-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #1
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie dcdaifa g|nico

    NICK: iSwearSheWas18 :O
    VARSTA: 24
    DATA SI ORA: 15.10.16
    IP dinamic nu il stiu.
    NUMELE ADMINULUI dcdaifa g|nico
    MOTIVUL: prea sunt amandoi ironici mai sunt si in nestiinta de cauza.
    DOVADA: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    MENTIUNI: Eram pe zm casa si pe tunel am pus un lm si le am explicat amandurora ca nu este block atata timp cat "ct " poate trece linistit, block este acela cand zm pune peste nu inteleg ce este asa greu de inteles atata timp cat un player intelege You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! o poate face si un admin mai mult ma trimite tot pe mine sa citesc regulamentul , le am explicat clar amandurora ca exista threaduri create chiar de mine pe acest subiect iar ei continuau sa fie ironici in nestiinta de cauza ,banuiesc ca este greu sa dam un search pe forum, uite aici ce a spus razzor la unu" dintre cele doua threaduri create pe aceasta tema. Asa ca terminati sa ma mai stresati cu ironiile voastre si regulile voastre proprii.

    Atata timp cat eu ( OM ) am pus lm in tunal, si un alt OM vine si poate trece de acesta nu se considera block. Dupa cum stim cei cu experienta cat de cat daca da un zm in lm tau te duci si il inlocuestie, asta nu ma priveste pe mine, alti playerii nu stiu de asta, sau ai putea frumos sa pui in lm dincolo de cel care vrei sa il spargi pentru a nu lasa omul sa ajunga sa il inlocuiasca, si tu ca zm continui sa ataci lm pana se sparge in acelasi timp cat te retragi sa se regenereze hp. Nu vad cei atata tam tam cu " BA E BLOCK" "BA NU E BLOCK". Credeam ca s-aclarificat treaba asta de mult.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 15-10-2016 at 08:04 PM.

  2. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #2
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Smile

    Buna la lume :d .

    Oh, :O asta este un deliciu, prima mea reclamatie pe zm in 3 ani de zile . Si daca spui ca astea sunt regulile mai nou, se pare ca eu am ramas in urma atunci . Mi se parea logic, ca intr`un tunel ingust daca pui lm si pune si zm si nu mai poate trece e block . Mai nou sa inteleg ca trebuie sa stai sa spargi lm`ul ct`ului.. Sa ti se duca cheful, pt ca el te seaca cu arma..fuge si schimba lm`ul..si o iei de la capat , iar si iar si iar Sadic, trist pt un zm . Spec ca m-am facut intelesa pana aici.
    Ironici? Adica tu vrei sa spui ca noi te-am luat in ras? "Zeflemitori?" Nu te-am jignit, doar mi-am dat cu parerea despre discutia aprinsa ,dar am observat ca vorbesc cu o persoana care nu are capacitatea sa inteleaga , caruia ii va intra pe o ureche si ii va iesii pe alta , de aceea te-am catalogat "copil" .Nu stiu cati ani ai, putin imi pasa ! Dar mintal te vad inca nedezvoltat, un copil .
    Iar in a doua poza , ca sa vezi ca aduci dovezi si impotriva ta Dcd a facut acelasi lucru ca si tine . Te-ai plans ca ce ? Ca e block!
    Pai hai sa rumegam putin , stai asa ca nu`i asa..sau cum ? La tine nu e block, la dcd este ? Ne hotaram ? Cum este pana la urma Ce incerci sa ne spui defapt si ce ai vrut sa dovedesti prin aceasta reclamatie ?

    Sfat : Oamenii doresc sa comunice, iar daca tu refuzi in mod constant sa o faci, te vor crede apatic si vor considera ca procedezi asa doar pentru a le transmite ca nu dai doi bani pe prezenta sau opiniile celor din staff .Pune-te in locul celor zm , se numeste empatie . Desi uneori crezi ca te comporti exemplar,poti constata mai tarziu ca atragi doar antipatia celor din jur. Dai vina pe ironia altora, pozand in victima, neintelegand atitudinea celor cu care ai tangente .
    Fie ca te afli de-o parte sau de cealalta a baricadei, esti prins in tentatia de a te simti intotdeauna nemultumit.
    #Haidipalarevedere
    Last edited by G|Nico.; 15-10-2016 at 09:27 PM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  3. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #3
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In acea conversatie (doua poza) eram ironic si era vorba tot de lm meu , daca ai fii citit consola ai fii stiut . dar vad ca iti tot place sa vorbesti in nestiinta. Second ,nu vad unde este problema ca nu comunic cu cei din "familie" sau cu playeri ,eu nu stau sa imi fac prieteni virtuali ,cu atat mai mult nu imi pasa de prezenta si opiniile celor din stuff sau a ta iar in loc sa dai sfaturi ca mnah.. asa au luat nastere marii profeti ai lumii.. in spatele tastaturii, mai bine rasfoieste un dictionar , poate asa nu vei mai "viola" butonul de edit.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 15-10-2016 at 11:55 PM.

  4. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #4
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by iSwearSheWas18 :O You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    In acea conversatie (doua poza) eram ironic [....] Second ,nu vad unde este problema ca nu comunic cu cei din "familie" sau cu playeri ,eu nu stau sa imi fac prieteni virtuali ,cu atat mai mult nu imi pasa de prezenta ta sau a altora din stuff sau de faptul ca sunt antipatic pentru tine si restu".
    Si zici ca noi eram ironici sau tu? Huh Te-ai documentat despre acest cuvant macar? Daca tot il atribui oricui, oricand, oricum..in orice circumstante?
    Ma scuzati doar de data asta, da nu ma pot abtine.
    Dupa cum vedeti il doare la "balls" de voi toti care ati dat cu pro ca el sa ajunga unde este . Aplauze!
    Last edited by G|Nico.; 16-10-2016 at 12:30 AM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  5. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,271
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sfat : Oamenii doresc sa comunice, iar daca tu refuzi in mod constant sa o faci, te vor crede apatic si vor considera ca procedezi asa doar pentru a le transmite ca nu dai doi bani pe prezenta sau opiniile celor din staff .Pune-te in locul celor zm , se numeste empatie . Desi uneori crezi ca te comporti exemplar,poti constata mai tarziu ca atragi doar antipatia celor din jur. Dai vina pe ironia altora, pozand in victima, neintelegand atitudinea celor cu care ai tangente .
    Fie ca te afli de-o parte sau de cealalta a baricadei, esti prins in tentatia de a te simti intotdeauna nemultumit.
    Aici ii dau dreptate , am constatat si eu chestia asta pe parcurs si nu cred ca-s singurul. Cat despre cearta in sine ,eu unul consider ca s-ar fi rezolvat pe server fara ironii si alte cele..

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  6. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #6
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    S-ar fi rezolvat daca si ar fi rapit din timpul acordat sa ma streseze si sa ma spameze pe mine pe admin chat ca acela este block si cat de batut sunt eu in cap ca nu stiu asta ,putea da un search pe forum asa cum le am si zis dar aparent daifa era prea ocupat sa urle pe admin chat ca el stie mai bine iar g|nico prea ocupata sa judece nivelul meu de "antipatie" si "comunicare" ,doar pentru asta au unii prea mult timp liber.

    P.S. sa inteleaga si restu" lumii eu nu m am luat de voi ca sunteti "sarcastici" dar inainte sa afirmati ceva si sa va dati cu parerea despre ceva informati va.. nu ma spamati pe mine pe admin chat sau sa ma faci pe mine "copil" sau "batut in cap" nu cred ca ne permitem.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 16-10-2016 at 12:50 AM.

  7. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #7
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hmm, viol zici? Un alt cuvant folosit și atribuit gresit unei persoane (fete ) care nu ar avea cu ce sau cum sa violeze ceva, chiar dacă vorbim de un buton de editare. Eu sa ma documentez sau tu? Chiar dacă editez ceva o fac sa mai aduc o fraza, nu sa ma corectez. Și fii mai atent ca tu ai "mângâiat" primul butonul . uff..Dacă aș gafa atat de mult într o conversație mi-aș da palme .
    Spam? Glumești? Am scris 3 propoziții la interval de 1 min în toată discuția, pt ca am văzut ca mă lupt morile de vânt. .și spui ca am spamat? Nici acest cuvant nu îți este cunoscut? Zau ,am impresia ca folosești unele cuvinte doar pt ca ți se pare ca dau bine, ca da un alt contur spuselor tale. Pur și simplu sa verbalizezi mai dramatic și să pari mai inteligent.
    Duci acest topic spre penibil deja. Si tot nu ne-ai lamurit ce ai vrut sa dovedesti prin aceasta reclamatie. Stai potolit. .ca mai mult te duci la fund.

    #haidipalarevedere
    Last edited by G|Nico.; 16-10-2016 at 01:09 AM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  8. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #8
    Membru - Gold Nova III dcdaifa's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    cimitirul vesel
    Posts
    1,337
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Îmi place de tine,ai o guma de la mine
    Ți-am dat în cap,te-am înjurat ce ți-am făcu?
    Vezi tu eu m-am saturat de figuranti dastia care
    sunt cocoși în spatele unui monitor,de când ai revenit
    Pe server, am înțeles că ești un player mai vechi ca
    mine vad numai plângeri nici nu dai dovadă că ai 24 de ani
    Ce vrei să rezolvi cu reclamația asta?sa primesc down dacă Alex consideră că merit să primesc asta e,in comparație cu tine eu nu plâng după admin,stiu ca te doare de la admin să rămâi cu super-slot
    Ai grija de tine nu mai fii așa frustrat am avut certuri cu admii si mai dure,nu copilării dastea

    Îmi cer scuze daca am pocit limba română nu mi-a
    Plăcut școală și sunt după telefon
    Last edited by dcdaifa; 16-10-2016 at 02:38 AM.
    Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata

    https://www.youtube.com/watch?v=c7aJT7oXZWg

  9. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #9
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,110
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ii dau dreptate lui Swear la faza cu LM-ul. Normal nu el a facut blockul, ci zm care pune lm, deci el n-are nicio vina. E la fel ca pe infantry, in cutia cu usi.
    Cearta intre 3 "copii" :-j . Mai multa atentie pe viitor nico si dcdaifa. Pana acum s-a spus ca e voie, exact cum spune Swear, daca razzor decide ca nu mai e, atunci se aplica sanctiuni!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  10. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #10
    Membru - Gold Nova III dcdaifa's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    cimitirul vesel
    Posts
    1,337
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Lion iti dau dreptate aici dar e o mică problemă
    Între infantry si zm_casa e o mică diferență
    Pe infantry știi foarte bine si tu ca ușile se deschid ai acces să intri în schimb pe zm_casa nu ai nici un acces decât tunelul
    Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata

    https://www.youtube.com/watch?v=c7aJT7oXZWg

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage