-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. Cerere unban Jesus

    #1
    Jesus's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere unban Jesus

    NUME: Jesus
    IP: 82.79.45.141
    VARSTA: 17 ani
    ID DE STEAM: am alt cont joc fara, am bind-uri multe si e bug-uit rau
    DATA: 18.03.2016
    ORA: 22:40-22:50
    HARTA: fy_snow sau ceva harta gen dust nu stiu sigur modificata.. cred ca cs_assault
    ADMINI PE SERVER: adi si P1nK
    MOTIV: ca folosesc coduri, presupun ca wall sau aim
    DOVEZI: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! le-am dat la baieti link-ul nu mergea sa bag tot site-ul asa ca le-am dat doar ce era la finalul link-ului acesti "admini" nu sunt capabili nici sa inlocuiasca macar niste litere si cifre pentru a verifica testul
    MENTIUNI: Ma baga la spectatori, imi cer sa fac scan cu wargod, fac scan, imi scrie link-ul a fost facut si trimis cu succes, acesti "admini" nu au primit nimic, imi tot ziceau daca fac sau nu fac le-am spus ca l-am facut, apoi imi cer fai din nou, stiti ca perioada intre scan-uri este de 10 minute ei nu au asteptat nici 6-7 minute si deja au inceput cu fazele ca nu am facut scan.. Nici sa inlocuiasca, le-am dat finalul acelui link.. Va rog frumos faceti ceva in legatura cu asemenea admini.. Nici sa poata sa inlocuiasca o mica parte? Sa fim seriosi.. Mai ales ca domnul P1nK dadea slap ca eu faceam "camp", dar domnul cand face camp nu zice nimeni nimic, nu mi se pare corect avand grad el sa poata faca chestii si alti playeri sa nu aiba voie daca se misca putin si vede un furien si il urmeaza si trage de pe loc in el inseamna camp? Asa mai bine moare ct si furien traieste.. Multumesc frumos ! Btw uitati link-ul aici You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! !

  2. Cerere unban Jesus

    #2
    Membru - Silver Elite Pall Mall's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Jesus , in primul rand , odata ce ai zis ca ai facut scan, automat ca mie trebuia sa-mi apara , am cautat de doua ori. Celorlalti playeri de ce au putu sa faca WCD si a mers, si la tine nu ? Eu ti-am zis ca iei ban si sa faci cerere unban ca nu a mers .
    In al doilea rand , nu-mi ceri tu mie socoteala , ce sa fac si ce sa nu fac. Din cate stiu , adminii nu au voie camp, si eu nu-ti dadeam slap/slay degeaba , si daca sta treaba asa , fa-mi reclamatie si adu` dovezi ca am facut eu camp sau ca ti-am dat slap/slay degeaba.

  3. Cerere unban Jesus

    #3
    Membru - Silver Elite Master adita's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    354
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Prietene am așteptat 10 min pe sv sa faci tu un wcd,ți se pare ceva normal? Ți am explicat destul de bine ce ai de făcut erau martori mai mulți administratori,care s-au uitat și ei și nu au dat de tine,daca făceai vedeam nu? Ce Link l-ai dat după 10 min

    Admini

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    Normal îți ia 2 min sa faci un test wcd nu 10 dar am așteptat să nu fiu baiat rău��
    Last edited by adita; 18-03-2017 at 11:57 PM.

  4. Cerere unban Jesus

    #4
    Jesus's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ba baieti.. V-am dat o parte din link, nu m-ati ascultat cu nimic, mi-ati zis ca nu am facut scan da? Aveti acolo fain frumos link-ul cu data si ora ! V-am pupat !

  5. Cerere unban Jesus

    #5
    Membru - Silver Elite Master adita's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    354
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Linkul după 10 min?

  6. Cerere unban Jesus

    #6
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unban,mai multa atentie data viitoare,si sa stiti ca la rapoartele wCD nu ii va aparea tuturor nick ul,cel mai bine sa ii cautati dupa IP.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  7. Cerere unban Jesus

    #7
    Membru - Silver Elite DJDeniz's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Posts
    176
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    unban .

  8. Cerere unban Jesus

    #8
    Membru - Silver Elite EleGiac's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    Iasi
    Posts
    182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    motivul mai sus ↑

  9. Cerere unban Jesus

    #9
    Membru - Gold Nova I v3nom's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    552
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    .

  10. Cerere unban Jesus

    #10
    Membru - Silver Elite body123's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    pentru unban!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage