-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Reclamatie Nol1m1t

    #1
    Membru junior Sirius-black's Avatar
    Member since
    Jul 2019
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    Reclamatie Nol1m1t

    NICK: Sirius-Black
    VARSTA: 21
    DATA SI ORA: 31.07.2019 ,jumatate din zi ca ora
    IP: 0.0:1218442562000:159
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: N0l1m1t
    MOTIVUL: ABUZ!Da gag,slay,kick aiurea la playeri.Ai cumva 10 ani pustiule?Ai dat gag la un player doar pentru ca a ''indraznit'' sa ''comenteze'' la tine si i-ai scris in motiv: ''comentezi?''desi nu era nimic ofensator,doar ti-a cerut socoteala pentru slapurile date aiurea.Dezactivezi laserele playerilor doar ca sa poti sa-i omori ca zm chiar daca nu sunt puse pe lung,daca iti zic ceva le dai gag.Te lauzi incontinuu ca poti sa potoloesti pe oricine care iti comenteaza ca tu esti admin.Esti un gunoi ordinar.Am fost admin mai bine de 8 ani pe diverse servere,papagali ca tine am fumat cu miile,nu ai ce cauta in pozitia de admin.Ownerul ar face bine sa iti verifice activitatea daca nu vrea sa nu-i mai intre nimeni pe server.Cum intri tu,cum se goleste.Pacat de server,era fain ca nu prea mai gasesti un biohazard zm ca pe vremuri,dar cu pusti l.a.b.a.g.i.i de 10 ani care se cred Dumnezeu cu adminu,n-ai cum s-o scoti la capat.Nici nu voiam sa iti fac reclamatie dar m-ai provocat.Demo trebuia sa iti fac dar nu m-am complicat cu un convertor avi to dem.Oricum se poate verifica daca am sau nu dreptate.O zi buna!
    DOVADA: Verificati consola ca de aia o aveti,sau trebuie sa va invat eu cum sa o folositi?E spre binele serverului vostru care si asa e cu un picior in groapa.De ce nu am facut ss?Pentru ca cs-ul nu ruleaza cum trebuie pe laptop ws 10 pro home,de cate ori fac la consola imi apare doar imaginea de cs 1.6.Restul playerilor imi pot confirma acuzatiile.

  2. Reclamatie Nol1m1t

    #2
    Membru - Gold Nova I wGods N0l1m1t's Avatar
    Member since
    Jul 2019
    Location
    Hell.
    Posts
    704
    Last username
    N0l1m1t wGod | N0l1m1t
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    tu intelegi ca a comentat de multe ori? eu nu tolerez asa ceva. apropo ai vreo dovada pentru ca daca tu faci reclamatie ataseaza si dovada
    din vorbe pot spune si eu asa intelegi? " Verificati consola ca de aia o aveti,sau trebuie sa va invat eu cum sa o folositi?E spre binele serverului vostru care si asa e cu un picior in groapa.De ce nu am facut ss?Pentru ca cs-ul nu ruleaza cum trebuie pe laptop ws 10 pro home,de cate ori fac la consola imi apare doar imaginea de cs 1.6.Restul playerilor imi pot confirma acuzatiile. " asa se formuleaza o reclamatie? Invata sa faci o reclamatie corecta si apoi vorbim.
    Cand am scos eu lm uri aiurea? le am scos celor care au murit ca asta trebuie sa fac ca admin. Si daca tot numesti tu asta abuz de ce nu sunt in top 15 daca eu " am omorat si le am scos lm" asa cum ai zis tu? Am peste 25 de ore si eu joc destul de curat si nu am abuzat de nimic.
    Si fii si tu atent la limbaj. i auzi " ******* ". cand ai auzit sa se scrie asa o reclamatie
    Ti am spus vino cu dovezi, formuleaza corect si vorbim. Ceau

    --------------- Added after 28 minutes ---------------

    Sirius Black,oricum nu ai intrat pe server mai deloc. Chiar si unu din jucatori spune care chiar a fost juma de zi ca nu te a vazut. Reclamatia asta e mai inutila decat Politia Romana . Si daca fuge lumea de pe server,dc cand am fost eu erau peste 9 jucatori mai mereu? Vezi, tu vorbesti aiurea, dovezi n ai, reclamatie scrisa asa din sictir ca de ce sa nu. Eu iti recomand sa o stergi ca nici nu esti activ
    Last edited by wGods N0l1m1t; 31-07-2019 at 09:32 PM.
    Retras de pe toate serverele.
    Doar un camarad in trecere

  3. Reclamatie Nol1m1t

    #3
    Membru - Gold Nova III ~th3fla~'s Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    Wargods Community
    Posts
    1,060
    Last username
    th3fla <=Lightning=> t͛h͛3͛f͛l͛a͛
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamtia ta este egal cu 0, odată ce nu ai dovezi. Īn plus ai și un limbaj foarte vulgar, dai retry-gag. Normal ca trebuie dat slay/slap la zombie dacă nu ataca.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa

  4. Reclamatie Nol1m1t

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,109
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Comporta-te omeneste pe server daca vrei sa fii bagat in seama
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage