+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Foarte tari admini

    #1
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1

    Foarte tari admini

    Salut, am deschis acest topic ca sa le spun la toti cei cu grade un lucru, in primu rand cand eu is pe server fac bhop foarte bine, dau prin pereti si dau cap, toate aceste lucruri fac ca copii cu grad de 9-12 ani sa creada ca am hack.

    Am vazut ca is unii care au slot si imi zic mie asta
    Pix scrie /who si fa wg in secunda asta pana nu iei ban
    hahaha, ei se lauda cu un amarat de slot, totusi as vrea sa se lamureasca un lucru, daca intra un player priceput pe sv si vine un admin si il pune spec pe player-ul respectiv si ii zice sa faca wg el ce sa faca? Adminii astia nu dau niciun link de la wcd sau informatii da iei vor wcd si dupa le explic cum se procedeaza zic de mine ca is prost, e corect ca un admin sa ii zica unu player '' fa wg'' fara nici o alta informatie???

  2. Foarte tari admini

    #2
    Membru - Silver Elite Master Kponestefan's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Tandarei
    Posts
    326
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cei cu Slot nici macar nu au dreptul sa ceara wg neavand acces la ban...ei pot doar sa faca un demo si sa posteze pe forum la sectiunea corespunzatoare demo-ul cu presupus codat.
    Si un admin o sa verifice daca acel player avea sau nu vrun cod iar el decide daca merita banat sau nu.
    Pentru probleme de genul ma gasesti aici sau pe discordul serverului.
    Thanks Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage