-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. Reclamație Ceaușescu

    #1
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamație Ceaușescu

    Acum câteva minute, Ceaușescu mi-a dat ban pe motiv că nu vreau să fac scanare. Încă o dată, nu pot să fac scanare dacă nu rulez un sistem de operare compatibil cu scula voastră de scanat. Este nedrept să mă obligați să instalez Windows doar pentru ca așa vreți voi.
    Cică, sunt bănuit de wall, dar unde-s dovezile? Când eram admin, făceam demo la jucători și astfel nu mă durea capul ce sistem de operare are.
    Ceaușescule, ești așa de puturos încât să nu-mi faci un demo cap-coadă? Sau ești amator în administrat? Nu înțeleg de ce renunțați la "skillurile" voastre de prins codați în favoarea scanării?

    Postez poza cu conversația de pe server: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Joc din fereastră pentru că nu-mi place formatul 16:9.
    Last edited by visinescu; 12-08-2016 at 11:34 PM.

  2. Reclamație Ceaușescu

    #2
    Membru - Silver Elite Teg-Kiddow's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Bucuresti
    Posts
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    asteptam un print screen ceva ceausescu unde-i motivul ? un demo ? mai citeste si prin forum ca Adri l-a bagat la exceptii pe Visinescu , iar daca e ceva suspect putem face demo sau poze deci ? hai cu demo-ul ala
    Life is a climb , but the view is great

  3. Reclamație Ceaușescu

    #3
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vă iubiți mult voi doi, nu?

  4. Reclamație Ceaușescu

    #4
    Membru - Silver Elite Teg-Kiddow's Avatar
    Member since
    Jan 2016
    Location
    Bucuresti
    Posts
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu ti se pare corect sa vina cu o dovada pt ban ?
    Life is a climb , but the view is great

  5. Reclamație Ceaușescu

    #5
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ba da. I-am și scris pe server. Cică, mi-a aruncat faza cum că refuz scanarea, iar refuzul se plătește cu banarea. Na, i-am dat poză din nou că joc din Linux Mint! O auzit el ceva prostii de pe la unul, dar nici el nu știe ce-a auzit.

  6. Reclamație Ceaușescu

    #6
    Membru - Gold Nova II Ceausescu's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Fetesti
    Posts
    923
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    NIci nu stau la discutie cu voi doi . Cand se cere scan , se face . Altfel se da ban . Am cerut scan , nu am primit , nu stau la discutii . Pot venii 1000 de playeri ca au Linux . Punct !
    Iata dovada : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Asta e dovada refuzului , unde ajungem daca isi baga toti linux ? Pana se face WCD sa mearga si pe linux , e ban valabil .

  7. Reclamație Ceaușescu

    #7
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu cred că e ceva personal. Ai o problemă cu mine sau care-i baiul? Stai liniștit că nu-și bagă toți Linux pentru că majoritatea nu știe să butoneze decât pe Windows și nici pe ăla nu prea bine. Demo-ul ăla pe care l-ai postat e fix pix. Prinde-mă codat, nu altfel! Folosește-ți creierul că de-aia îl ai și stai la supravegheat dacă tot ți s-a dat admin! Ai spus clar acolo că nu te pricepi la ce a vorbit nu știu cine. Dacă nu te pricepi, de ce acționezi? Lasă pe alții care se pricep dacă te simți depășit!

  8. Reclamație Ceaușescu

    #8
    Membru - Gold Nova II Ceausescu's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Fetesti
    Posts
    923
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Visinescu , ti-am cerut scanare omule ! Ai refuzat pe motiv ca ai linux . Ghici ce , poti sa instalezi si windows-ul pe acelasi pc cu linux , ce ar fi ca toata lumea sa refuze scanarea acum pe motiv de ...linux ! Scuza ca ai linux a devenit prea banala ... Am respectat regulamentul , am cerut scan , ai refuzat...reclamatia ta nu are nicio baza ! Esti un om care oricum o sa aiba tot timpul ceva de comentat , asa ca eu ma opresc aici .

  9. Reclamație Ceaușescu

    #9
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scuzati-ma ca ma bag,dar ceea ce faceti voi ,Teg/Ceausescu, este o mentalitate de copil de 12-13 ani care nici macar nu are "floace". Nu va puteti abtine de la certuri? Chiar in halul asta ati ajuns? Dragilor,nu suntem la stana de oi sa va certati pentru toate rahaturile posibile. Daca aici va certati asa,in viata reala ce faceti? Va dati in cap?
    Cred ca o metoda buna pentru voi doi este ca Adri sa va suspende adminul pana la slot ceva timp.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like WarGods | KGB, wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  10. Reclamație Ceaușescu

    #10
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ceaușescu, normal cã pot instala Windows pe același PC cu Windows. Tu ai crezut cã nu pot? Acum se vede cã ești admin degeaba și cã nu ai noțiuni elementare de IT. Problema este cã nu mai vreau sã stau pe Windows dacă Linux Mint îmi oferã tot ce am nevoie de la securitate pânã la stabilitate și legalitate. Ca mine sunt puțini. Uitã-te în baza de date a utilizatorilor Steam și vei vedea cã la nivel global, procentul de jucãtori de pe Linux este undeva la 1%, deci duma aia a ta cu 1000 de useri care vin sã joace pe acest server este copilãroasã și paranoicã.
    Așa zisa ta experiențã de administrator ce spune? Am sau nu cod? Dacã zice cã am, prezintã dovezi, dacã zice cã nu am și tu te iei de mine aiurea, atunci e ceva personal, iar dacã zice cã nu știe dacã am, atunci ești total pe lângã ca admin.
    La fel ca Daihatsu, propun sã îți fie retras adminul pe motiv de incompetențã și rea voințã.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage