-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. Mda,topic aiurea

    #1
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mda,topic aiurea

    Ce s-a intamplat cu kennY, vad ca e banat pe forum, desi voi fii intr-un fel pedepsit, cam ce a facut? ( doar cei care stiu si da e cam topic aiurea Hyx si ???.

  2. Mda,topic aiurea

    #2
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Iti zic sincer, Exista Private Message , Exista forum chat si mai important asta nu e treaba ta , si cand ia intrebat de madcats ti s-a raspuns la fel , ce e asa greu de inteles?

    La cate topicuri aiurea ai facut ma mir ca nu ai fost suspendat pentru o zi.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  3. Mda,topic aiurea

    #3
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Privatul il am suspendat pana pe 22 , si am zis clar in titlu, ca e OFF ,Adică aiurea.Si la MadCats nu mi s-a raspuns asa cum crezi tu, si din cate stiu tu nu mai faci parte din stafful Jb.

  4. Mda,topic aiurea

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    E clar ca daca a fost banat a fost banat cu un motiv. Sincer sa fiu ma uit pe prima pagina de la discutii generale peste 70% din topic-uri sunt de la tine si aproape toate sunt facute in prostie. Nu cred ca trebuie ca tu sa stii tot ce se intampla si de ce se intampla crede-ma ca daca ar fi ceva atat de important ,,de ce a luat ban x'' s-ar anunta intr-un fel sau altul.

    Edit: Totusi o curiozitate daca tot stii ca e topic aiurea la ce il mai faci? Cat despre faptul ca ai pm-urile blocate pana pe 22 nush ce sa zic daca chiar asa e sau nu, dar nu cred ca e greu sa astepti 2 zile ca sa intrebi. Iar daca tot vrei sa faci post-uri free iti recomand sa votezi toate serverele si sa lasi reply cu votat sau chiar sa faci reclama pentru fiecare in parte macar asa te faci de post-uri si ajuti si serverele si totodata comunitatea in general.
    Last edited by ~HYXUL~; 20-08-2019 at 11:29 PM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  5. Mda,topic aiurea

    #5
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Cartofi^Praj!ti You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Privatul il am suspendat pana pe 22 , si am zis clar in titlu, ca e OFF ,Adică aiurea.Si la MadCats nu mi s-a raspuns asa cum crezi tu, si din cate stiu tu nu mai faci parte din stafful Jb.
    Nu am nevoie sa fiu un staff ca sa raspund la "Discutii Generale" aici toata lumea poate da join chiar .

    Ba da , ti s-a raspuns cum trebuie .

    Raspunsul fiind : Nu e treaba ta.

    Incepem sa facem topicuri de genul asta fara niciun motiv,nu stiu cat de norocos esti sa nu fii banat.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  6. Mda,topic aiurea

    #6
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hyxule reclama fac,am facut, si majoritatea topicurilor le-am facut sunt pentru playeri care intrau cu ban activ , si bugurile de pe server.
    Blade,cānd iti pui pata pe cineva tu repede: "hai il fac pe asta sa il ban,sa ia remove, e incapabil". Dar eram incapabil nu ajungeam unde am fost si sunt pana acum .

    Si raspunsul a fost :"Nu te privesc toate detaliile". Măcar daca nu stiai informeaza-te, si in raspunsul asta nu ma iau de tine ,tu asa faci mereu te iei de lume .
    Cat despre topicul pe care l-am facut , l-am facut ca sa aflu si eu i informatie despre jucatorul kenny, nu cānd intru pe server sa fiu ultimul ***** sa nu stiu nici ce se petrece.
    Last edited by WarGods | aLinoX; 21-08-2019 at 08:56 AM.
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  7. Mda,topic aiurea

    #7
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Edit: Totusi o curiozitate daca tot stii ca e topic aiurea la ce il mai faci? Cat despre faptul ca ai pm-urile blocate pana pe 22 nush ce sa zic daca chiar asa e sau nu, dar nu cred ca e greu sa astepti 2 zile ca sa intrebi. Iar daca tot vrei sa faci post-uri free iti recomand sa votezi toate serverele si sa lasi reply cu votat sau chiar sa faci reclama pentru fiecare in parte macar asa te faci de post-uri si ajuti si serverele si totodata comunitatea in general.
    Hyxul si cu blade ti-au dat destule explicatii, deja incepi sa faci off-topic. Daca vrei sa discuti cu cineva, discuta in privat, ai discord/ mesaje private. Daca nu vor sa iti spuna nimeni ce se intamplaca inseamna ca nu te priveste pe tine acest lucru. De acum cine mai posteaza in accest topic fara rost il rog pe Lion sa va dea un warn pentru fiecare post. Punct.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.



  8. Mda,topic aiurea

    #8
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si cat va mai certați, ma rog? Așteptați să intervină cineva sau ce? Kenny are ban, asta s-a īntāmplat. Intr-adevar, puteai sa il īntrebi pe Wolf despre asta sau pe servere de discord, nu sa faci topicuri.

    Inteleg ca esti curios , dar prietenas, vei ajunge sa ai ban pe forum dacă nu incetezi cu topicurile aiurea. Ti-o zic cu frumosul, ai si tu dreptatea ta.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  9. Mda,topic aiurea

    #9
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am inteles si asa voi si face.

  10. Mda,topic aiurea

    #10
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Hai copii sa ne spargem cu topicuri aiurea ca oricum scriem vrajeli de genu scz de deranj sal si nu mai luam sanctiune, va rog sa nu mai faceti topic-uri care nu tin de voi, daca administratorii sau super moderatorii nu au afisat motivul banului la un anumit topic de la care are ban īnseamnă ca nu tine neapărat de noi, mai sus toti ti-au dat motive

    Eu chiar asa nu inteleg cum de avem super moderatori ca tine?

    Ai niste topic-uri penibile fără sens si come tezi aiurea, daca faci reclama si nu stiu ce mai faci tu crezi ca esti zeu?
    Like B14D3 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage