-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. Reclamatie WAG | ADI

    #1
    Membru - Silver Elite Master WarGods | Dark's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    318
    Last username
    Raul1
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie WAG | ADI

    Nick-ul tau: WAG | Bull^eT
    Nick-ul reclamat: WAG | ADI
    Mapa: Fy_snow
    Data si ora: 2.10.2017 ora 16:19
    Motiv: Acest admin sta cu orele spec in fiecare zi a devenit un obicei sper sa se ia masuri
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Nu am nimic cu el Dar dupa cateva minute am intrat din nou pe sv el nu mai era afk se juca un player insulta serverul si el nu facea nimic l.am intrebat daca e degeaba pe sv nici nu ma luat in seama
    Last edited by WarGods | Dark; 02-10-2017 at 04:57 PM.
    Nu-i pentru prima oară, imaginația-mi zboară dincolo de culmile cunoscute de voi, departe de orice barieră pusă. Īn mintea mea nu e urmă de regulă impusă, decāt de dorința distrusă și făcută cenușă!





    Şi cānd o vezi pe stradă, īţi tresare inima. Eşti cu alta acum, dar ştii bine, īţi e gāndul tot la ea!

  2. Reclamatie WAG | ADI

    #2
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,107
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Edit:Macar advertisment sa ia daca e adevarat ce a mentionat Raul.
    Last edited by ~Wolf~; 02-10-2017 at 06:28 PM.
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Thanks WarGods | Dark a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | Dark a dat Like acetui post

  3. Reclamatie WAG | ADI

    #3
    Membru - Silver Elite Master WarGods | Dark's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    318
    Last username
    Raul1
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vreau sa adaug ca i.am spus lui adi sa se uite la reclamatie sa uitat si automat mi.a spus ca nu mai vrbeste cu mine... se poarta ca un copil de 7 ani
    Nu-i pentru prima oară, imaginația-mi zboară dincolo de culmile cunoscute de voi, departe de orice barieră pusă. Īn mintea mea nu e urmă de regulă impusă, decāt de dorința distrusă și făcută cenușă!





    Şi cānd o vezi pe stradă, īţi tresare inima. Eşti cu alta acum, dar ştii bine, īţi e gāndul tot la ea!

  4. Reclamatie WAG | ADI

    #4
    Membru - Silver Elite DarkNess's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Ploiești
    Posts
    179
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu se ia niciun remove, Wicked a zis clar " fiecare jucător/admin are voie să stea sper cāt vrea el"
    N-are nimeni obligația de al da afară sau să-l oblige să intre la joc.
    Orele cele petrecute ca și spectator se vor vedea pe gametracker sau nu știu ce program au ei.
    Reclamație puerilă, n-aveți motive?
    Last edited by DarkNess; 02-10-2017 at 04:52 PM.

  5. Reclamatie WAG | ADI

    #5
    Membru - Silver Elite Master WarGods | Dark's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    318
    Last username
    Raul1
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by DarkNess You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu se ia niciun remove, Wicked a zis clar " fiecare jucător/admin are voie să stea sper cāt vrea el"
    N-are nimeni obligația de al da afară sau să-l oblige să intre la joc.
    Orele cele petrecute ca și spectator se vor vedea pe gametracker sau nu știu ce program au ei.
    Reclamație puerilă, n-aveți motive?
    Frate el nu dadea slay/kick nimanui pentru camp injuraturi etc. deci statea degeaba
    Nu-i pentru prima oară, imaginația-mi zboară dincolo de culmile cunoscute de voi, departe de orice barieră pusă. Īn mintea mea nu e urmă de regulă impusă, decāt de dorința distrusă și făcută cenușă!





    Şi cānd o vezi pe stradă, īţi tresare inima. Eşti cu alta acum, dar ştii bine, īţi e gāndul tot la ea!

  6. Reclamatie WAG | ADI

    #6
    Membru - Silver Elite Valentin2002's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    133
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Attachments 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu este vorba de slay/kick, poate tipul a fost puțin afk?
    Și eu stau uneori afk spec cānd am ceva treabă și de fiecare dată cānd intram pe server Wag | Adi se băga mereu
    La joc.

  7. Reclamatie WAG | ADI

    #7
    Membru - Silver III AdiTzu's Avatar
    Member since
    May 2017
    Location
    Valcea-Horezu
    Posts
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce ai ma eu imi fac treaba fac tot ce e scris in regulament
    Dislike ~Life~ a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie WAG | ADI

    #8
    Membru - Silver Elite Master WarGods | Dark's Avatar
    Member since
    May 2017
    Posts
    318
    Last username
    Raul1
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Valentin2002 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu este vorba de slay/kick, poate tipul a fost puțin afk?
    Și eu stau uneori afk spec cānd am ceva treabă și de fiecare dată cānd intram pe server Wag | Adi se băga mereu
    La joc.
    Serios nu spun ca face asa chiar mereu dar saptamana aceasta nu prea isi mai face treaba + Ca nu doar eu am observat asta si wolf a cerut sa se ia masuri dupa cum a spus si el pe alte servere se da ban pentru asta
    Last edited by WarGods | Dark; 02-10-2017 at 05:28 PM.
    Nu-i pentru prima oară, imaginația-mi zboară dincolo de culmile cunoscute de voi, departe de orice barieră pusă. Īn mintea mea nu e urmă de regulă impusă, decāt de dorința distrusă și făcută cenușă!





    Şi cānd o vezi pe stradă, īţi tresare inima. Eşti cu alta acum, dar ştii bine, īţi e gāndul tot la ea!

  9. Reclamatie WAG | ADI

    #9
    Membru - Gold Nova I ISdArk's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    583
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    , dar ar fi bine sa mai si iesim de pe joc cand avem un lucru de durata. Daca e pentru 5-10 minute nu zice nimeni nimic, dar deja daca e o ora, doua, mi se pare mult Recunosc, mai stau si eu spec, dar pentru treburi marunte de scurta durata Bafta, adminilor, nu suntem rivali, nu ne intrecem, nimeni nu e mai presus decat celalalt, nu ne mancam intre noi. Avem grup special pentru astfel de discutii. Haideti sa ne vedem de adminat!!
    Like roby313 a dat Like acetui post

  10. Reclamatie WAG | ADI

    #10
    Membru - Silver Elite Master sRT Shadow's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    250
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dark are dreptate. Este o reclamație puerila. Ai zis mai sus ca nu da slap sau kick etc cānd e nevoie=>faceai o reclamație despre asta nu ca sta el spec. Orele pe spec se vad pe gametracker.
    You are the most powerful when you're SILENT.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage