-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 25
  1. Reclamatie DgL^ | Russo

    #11
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu am de gând să mă cert cu tine pe forum, dar dacă chiar esti atât de redus încât să crezi că îi țin partea pentru că e de la mine din clan, te inșeli. Repet, după părerea mea amândoi ați greșit. Și normal ca îmi permit să spun lucrurile acestea despre tine pentru că te consider o persoana arogantă si care nu are ce căuta în postura de admin. Au mai fost admini ca tine o grămadă pe comunitate. Tocmai de asta am si spus ca din vina adminilor ca tine comunitatea pierde admini, cât si jucători. Tocmai de asta m-am lăsat de server acum 2 ani, și poate de asta am să mă las si acum. Nu suport persoanele ca voi. N-am de gând să mă mai lungesc pe forum. Vrei motive pentru care nu te suport? Te aștept in privat.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  2. Reclamatie DgL^ | Russo

    #12
    Membru - Silver Elite Master wG|Costy^^'s Avatar
    Member since
    Jun 2019
    Location
    Derry
    Posts
    319
    Last username
    Costy^^
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Aoleuuu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cred si eu ca ii tii partea.... costy...te rog nu ii mai tine partea.
    ADM3 |# >>Blade<< |# A spus corect ce a spus.




    Cred si eu ... ca e din clan de la tine..cum sa nu ii tii partea...in legatura cu comportamenul meu pe server...Stiu ca fac caterinca cu ayumi,lia dar daca am un comportament neadecvat de ce nu faci o reclamatie ?? tot atata spui ca n am un comportament adecvat...se vede ca ii tii partea lui Russo ptr ca e din clan la tine .
    Prin acest reply singur te-ai dat de gol în legătură cu această problema,se vede clar că tu cauți cearta și raca,noi nu tinem partea nimănui ... Ne exprimam opinia in legătură cu acesta problema,dar tu cum nu ai argumente bune,te iei de ceilalți ... cam patetic zic eu
    The legend never die

  3. Reclamatie DgL^ | Russo

    #13
    Membru - Silver II Aoleuuu's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Roman,Jud Neamt
    Posts
    35
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Costy^^ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Prin acest reply singur te-ai dat de gol în legătură cu această problema,se vede clar că tu cauți cearta și raca,noi nu tinem partea nimănui ... Ne exprimam opinia in legătură cu acesta problema,dar tu cum nu ai argumente bune,te iei de ceilalți ... cam patetic zic eu
    ))))))))) sa stii si tu ca nu am cautat cearta pe server ...voi ati vorbit daca russo a primit down permanent sauu nu ...si i am spus eu ca a primit permanent.si dupa a inceput el sa spuna ,capsec

  4. Reclamatie DgL^ | Russo

    #14
    Membru - Silver Elite Master wG|Costy^^'s Avatar
    Member since
    Jun 2019
    Location
    Derry
    Posts
    319
    Last username
    Costy^^
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Aoleuuu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ))))))))) sa stii si tu ca nu am cautat cearta pe server ...voi ati vorbit daca russo a primit down permanent sauu nu ...si i am spus eu ca a primit permanent.si dupa a inceput el sa spuna ,capsec
    puteai pune doar pt limbaj mane,nu are nici o treaba amenintarea de care zici tu...esti asa batut in cap?
    Edit:Asta a fost ultimul reply,iar iau exces de off topic,sper ca ai inteles ce vreau sa zic,daca vrei sa vb despre asta te astept in privat.
    The legend never die

  5. Reclamatie DgL^ | Russo

    #15
    VIP MagiCianu's Avatar
    Member since
    Jul 2019
    Posts
    134
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Costy^^ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cum sa isi mai dorească admin când astfel de playeri caută raca...
    Char daca esti admin/player nu vorbesti asa....si asa a spus ca se p... pe ei de pixeli
    Like Blue01, Aoleuuu a dat Like acetui post

  6. Reclamatie DgL^ | Russo

    #16
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Eu nu inteleg costy, rogo si ordonatorii lui russo
    Voi nu aveti acelasi regulament pe server aveti altul? A gresit si trb sa isi asume greseala
    Deci sunt Sa rămână fără grad russo

  7. Reclamatie DgL^ | Russo

    #17
    Membru - Silver Elite Master wG|Costy^^'s Avatar
    Member since
    Jun 2019
    Location
    Derry
    Posts
    319
    Last username
    Costy^^
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu am zis sa nu se ia masuri am zis doar ce cred despre situație
    The legend never die
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie DgL^ | Russo

    #18
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu am zis că îi țin partea lui Russo. Spun a treia oară, russo a greșit in felul lui și merită să fie sancționat. Dar asta nu înseamnă că 2k19 e nevoinovat. Mie nu mi se pare ca 2k19 are ce căuta ca admin. E complet opinia mea.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  9. Reclamatie DgL^ | Russo

    #19
    Membru - Silver II Aoleuuu's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Roman,Jud Neamt
    Posts
    35
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by mugurhaiduc You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu am zis că îi țin partea lui Russo. Spun a treia oară, russo a greșit in felul lui și merită să fie sancționat. Dar asta nu înseamnă că 2k19 e nevoinovat. Mie nu mi se pare ca 2k19 are ce căuta ca admin. E complet opinia mea.
    usa de biserica ce esti si tu ...si da chiar sunt nevinovat ptr ca nu l am provocat eu ... doar i am spus ca are down permanent si dupa a inceput sa spuna ce a spus mai sus in poze ....nu l am provocat sau alte chestii ...ceea ce priveste ce fac cu altii playeri ... e caterinca ...nu stiu daca ai auzit de asa ceva ...dar mie imi place sa fac lumea sa rada,sa vorbesc cu ei ..sa glumesc,si da fiecare om merita o sansa ca helper,parerea ta e ca nu am ce cauta in staff..
    Dislike mugurhaiduc a dat Dislike acetui post

  10. Reclamatie DgL^ | Russo

    #20
    Membru - Silver Elite Master wG|Costy^^'s Avatar
    Member since
    Jun 2019
    Location
    Derry
    Posts
    319
    Last username
    Costy^^
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Aoleuuu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    usa de biserica ce esti si tu ...si da chiar sunt nevinovat ptr ca nu l am provocat eu ... doar i am spus ca are down permanent si dupa a inceput sa spuna ce a spus mai sus in poze ....nu l am provocat sau alte chestii ...ceea ce priveste ce fac cu altii playeri ... e caterinca ...nu stiu daca ai auzit de asa ceva ...dar mie imi place sa fac lumea sa rada,sa vorbesc cu ei ..sa glumesc,si da fiecare om merita o sansa ca helper,parerea ta e ca nu am ce cauta in staff..
    Ba petarda l-ai provocat pe russo spunandu.i intr-una tot felul de porcari si omu cand a cedat a injurat,in momentul ala tu ia zis "mersi de poza" mai ai si tupeul sa comentezi aiurea,si ceilalti vin pe noi ca ii luam apararea cand defapt aducem argumente in legatura cu subiectul,nu esti nevinovat deloc,esti 60% vinovat zic eu,provoci aiurea si dupa te dai sfant,si spre deosebire de tine rog nu instiga la cearta,tu esti la fel ca un admin mai vezhi (Troti) miram-as sa nu fi ca el,la fel de inapt,deja au fost cateva fapte pe server ce imi dau de gandit asupra asta...
    The legend never die
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage