-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. Important pentru toti adminii!!!

    #11
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da, dar atata timp cat si alti platitori de host isi permit sa dea boost aceleasi pretentii sunt si de la restul, fiecare trebuie sa activeze prin ceva la server daca vrem sa facem treaba. Nu-i convine la nimeni sa fie tinut de prost, unii sa dea si altii sa profite! Si legat de eficienta, adu prin alte metode 5-10 oameni pe server pe zi si nu te mai streseaza nimeni cu boostul. Pana atunci, ne multumim si cu ce aduce boostul.
    Am vazut ca mai nou multi admini stau geana pe GameTracker sau HLSW sa vada cand e lume pe server si doar atunci intra. Apucati-va de promovare nu mai stati si asteptati sa faca altii!
    Asteptam fapte din partea fiecaruia sa vedem cat de mult ii pasa!

  2. Important pentru toti adminii!!!

    #12
    Membru - Gold Nova I Rapid1923's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Sky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Al doilea post a lui Daniel din nou 100% corect. In fine...Max in afara de plata hostului in aceasta luna am sa-i incarc cartela lu sefu' Xela pentru a da boost pentru mine, dar raman la ideea ca boost-ul asta e ineficient, sunt maxim 20 de jucatori pe server (dintre care 4-5 d-astia vechi) si restul sarbi, rusi s.a.m.d . Si inca ceva Max, NU am nevoie de Daniel si de nimeni ca sa observ ceva ce este evident, am masele de mnte de la 12 ..respectiv 14 ani . Multumesc
    ...si sunt aproximativ 55 de admini si sloturi, deci vreo 35 fac umbra degeaba serverului, asa ca....
    Am gandirea abila ce depaseste complexitatea aritmeticii in virgula mobila!!!

  3. Important pentru toti adminii!!!

    #13
    Membru - Silver Elite FragNSTein's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu stau la umbra lui negrutzu, deci nu fac umbra mai departe
    By the way..Eu nu cred ca boost-urile sunt chiar 100% ineficiente. Cum a zis si Max, daca raman 5-6 fideli pe luna tot e ok.
    Propun sa se faca un sistem de rotatie de macar 3 boost-uri pe zi (in total).
    Sunt 52-55 de sloturi si admini (cf. afirmatiilor voastre).
    Sunt 30 de zile pe luna.
    Sunt 3 boost-uri pe zi.
    Asta inseamna 90 de boost-uri pe luna (care ar acoperi intreaga zi si ar tine full serverul zilnic, de dimineata pana seara tarziu).
    90 de boost-uri impartit la 45 de sloti/admini (nu zic 55) inseamna 2 boost-uri de fiecare pe LUNA. Adica 2 E pe LUNA de admin sau slot.. Chiar nu mi se pare o avere.
    Pentru cei kinderi (<18 ani): puteti subtiliza telefonul mamei, tatalui, bunicului, fratelui, etc pe data de 5 a lunii si inca odata pe 24-25 si sa dati un sms. Nu-si va da nimeni seama!
    Hai sa emigram in Australia!

  4. Important pentru toti adminii!!!

    #14
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    FRAG: Pentru cei kinderi (<18 ani): puteti subtiliza telefonul mamei, tatalui, bunicului, fratelui, etc pe data de 5 a lunii si inca odata pe 24-25 si sa dati un sms. Nu-si va da nimeni seama!


    Frag sunt unii minori care nu pot scoate cum vrei u banii intelegi? eu imi strang banii deja am strans 13 lei astept sa se faca 19 lei sa bag boost, banii nu scresc in copac si nici nu cad din cer la cererea noastra
    Si cand o sa traim pe banii nostri o sa dam boost de mai multe ori..
    Last edited by Esky; 06-08-2012 at 06:19 PM.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  5. Important pentru toti adminii!!!

    #15
    Membru - Silver Elite FragNSTein's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mai copile...potoleste-te cu posturile inutile si nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala..
    Hai sa emigram in Australia!

  6. Important pentru toti adminii!!!

    #16
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Lasa ca fierbe pentru tine
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  7. Important pentru toti adminii!!!

    #17
    Membru - Gold Nova I AnGeL | Pro (W_^)'s Avatar
    Member since
    Jan 2011
    Posts
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Daihatzu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Frag sunt unii minori care nu pot scoate cum vrei u banii intelegi? eu imi strang banii deja am strans 13 lei astept sa se faca 19 lei sa bag boost, banii nu scresc in copac si nici nu cad din cer la cererea noastra
    Si cand o sa traim pe banii nostri o sa dam boost de mai multe ori..
    Daihatzu , e chiar asa de mult 2 euro pe luna ? Nu cred .. Ce sa mai zicem atunci de cei care ne platesc hostul la cs .. care dau 50 lei pe luna .. Hai frate ca puteti sa dati si voi 2E pe luna nu e chiar asa de mult ..

  8. Important pentru toti adminii!!!

    #18
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Angele acei care platesc hostul ei au posibilitati sunt angajati dar noi?
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  9. Important pentru toti adminii!!!

    #19
    Membru - Gold Nova I AnGeL | Pro (W_^)'s Avatar
    Member since
    Jan 2011
    Posts
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Daihatzu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Angele acei care platesc hostul ei au posibilitati sunt angajati dar noi?
    Ok .. Te inteleg , ai si tu partea ta de dreptate . Dar cei care au pretentii la admin sa numai aiba pretenii daca nu pot dona 2E pe luna la boost .. Cum a spus si max nu e obligatoriu boostul dar macar sa faca reclama si sa aduca 5-10 playeri .

  10. Important pentru toti adminii!!!

    #20
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by AnGeL | Pro (W_^) You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Daihatzu , e chiar asa de mult 2 euro pe luna ? Nu cred .. Ce sa mai zicem atunci de cei care ne platesc hostul la cs .. care dau 50 lei pe luna .. Hai frate ca puteti sa dati si voi 2E pe luna nu e chiar asa de mult ..
    Defapt dau 50 de lei o data la 3 luni si cum a zis Daihatzu ei sunt majori, sunt angajati, nu sunt copii ca noi.

    Pentru cei care se simt deranjati de postul meu sa ma ignore ca sunt doar un copil prost.
    Be you

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage