) si sambata am fost la un grătar si duminica cand am vrut să mă mai uit pe manual ce sa vezi sunt banat pe forum.
    Aia e , al dau alta data.

  9. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #19
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Respins
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  10. Cerere Elev Mishu [RESPINS]

    #20
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,101
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi cer scuze fata de @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ca intru peste el , insa cu ocazia respingerii acestei cereri iei si remove pe jb.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage