-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Cerere slot

  1. Cerere slot

    #11
    Banned MadCats's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    100
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Vin eu cu dovezile necesare pentru a primii contra, uitati limbajul avut si cat se milogeste de un pro: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dislike ADM3 ッ never a dat Dislike acetui post

  2. Cerere slot

    #12
    Banned ADM3 ッ never's Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    LA Jilava
    Posts
    379
    Last username
    JustDanut
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Ce legatura are discord ul ?

  3. Cerere slot

    #13
    Banned MadCats's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    100
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Totusi, te-ai milogit pt pro.

  4. Cerere slot

    #14
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cat de mult incerci sa aiba rost contraul tau.
    Omul te-a injurat pe discord,cati nu ai injurat tu pe discord,sau noi.
    Una e sa traga treaba de pe server pe discord (Sa iti zica pe serrver sa intri pe discord) si alta e sa vrei sa faci 2v2 si sa te injure omul ,big brain time.
    Arata si unde s-a milogit de pro.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Thanks ADM3 ッ never a dat Thanks acetui post
    Dislike MadCats a dat Dislike acetui post

  5. Cerere slot

    #15
    Banned ADM3 ッ never's Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    LA Jilava
    Posts
    379
    Last username
    JustDanut
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cat de mult incerci sa aiba rost contraul tau.
    Omul te-a injurat pe discord,cati nu ai injurat tu pe discord,sau noi.
    Una e sa traga treaba de pe server pe discord (Sa iti zica pe serrver sa intri pe discord) si alta e sa vrei sa faci 2v2 si sa te injure omul ,big brain time.
    Arata si unde s-a milogit de pro.
    Am fost sarcastic cu "milogitu" cum zice el că am inceput sa dau mesaj cu :"dai și tu un pro la cererea mea de slot?))" Adică eram sarcastic că nu conta daca luam pro sau contra că asta este jocul tau @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! l ai întors și pe @Toi^_^ impotriva mea spunandu i că îl înjur pe ascuns ceea ce e total neadevarat așa că te rog nu mai minți și nu mai întoarce favorizarea altor playerii împotriva mea , că eu nu sunt"pupincurist" cum mă faci tu . Așa că te rog sa încetezi cu minciunile @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! că o să ai de suferit pe treaba asta foarte mult. Apropo am dovezi concrete că nu l-am înjurat pe Toi , am martori staff îl sv de Dr că mereu când joc e un admin on așa că nu mai spune că înjur și chestii că tot tu o să ai de suferit . Și nu mai discuta ce nu este adevărat că n ai fost activ pe Dr o lună , ultima dată în afara de azi a fost aseară că te am chemat eu sa te învăț să faci strafe că altfel nu mai veneai și nu mă mai face vânător de grade că sunt destul de activ pe orice sv al comunității . Și te rog sa nu te mai iei de mine sau de oricine din partea clanului adm3 sau un fost membru din el . Mulțumesc !
    Last edited by ADM3 ッ never; 11-07-2019 at 03:34 PM.

  6. Cerere slot

    #16
    Banned MadCats's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    100
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Nu mi vine sa cred ca eu chiar am.citit acest lucru, esti vreun sfant si nu stiam.. e clar ca ai un comportament foarte josnic avand in vedere ca ai înjurat pe sv de discord cand ai pierdut
    Iar faza Cu minciunile, eu n am spus niciodata ca tu l ai înjurat pe Toi pe server, in schimb pe discord pe cine n ai înjurat?
    Eu nu te am făcut pupincurist, cei din ADM3 te au făcut, am menționat asta clar pe server, asa a făcut si cu Pyciu.
    Dislike ADM3 ッ never a dat Dislike acetui post

  7. Cerere slot

    #17
    Banned ADM3 ッ never's Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    LA Jilava
    Posts
    379
    Last username
    JustDanut
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Quote Originally Posted by MadCats You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu mi vine sa cred ca eu chiar am.citit acest lucru, esti vreun sfant si nu stiam.. e clar ca ai un comportament foarte josnic avand in vedere ca ai înjurat pe sv de discord cand ai pierdut
    Iar faza Cu minciunile, eu n am spus niciodata ca tu l ai înjurat pe Toi pe server, in schimb pe discord pe cine n ai înjurat?
    Eu nu te am făcut pupincurist, cei din ADM3 te au făcut, am menționat asta clar pe server, asa a făcut si cu Pyciu.
    Te rog frumos nu mai face pe nevinovatul și nu m am enervat degeaba zici că ai făcut win că ce că normal era 10-8 și mă întrebați la 6-1 pt noi cat era scoru ba . Doamne nu mai minți că era și Costy pe server și nu noi am pierdut ci voi, btw haide war sa vedem cine mai pierde. Nu e nimic de tine doar gura și minciunile și dacă mă făcea pupincurist de ce m-am luat în clan că îi trebuia membrii? Nu! Că știe că sunt de încredere și bun și sunt prietenii cu ei și că mă implic nu cum ai fost tu că nu te ai implicat deloc
    Last edited by ADM3 ッ never; 11-07-2019 at 04:00 PM.

  8. Cerere slot

    #18
    Banned MadCats's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    100
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Crede-ma ca ai facut aici un off-topic de ma doare capul.
    Daca nici eu n-am facut nimic in acest clan inseamna ca nimeni n-a facut
    Btw n-aveti voie roata
    iti place scandalul foarte mult

  9. Cerere slot

    #19
    Banned ADM3 ッ never's Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    LA Jilava
    Posts
    379
    Last username
    JustDanut
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Quote Originally Posted by MadCats You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Crede-ma ca ai facut aici un off-topic de ma doare capul.
    Daca nici eu n-am facut nimic in acest clan inseamna ca nimeni n-a facut
    Btw n-aveti voie roata
    iti place scandalul foarte mult
    Unde scrie de roata?!

  10. Cerere slot

    #20
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    OFF: Sa nu vorbim de off-topic madcats. Se vede clar ca tu ai vrut doar sa pui paie pe foc in tot ce ai zis ca dupa tot tu sa comentezi de off-topic.
    ON:
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Thanks ADM3 ッ never a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage